Problém se spuštěním

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Boindil
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 17 črc 2008 12:47

Problém se spuštěním

Příspěvekod Boindil » 17 črc 2008 12:57

Dobrý den, mám poměrně zásadní problém. Stále ještě doufám, že se jedná o banalitu, a tak se zkusím přeptat zde. Takto to probíhá: Sputím notebook, ten vydá klasický zvuk jako při zapínání a pak nic. Svítí taková ta světélka, která značí, že notebook jede, ale obrazovka zůstává černá. Nejde dělat vůbec nic, nemůžu se ani dostat do BIOSu. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji za případné odpovědi.

Areg
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2008 13:09

vypnuté LCD

Příspěvekod Areg » 16 srp 2008 13:15

Zdravím, tak mám stejný problém. Mám FS AMILO Pa 1539 a po zapnutí mi zůstane lcd vypnuté. Neví někdo co s tím?

Stano13
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 26 srp 2008 09:53

Notebook zapinanie

Příspěvekod Stano13 » 26 srp 2008 09:59

Notebook od fujitsusiemens zapinaj tak ze tlačitko treba podržat asi 5 sekund je to aj v navode. ten isty problem som mal aj ja.

Lord_Lukas
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2008 21:03

Nelze zapnout

Příspěvekod Lord_Lukas » 06 říj 2008 21:05

mám úplně stejný problém. Když zapnu notebook tak naskočí disk, ventilátor, CD-ROM, rozblikají se světýlka ale to je všechno. Obrazovka zůstane černá. Určitě to není tím že by odešlo jen LCD.( I po cca 30minutách nejde zapnout NUM nebo Caps)
Nevíte někdo co by s tím mohlo být ? Nebo je to zralé na servis :?

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Re: Notebook zapinanie

Příspěvekod MaTToS » 16 říj 2008 21:13

Stano13 píše:Notebook od fujitsusiemens zapinaj tak ze tlačitko treba podržat asi 5 sekund je to aj v navode. ten isty problem som mal aj ja.

Toto je hovadina a ak to tak funguje je to zavada ktoru treba odstranit v servise , ludia prosim k problemom pisat aj typ notebooku pripadne seriove cislo zacinajuce na Y , mimo ineho problem ze po zapnuti nieje obraz len svietia ledky je spôsobeny chybnou grafikou najcastejsie modely 1538 a 1539 bohuzial maju chybne GPU od nvidie a problemy su pravidelne .Treba navstivit servis oprava cca. 2 tyzdne .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

Areg
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2008 13:09

Re: Nelze zapnout

Příspěvekod Areg » 20 říj 2008 05:06

[quote="Lord_Lukas"]mám úplně stejný problém. Když zapnu notebook tak naskočí disk....quote]

Měl jsem stejný problém. Vyřešila to reklamace. Byla špatná základní deska. Doporučuju servis. :wink:
Naposledy upravil(a) Areg dne 21 říj 2008 01:49, celkem upraveno 1 x.

grino
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 19 říj 2008 14:38

Příspěvekod grino » 20 říj 2008 15:12

jednoznacne reklamacia ... moja frajerka mala tento isty problem, ale na asuse F3T ... je to sice ntb sam o sebe poruchovy ale takisto som ho raz chytil do ruk, zapol a takisto obrazovka cierna, diodky svietili a NIC . Ona mi sice potom vravela ze co chytim to pokazim :D .. ale dali sme to reklamovat a vymenili celu zakladnu dosku takze radim jednoznacne reklamovat....


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů