Repas/renew apod do 10k a do pondeli-Praha
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
-
Derek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 69
- Registrován: 05 čer 2008 17:47
To by pro nakup tam urcite mluvilo, akorat mi ted dochazi, ze realizace toho nakupu bude bez znalosti prostredi a dostupne konektivity (nebo spatne dostupne) docela sranda
Je otazka, na kolik bude nakup tam komplikovanejsi (nevim jak stabilni budu mit bydliste-takze jak s dodanim) a jestli ho zvladnu v rozumnym case. Cim delsi dobu budu bez masiny, tim to bude horsi. Chjochjo, je to boj.
Popravde ale poradne netusim jake zasadni odlisnosti mezi R a T modelem jsou. 14'' Rko jsem volil kvuli velikosti a tomu tolik vychvalovanemu vyztuzenemu viku. Tecko je na tom s konstrukci jeste lepe? Jestli jsem se neprehlidl, tak naopak T podle porovnani nema to zpevneni vika.
//EDIT: Sypu si popel na hlavu, uz jsem nasel to porovnani https://forum.notebook.cz/view ... 157#108157
No HPcka projdu taky, mozna zkouknu i ty Dellaky, treba budu mit stesti na skladovou dostupnost
(mit informace o par dni driv, tak jsem mohl od resellera z UK poridit velmi zajimavou konfiguraci vybraneho m1330, ale pozde bycha honit
)
Je otazka, na kolik bude nakup tam komplikovanejsi (nevim jak stabilni budu mit bydliste-takze jak s dodanim) a jestli ho zvladnu v rozumnym case. Cim delsi dobu budu bez masiny, tim to bude horsi. Chjochjo, je to boj.
Popravde ale poradne netusim jake zasadni odlisnosti mezi R a T modelem jsou. 14'' Rko jsem volil kvuli velikosti a tomu tolik vychvalovanemu vyztuzenemu viku. Tecko je na tom s konstrukci jeste lepe? Jestli jsem se neprehlidl, tak naopak T podle porovnani nema to zpevneni vika.
//EDIT: Sypu si popel na hlavu, uz jsem nasel to porovnani https://forum.notebook.cz/view ... 157#108157
No HPcka projdu taky, mozna zkouknu i ty Dellaky, treba budu mit stesti na skladovou dostupnost
-
system_player
- občas něco napíše
- Příspěvky: 9
- Registrován: 16 čer 2008 14:32
ahoj, ja tady v bazaru nabizim DELL vostro 1500
parametry:
procesor T5470 core 2 duo 1.60 Ghz
display 15.4WXGA, truelife
HD 160Gb
6 článková baterie
bluetooth,
skvela wifi, obrovsky dosah
original windows Vista
zaruka 2 mesice u dellu, pouzivala ho mlada 4 mesice, duvod prodeje je, ze ji kupuju mensi xps m1330
Mam ho z Anglie, slape jak hodinky
Cena 12 000 Kc
Kdyz ho zitra poslu obchodnim balikem, tak ho tam v pondelli mas..na dobirku..
parametry:
procesor T5470 core 2 duo 1.60 Ghz
display 15.4WXGA, truelife
HD 160Gb
6 článková baterie
bluetooth,
skvela wifi, obrovsky dosah
original windows Vista
zaruka 2 mesice u dellu, pouzivala ho mlada 4 mesice, duvod prodeje je, ze ji kupuju mensi xps m1330
Mam ho z Anglie, slape jak hodinky
Cena 12 000 Kc
Kdyz ho zitra poslu obchodnim balikem, tak ho tam v pondelli mas..na dobirku..
XPS M1530, T9100 2.5Ghz, 4GB ram, 320HD, 8600GT Nvidia 256mb - ask me 
-
system_player
- občas něco napíše
- Příspěvky: 9
- Registrován: 16 čer 2008 14:32
-
onne
- guru
- Příspěvky: 1766
- Registrován: 01 úno 2008 10:27
- Bydliště: Opava
-
Derek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 69
- Registrován: 05 čer 2008 17:47
No, ten stredni proud /lowend do patnacti/ jsem nakonec poslal k ledu, na doporuceni diskuteru vyse, ze by tam byla nezanedbatelna ztrata hodnoty pri naslednym odprodeji. Ale pro zajimavost muzu uvest, ze se da mezinarodni zaruka (celosvetova, Travelers) poridit i k tomu HP 530, ale pri cene notebooku se mi zda naprosto neadekvatni, 3y za 194€ 
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
system_player píše:opravuju, zaruka do konce srpna..a u dellu je celosvetova, pokud se nepletu..takze by nemel byt problem a co se tyce kazovosti si myslim, ze u tech voster je minimalni..nemame nejmensi problem
to vostro by muselo mat zaruku 3 roky NBD aby bola zaruka medzinarodna
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Derek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 69
- Registrován: 05 čer 2008 17:47
Ghost píše:mozes kupit aj aj v australii. normalne ceny R61/T61 su tam podobne ako u nas ale akciove o dost nizsie.
Tak jsem se konecne dostal k porovani cen tady a v AU a vypada to zatim podivne. Zadnou akci, ktera by me zaujal jsem nenasel, ale nasel jsem (snad) presne tu samou konfiguraci co na ni ted koukam u Mironetu, Softcomu atd..
R61 14'' (1280x800), T8100, 2GB, 160GB, X3100 https://notebooky-a-pda.mironet.cz/Detai ... ?DPG=82901
Mironet za 21k CZK vcetne dane.
To same primo u australskeho Dellu, predkonfigurovano https://www-604.ibm.com/webapp/wcs/store ... 8425522449
R61 14'' (1280x800), T8100, 2GB, 160GB, X3100
a cena 1710$ AUD, cili nejakych 25k5 pri 15CZK/AUD