Aspire 5101AWLMi TURION 2,0GHZ nastaveni grafiky ati x1300

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mirgil
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 úno 2007 11:38

Grafika X1300

Příspěvekod mirgil » 19 úno 2007 11:47

Grafika X1300 neni vadna, ona prostě takova je, nejsi prvni ani posledni, komu se neco takoveho stalo, kazdy kdo si ji notasu koupi tak bude mit stejne problemy s hrama jako ty, neda se s tim nic delat. Je mi lito :(

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 19 úno 2007 18:35

jako ja s ní nic nemám......mel jsem lae to byl problem ve spatne instalaci systemu z recovery CD.......tedka už je vse OK takže pohodička..... 8)....jinak taková otázečka....kolik máte °C při plné zátěží při hraní her? 8) mi procak hřeje na tech 70°C tak a to jede větrák asik na plno...plasty jsou koplet celý zahřátý :D jen pište

doubleP
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2007 22:04

Příspěvekod doubleP » 19 úno 2007 22:14

cus lidicky mam od patku tady zminovanyho Acera AS5101 a mam problem s webkou :? .....nainstaloval sem vsechny ovladace z ceda a kamera nejede tak sem jukl do spravce hardwaru a tam je jako ostatni zarizeni a bez ovladacu!! Pak sem stahnul i z aceru a to jsou ty stejny a webka porad nejede!!!.......tak jestli mi tu nekdo helfne???? :cry:

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 19 úno 2007 22:47

no ja mam 5101 cca 14 dni a vsechny ovladace jsem mel uz na disku s winama zrejme v one skryte partition... proste vsechno se mi komplet nainstalovalo po zavedeni windowsu. mas XP nebo uz tu novejsi verzi s Vistama?

Ferry

Příspěvekod Ferry » 20 úno 2007 21:32

doubleP píše:cus lidicky mam od patku tady zminovanyho Acera AS5101 a mam problem s webkou :? .....nainstaloval sem vsechny ovladace z ceda a kamera nejede tak sem jukl do spravce hardwaru a tam je jako ostatni zarizeni a bez ovladacu!! Pak sem stahnul i z aceru a to jsou ty stejny a webka porad nejede!!!.......tak jestli mi tu nekdo helfne???? :cry:


Když jsem instaloval ovladače s webkou,tak my Winy nadávali,že nemám SP 2.Až jsem ho nainstaloval tak jsem ji rozpumpoval.Toto byl můj problém s webkou :roll:

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 21 úno 2007 12:33

to jsi ,ale mel notas koupenej bez systemu a instaloval sis tam nejakej "vlastni" ne?

Ferry

Příspěvekod Ferry » 21 úno 2007 19:26

Jestli to je na mě,tak jsem kupoval notes bez OS

Charlie

Příspěvekod Charlie » 22 úno 2007 11:44

mbelas píše:jako ja s ní nic nemám......mel jsem lae to byl problem ve spatne instalaci systemu z recovery CD.......tedka už je vse OK takže pohodička..... 8)....jinak taková otázečka....kolik máte °C při plné zátěží při hraní her? 8) mi procak hřeje na tech 70°C tak a to jede větrák asik na plno...plasty jsou koplet celý zahřátý :D jen pište


Ja kdyz hraju i vic jak dve hodiny vkuse a laptop mi bezi naplno, tak se procak nezahriva vic jak na 60 C, jinak celej ntb je v pohode a slape paradne, na grafiku si nestezuju

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 22 úno 2007 12:19

Ferry píše:Jestli to je na mě,tak jsem kupoval notes bez OS


no tak to je jasny no.. jako v tom ,ze si musel doinstalovat potrebne SP atd...
Ja si notas koupil uz s MCE a ty uz maj veskere SP a maji v sobe i veskere ovladace ,ktere se samy instalujuji po prvnim nabehnuti systemu.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 úno 2007 09:37

no rekl bych ze je lepsi s windowsem ho koupit ikdyz vyhody moc to nemá....origos CD nedostaneš :cry: takže nevím..a shánět si ho ..........jo chci se poptat jestli nekdo ví jak se dostat na skrytou partition na pqservice....chctel bych se kouknout co vše tam je.......a jestli z toho nejak nevypalimm ty česke win mce .....mam jen óem verzi anglickych a muj cd key mi to v poho vzalo....tak tedka nejak sehnat ty česke a je to za vodou.-..... :P nevíte teda nekdo co a jak? dik

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 23 úno 2007 12:29

no tu partition mas na C ,ale z ni ty winy asi nedostanes :) kdyby to nejak slo urcite by to uz nekdo udelal...


co kdo pouzivate za ovladace na x1300 ?? docela by me to zajimalo,protoze co sem zkousel ruzne tak ne vsechny hlavne ty novejsi fungovaly uplne dobre...

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 23 úno 2007 17:10

no ja si vypalil veci z C: a to je cele anglicky a to mi je na prda....jestli existuje nejaky program jak projit tu skrytou partition tak bych byl rád....trebas z ní nataham ty win mce cesky...jinak na netu to nikde cesky neni jak torrenty tak treba na rapidu to bylo ale pak se to maže....škoda noo..........jinak ovldace mam původní a pohodička takže radši jsem u původnich a zatim pohodicka.... 8) ...hry ani moc nehraji bo neni casu.... :wink: ...........ja bych doporucoval zustat u původních ovladaču a myslim že ty jsou asssik nejlepsí... :arrow:

Charlie

Příspěvekod Charlie » 23 úno 2007 21:45

nechapu tuhle debatu posledni dobou, kdyz si koupite 5101 s Win XPMCE tak jsou vsechny ovladace v partition a kdyz si ho kopite bez winů (to je můj případ) tak dostanete k laptopu cd, kde jsou vsechny ovladace

Ferry

Příspěvekod Ferry » 24 úno 2007 11:22

Moje řeč,taky jsem koupil notes bez OS a jsem ušetřený problému s instalaci systému z recovery CD :lol: A taky nepochopím,když koupíš notes bez OS,dostaneš ovladače a když máš Winy nainstalované a nemáš ovladače :roll: Nevím jaká je to výhoda pro koncového uživatele.

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 24 úno 2007 12:45

no asi takova,ze kdyz si tam nainstalujes "cernocha" win a pak s nim prijdes do servisu,tak nevim jak se budou tvarit na tvou zaruku a kdyby to proslo tak urcite ti tam jen tak nenechaj ty winy a donutej te koupit originalni verzi,takze se k ty origo dopracujes jak jako tak,akorat za vetsi penize a ne za ty 2000 co si usetril pri nakupu to je asi hlavni vec. druha pak je na orig win ti jedou aktualizace nebe respektive nemusis se je bat nainstalovat ;) ted kdyby sis na cerne win hodil posledni aktualizaci,ktera je urcena jen pro CR v podobe aplikace co ti zkontruluje jestli nemas kradene win... hm hm... :)
na druhou stranu z fyzickeho CD bych mel urcite vetsi radost,nez ze skryte partiton,ale ma to i sve vyhody.. treba moznost bezplatnyho prechodu na Vista atd...

mam otazku. zkousel jste nekdo nataktovat X1300?? treba u GeForce 7300 go to jde dobre co vim... tak by me zajimalo jak je na tom radeon...

// Pouzivej upravit kdyz si na neco vzpomenes !!


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů