Vyhody/Nevyhody
-
Daedrik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 17 črc 2008 22:15
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
Daedrik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 17 črc 2008 22:15
-
kyo
- guru
- Příspěvky: 1648
- Registrován: 04 lis 2007 19:26
výkonu má každý dnešní notebook dost a na filmy, internet a word ti jeho výkon postačí i za čtyři roky.. pokud se tedy nejedná o notebook na hry, tam je samozřejmě třeba klást větší důraz na výkon, zejména grafickou kartu.
jsou to jiné věci které rozhodují o kvalitě notebooku, pokud nemáš vyloženě vyhraněné hardwarové požadavky.
pevnost šasi, servis a vůbec vše to, co se z popisu notebooků na e-shopech nedočteš..
jsou to jiné věci které rozhodují o kvalitě notebooku, pokud nemáš vyloženě vyhraněné hardwarové požadavky.
pevnost šasi, servis a vůbec vše to, co se z popisu notebooků na e-shopech nedočteš..
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in
-
Vojťas
- píše často
- Příspěvky: 460
- Registrován: 20 zář 2006 11:20
- Bydliště: kousek od Prahy
kyo píše:Vojtas, já myslím že to jde, byl by nesmysl platit znovu plnou sazbu.
To by ale nedávalo z obchodního hlediska moc smysl (pro Lenovo). Navíc: projel jsem si machine types na které se to "levné" rozšíření z 3 roků carry-in na 3 roky NBD vztahuje a Rko tam není žádné. Jen Tčka a Xka. Podle mne fakt smůla.
Fujitsu Lifebook S751
-
kyo
- guru
- Příspěvky: 1648
- Registrován: 04 lis 2007 19:26
v první řadě musíš koupit rozšíření na 3 roky Carry-in. to stojí 2400. k tomu koupíš za 600 NBD.
a nebo koupíš rovnou za 3000kč 3 roky NBD..
přímo, je to určené samozřejmě pro ntb které mají 3 letou záruku rovnou v ceně - T, X.
a nebo koupíš rovnou za 3000kč 3 roky NBD..
přímo, je to určené samozřejmě pro ntb které mají 3 letou záruku rovnou v ceně - T, X.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in
-
xdavex
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 17 kvě 2008 19:34
-
kyo
- guru
- Příspěvky: 1648
- Registrován: 04 lis 2007 19:26
jasně že smíš.. tu ram tam můžeš dát kdykoli, stejně jako vyměnit HDD. akorát se na ně nebude vztahovat záruka a nevim jak by se tvářili, kdyby se po příjezdu technika zjistilo, že problém je v tom, cos tam přidal. takže před tim než ho zavoláš doporučuju to cos tam dal novýho vyměnit za to původní.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in
-
Vojťas
- píše často
- Příspěvky: 460
- Registrován: 20 zář 2006 11:20
- Bydliště: kousek od Prahy
-
Daedrik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 17 črc 2008 22:15
Prosím neodbíhejte od tématu....
Moc jsem toho zatím nezjistil.. jen že mám koukat na servis a že výkonu má každej dost...
Párkrát tady padlo slovo ThinkPad, asi ano vezmu ho... Ale rád bych vědel rozdíl Latitude/Inspiron... V čem je tak lepší Latitude, když mě přijde výkonem určitě lepší ten Inspiron
Moc jsem toho zatím nezjistil.. jen že mám koukat na servis a že výkonu má každej dost...
Párkrát tady padlo slovo ThinkPad, asi ano vezmu ho... Ale rád bych vědel rozdíl Latitude/Inspiron... V čem je tak lepší Latitude, když mě přijde výkonem určitě lepší ten Inspiron
-
kyo
- guru
- Příspěvky: 1648
- Registrován: 04 lis 2007 19:26
-
Daedrik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 17 črc 2008 22:15
-
Petras.18
- píše často
- Příspěvky: 201
- Registrován: 07 črc 2008 11:11
- Bydliště: Pardubice
-
polo
-
Petras.18
- píše často
- Příspěvky: 201
- Registrován: 07 črc 2008 11:11
- Bydliště: Pardubice