globe: Výrazný rozdíl ve zpracování mezi 15,4" R61 a tímto HP není. Toho se bát nemusíš.
Mawatani: Rozebraný jsem ho neměl někdy před rokem, nebo kdy byl u mě doma. U těhle business modelů se ale o ně nebojim.
Kvalita šasi
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
Mawatani
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 14 črc 2008 22:10
-
globe
Mawatani píše:Jinak by mě ještě zajímalo, jak je to s kvalitou WXGA 1280x800 dispalye? Hodně lidí tady na něj nadává, co je na něm tak špatného? Bude mi to třeba vadit při sledování filmů?
Nevím jak u filmů ale 800 na výšku není moc, je to prostě malá pracovní plocha, ale záleží co děláš, jestli píšeš ve wordu a pod, je to jedno, jestli pracuješ s grafikou, pracuješ v CADu apod., je to zkrátka docela malé, na druhou stranu, brácha ho má, studuje stavárnu, samej CAD a smý jedničky