ASUS F3KA-AP012

notebooky Asus a vše kolem nich
x86
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 05 čer 2008 17:48

Příspěvekod x86 » 06 čer 2008 10:46

Mar-Gec-Al píše:zkus to popsat trošku víc...
třeba jak často (zda pravidelně)
a jakou m ten zvuk charakteristiku - takový jakoby bzuk, nebo něco spíš kovovýho?


Ahoj, zkus treba kouknout na tuhle diskusi..

http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P2 ... l?ansid=75

mam z toho trosku obavy, aby ten zvuk nebyl opravdu nejak neprijemnej a neresil jsem za 14 dni reklamaci...
D.

Overdose

Příspěvekod Overdose » 08 čer 2008 07:52

no, konecne (alebo nanestastie) sa nasiel niekto dalsi na tomto foru, komu to robi ten disk tiez. Ano, tika, niekedy mam z toho pekne nervy, ale nakolko toto je uz moj treti notebook v priebehu par mesiacov, uz nemam chut reklamovat a byt bez pc.

Disk tika niekedy kazdu sekundu, niekedy kazdu pol sekundu, niekedy nie. Ked je riadne vytazeny, nestiha pukat. Ale ked nieco stahujem z netu, tak jo. Je to koli parkovaniu hlaviciek, co je dost hlucne. Odparkuje, vyparkuje, odparkuje, vyparkuje....

Idem kuknut ten odkaz na czc

Prdek

Příspěvekod Prdek » 12 čer 2008 13:10

zdravim chtel bych se zeptat tech kteri na tomto notebooku pouzivaji win xp kde stahujou nejnovejsi ovladace...nasel sem v tomto threadu nejake odkazy ze zimy 2007 takze hadam ze to nebude nejnovejsi...predem diky za odpoved

Ice Cube
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 říj 2007 19:03

Příspěvekod Ice Cube » 12 čer 2008 18:16

Prdek píše:zdravim chtel bych se zeptat tech kteri na tomto notebooku pouzivaji win xp kde stahujou nejnovejsi ovladace...nasel sem v tomto threadu nejake odkazy ze zimy 2007 takze hadam ze to nebude nejnovejsi...predem diky za odpoved

Já konkrétně tady... :wink:
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp
Asus F3KA AMD Turion 64X2 TL-60 2,0 GHz, 2X1024 DDR2 667MHz, ATI MOBILITY RADEON HD 2600 (1024 MB), Hitachi 160 GB, Win XP

malymatko
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 20 kvě 2008 23:13

Příspěvekod malymatko » 19 čer 2008 10:11

zdravim, toz taky jsem si dnes zakoupil tento ntb, uz s 2GB pameti a Win Vista ultimate, muzu rict ze slape perfektne :wink:

vecer ho podrobim zatezkavajicimu testu na hrach :lol:

Overdose

Příspěvekod Overdose » 20 čer 2008 14:07

no, Ja musim povedat, ze GRID na to slape perfektne. Medium detaily, 2xAAA a samozrejme rozlisko ako podla LCD. Riadne sa zahreje, ale vali.

Akurat mi vadi, ze ked nemam zapnuty RMclock s profilom MAX PERFORMANCE, tak ta hra seka. Asi mi to tam brzdi POWER GEAR, ale neviem, ako ho odstranit, popripade zmenit profil. Na stranke k tomuto notasu som ziadny SW na to nenasiel.

Ma niekto podobny problem? Viete poradit?

polo

Příspěvekod polo » 20 čer 2008 15:51

P4G odinstaluj normalne pod pridat/odobrat program ci cez soft urceni na odinstalovavanie... Inac to odporucam spravit....

Overdose

Příspěvekod Overdose » 20 čer 2008 18:10

praveze ja ho nemam instalnuty. Tak ho nemam ani ako odinstalovat. Mne to pripada, akoby to bolo nejako v biose riadene, ale tm nie je ziadna ponuka ohladne tohto. Proste zapnem PC, ziadne 3th party programy nemam na pozadi spustene, spustim nejaku hru a seka to... Vypnem hru, spustim RM clock, dam na MAX performance, spustim hru a vuala, krasa...

polo

Příspěvekod polo » 20 čer 2008 18:51

Mas tam hotfixi od asusu ?


Aky mas nastaveni profil v OS ?

malymatko
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 20 kvě 2008 23:13

Příspěvekod malymatko » 23 čer 2008 10:38

mam dotaz,

na wifi atheros, ma neajky svuj vlastni tool? pod WV tam zadny nemam, ve spravci zarizeni je nainstalovan ovladac wifi vali ale napriklad pokud se chci sparovat s podporou WPA tak mam stale "pripojeno s omezenim" , pritom na jinem notasu s wifi IntelPROwirelless a WinXP to slape...

zkousel jsem stahnout instalaci pro tu wifi z asus stranek ale zadny tool se min nenahral :(

jinak z her co jsem zkousel, COD4 nativni rozliseni high detaily vyple AA naprosto plynule, Doom3 ultra high AA 4x plynule, crysis vse na medium vyple AA 800x600, Heroes V vse na max, aa max atd... nativni rozliseni plynule, Assasin creed 1024, vse na max akorat jednu featurku uplne vyplou tez plynule.
at home: Asus G73Jh
in the office: Lenovo T400

Prdek

Příspěvekod Prdek » 05 črc 2008 10:41

Ice Cube píše:
Prdek píše:zdravim chtel bych se zeptat tech kteri na tomto notebooku pouzivaji win xp kde stahujou nejnovejsi ovladace...nasel sem v tomto threadu nejake odkazy ze zimy 2007 takze hadam ze to nebude nejnovejsi...predem diky za odpoved

Já konkrétně tady... :wink:
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp


skousel sem(sice se zpozdenim) ty ovladace z toho odkazu a pise mi to tohle: Setup did not find a driver compatibile with your current hardware or operating system. Setup will now exit.
muze mi nekdo poradit co s tim nebo jak to vyresit??jinak pouzivam win xp profesional SP2

Ice Cube
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 říj 2007 19:03

Příspěvekod Ice Cube » 05 črc 2008 12:17

Prdek píše:
Ice Cube píše:
Prdek píše:zdravim chtel bych se zeptat tech kteri na tomto notebooku pouzivaji win xp kde stahujou nejnovejsi ovladace...nasel sem v tomto threadu nejake odkazy ze zimy 2007 takze hadam ze to nebude nejnovejsi...predem diky za odpoved

Já konkrétně tady... :wink:
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp


skousel sem(sice se zpozdenim) ty ovladace z toho odkazu a pise mi to tohle: Setup did not find a driver compatibile with your current hardware or operating system. Setup will now exit.
muze mi nekdo poradit co s tim nebo jak to vyresit??jinak pouzivam win xp profesional SP2

Normálně sem si otevřel Ovládací panely -> Systém -> Hardware -> Správce zařízení -> Grafické adaptéry -> Aktualizovat ovladač -> Instalovat ze seznamu či daného umístění -> Nevyhledávat,zvolím ovladač k instalaci -> Z diskety -> Procházet -> Najdi si složku tam,kde se extrahovaly ovladače (standardně C:\ATI\SUPPORT\8-6_xp32_dd_ccc_wdm_enu_64783\Driver\XP_INF) a otevřít soubor s příponou .inf a pak už se jen vybere HD Radeon 2600... :wink: Takhle se ovladače nemusí modifikovat a všechno šlape ok... :wink:
Asus F3KA AMD Turion 64X2 TL-60 2,0 GHz, 2X1024 DDR2 667MHz, ATI MOBILITY RADEON HD 2600 (1024 MB), Hitachi 160 GB, Win XP

Prdek

Příspěvekod Prdek » 05 črc 2008 12:48

aha diky moc uz se mi to povedlo :) jen bych se chtel jeste zeptat je tam na vyber ati radeon hd 2600 PRO/X2 series/XT a ja ji mam bez niceho kterou mam teda vybrat nebo je to jedno??

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 05 črc 2008 12:56

Dal jsem Pro.
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

Ice Cube
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 říj 2007 19:03

Příspěvekod Ice Cube » 05 črc 2008 14:00

Prdek píše:aha diky moc uz se mi to povedlo :) jen bych se chtel jeste zeptat je tam na vyber ati radeon hd 2600 PRO/X2 series/XT a ja ji mam bez niceho kterou mam teda vybrat nebo je to jedno??

Já dal XT... :wink: Myslim ale,že v tom není moc rozdíl... :wink:
Asus F3KA AMD Turion 64X2 TL-60 2,0 GHz, 2X1024 DDR2 667MHz, ATI MOBILITY RADEON HD 2600 (1024 MB), Hitachi 160 GB, Win XP


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů