Bluescreen u FL90
-
deKy
- občas něco napíše
- Příspěvky: 2
- Registrován: 26 kvě 2008 23:35
-
EXTASY
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 11 pro 2007 11:04
Ja na to zatim nepřišel..tedka jsem koukal na Transformers a za tu dobu 2x..zkoušel jsem vypnout i kerio a někdo radil i skype a pořád to samééé kua
asi si tam fakt dam ty linux
VBI Compal FL90v2, C2D T725O 2.OGHz, 2GB RAM 667mhz, nVidea 86OOM GT 512 MB RAM, Seagate 16OGB 72OOot./min., Windows Vista Ultimate, 3D Mark O6 3347p.
-
heppma
- píše často
- Příspěvky: 224
- Registrován: 20 srp 2007 14:43
-
kubino
- guru
- Příspěvky: 815
- Registrován: 15 čer 2007 19:07
Pri prvnim spusteni Skypu pres wifi sem mel taky BSOD (a jednou kdyz sem si v nem otevrel nastaveni).
Z ovladacu mi nejvetsi neplechu delaly neoriginalni drivery na grafiku z laptopvideo2go. Sice davaji hezky cisla v 3dmarku, ale ve 2d mi s nekteryma zamrzaval notas. Ja osobne pouzivam ty bud z vbi nebo https://www.bizcom-us.com/support/
Z ovladacu mi nejvetsi neplechu delaly neoriginalni drivery na grafiku z laptopvideo2go. Sice davaji hezky cisla v 3dmarku, ale ve 2d mi s nekteryma zamrzaval notas. Ja osobne pouzivam ty bud z vbi nebo https://www.bizcom-us.com/support/
Compal->Asus->Dell->Lenovo...