ASUS F3KA-AP012

notebooky Asus a vše kolem nich
Prdek

Příspěvekod Prdek » 06 črc 2008 11:46

no tak ted se mi vyskytl zase jinej problem :? z niceho nic mi proste zcerna obraz na par sekund e sekne zvuk a pak utichne a neda se s tim delat nic jinyho nez to natvrdo vypnout...nesetkal se s tim nekdo??jo a taky kdyz mi notas usne tak je to v podstate ten samej problem jako sem psal uz se neda vzbudit jen natvrdo vypnout...

polo

Příspěvekod polo » 06 črc 2008 11:59

Sprav si reinstal OS najlepsie z dakeho cisteho disku(DVD) nie reocvery...A rucne si tam hod potom vsetky drivery a hotfixi a neinstaluj zbytocne utility...

Prdek

Příspěvekod Prdek » 06 črc 2008 12:02

no ja se moc nevyznam v tom co zbytecny je a co ne...jen reinstal nebo nebo rovnou naformatovat??

polo

Příspěvekod polo » 06 črc 2008 12:06

reinstal, naformatovat a nie z recovery disku...Pohladaj si na nete najnovsie ovladace , hotfixi a BIOS... a co sa tyka tych zbytocnych veci tak napr. Net4switch,Power4Gear E... Multi frame pripadne ak si nechces nechat tak SPLENDID a Instant fun...


Su to blbosti ktore aj tak malo kto vyuzije iba spomaluju atd.
..

Prdek

Příspěvekod Prdek » 06 črc 2008 12:09

no format se mi zrovna ted moc nehodi...nepomohl by treba jen novej service pack??

polo

Příspěvekod polo » 06 črc 2008 12:28

ak ho nemas tak skus ? Kazdopadne skus dat nudzovy rezim a vyskusat ci to zloby aj tam... A skontroluj si ake procesi ti bezia v OS ci tam nemas nieco co tam nema byt...Tie ovladace, BIOS atd. mozes skusit aj bez reinstalu...

Prdek

Příspěvekod Prdek » 06 črc 2008 12:36

no mozna ze ten novej SP pomohl protoze uz mi to ukazuje dobre i frekvenci procesoru predtim mi to ukoazovalo nejakych 794MHz nebo tak nejak...ale ty ovladace a nouzovej rezim urcite taky skusim...uvidime co to udela casem ale zatim diky moc za rady

peter125

Příspěvekod peter125 » 11 črc 2008 11:02

Číta tento notebook aj SDHC karty?Či iba SD?

Ghull
občas něco napíše
Příspěvky: 63
Registrován: 05 zář 2007 20:55

Příspěvekod Ghull » 14 črc 2008 11:55

Ahoj chlapy, tak jsem si taky pořídil tento notebook (f3ka ap012C).
A zkusil jsem zprovoznit ty dvě grafiky. Visty jsem dal pryč jsou na XP Pro SP2.
Tady čtu, že se to málo komu podařilo rozjet bez neustálého instalolováni catalystů. Takže Vám tady popíšu můj postup, snad to někomu pomůže.

Takže jako první jsem nainstaloval všechny ovladače na XPčka (dají se najít někde tady na foru). Poté jsem naistaloval tyto Catalysty http://uloz.to/575667/ati-catalyst-modifiet-mobility-dd-ccc-v.7.9-win2kxp.rar, poté jsem stáhl tyto omega drivers http://www.omegadrivers.net/ati_winxp.php a naistaloval na stávající catalysty. Pak restart. Dále si stáhnout tyto ovladače na IGP X1250 http://ati.amd.com/support/driver.html. Poté jsem si udělal v catalystech 2 profily (nevím jestli to na to mělo vliv, ale radši to napíšu). Restart, v Biosu pod položkou Display přepnout na IGP (ram jsem dal 256) uložit. Po nabootování spustit instalaci IGP Driveru. Restart a jeto. Mě ted stačí v biosu přepnout a obě fungují a na výdrži je to opravdu znát.
Díval jsem se na kratší film (1hod 15min [°REC] to byl) a baterka byla ještě přes 50%.

Třeba to někomu pomůže, já jsem nadmíru spokojen za danou cenu 14000,- i s Vistama luxus (paradoxně je levnější než verze bez systému, asi už nejsou, tak sem si nakonec koupil ten s vistama i když jsem je dal hned k ledu :lol: . Dokoupil jsem si také 1 gigový modul za směšných 400,- a spolu s HD2600 má výkonu na rozdávání. :lol:


EDIT//
Ještě jsem se chtěl zeptat, funguje někomu, nebo spíš jak mám zprovoznit na touchpadu aby mi scroloval na tý pravý straně? Ovladač tam mám z toho balíčku na XPčka. Na pohyb reaguje, tlačitka také, jen to scrollování....Kdyby někdo věděl, písněte sem, dík.

Ice Cube
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 říj 2007 19:03

Příspěvekod Ice Cube » 14 črc 2008 15:19

Na touchpad si stáhni ovladače pro F3U... :wink: Jsou na oficiálních stránkách Asusu... :wink:
Asus F3KA AMD Turion 64X2 TL-60 2,0 GHz, 2X1024 DDR2 667MHz, ATI MOBILITY RADEON HD 2600 (1024 MB), Hitachi 160 GB, Win XP

Overdose

Příspěvekod Overdose » 14 črc 2008 16:42

Peter: aj SDHC, bohuzial, neda sa z nich bootovat :(

add grafiky... stacilo mi nainstalovat Omega drivers a facha to pod XP bez profilov a bez instalovania stale znova a znova.

Brumad
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 říj 2007 09:24

F3ka

Příspěvekod Brumad » 26 črc 2008 13:51

Nazdar vsem
Nevim jestli jste se nekdo setkal s timto mym problemem:
Pokud jsem pripojen na napajeni k el.siti po nejake dobe dojde jakoby k odpojeni od el site a notebook se prepne na baterku. Dokud zdroj neodpojim od el.site nezacne ani opetovne dobijeni. Pak se intervaly vypadku zdroje zkracuji do temer vybite baterie. Zdroj je stale docela dost zahraty. Napada mne jako by ve zdroji vypla tepelna ochrana. Zrejme to vidim na reklamaci. Co vy na to?

polo

Příspěvekod polo » 26 črc 2008 13:56

Skus iny zdroj ...Ak je to tim staci na reklamci poslat iba zdroj a za par dni mas doma novy...

Brumad
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 říj 2007 09:24

Příspěvekod Brumad » 27 črc 2008 09:09

Polo: No jo jenze k jinemu zdroji k Asusu momentalne nemam pristum :(

polo

Příspěvekod polo » 27 črc 2008 09:21

Nemas si kde ani poziact vacsina asus notebookov(90percent) ma taky isty 19V a 90W(Pripadne na skusku=nebudes natom gemlbit ani nic podobne mozes skusit aj 65W)...Alebo daky univerzalni kde sa da napatie nastavit a konektor vybrat...


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů