NVIDIA GeForce 9500M GS a Vaše zkušenosti

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvek od NeoPlex »

ty jsi jen tak by oko zvysil takty o 125/100mhz? :D
MSI GX600PX -014cz : C2D 7500 (2.6GHz TDE), Nvidia 8600GT 512MB, 2GB ram, 250GB HDD, win XP, 3dmark06 5200+ b. + Thermaltake R150N01 IXOFT Fanless NTB Cooler
Dolnma
píše často
Příspěvky: 185
Registrován: 06 kvě 2008 21:07
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dolnma »

No,tak jako úplně ne,tak po 50 :)
NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvek od NeoPlex »

no i tak :) to ses docela klikar, ze jeste vidis nejaky obrazky na displeji :) bezpecne taktovani, bez toho abys znal aspon pribliznou stabilni frekvenci se dela aspon po 5mhz :)
MSI GX600PX -014cz : C2D 7500 (2.6GHz TDE), Nvidia 8600GT 512MB, 2GB ram, 250GB HDD, win XP, 3dmark06 5200+ b. + Thermaltake R150N01 IXOFT Fanless NTB Cooler
venerea
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 28 čer 2008 09:49

Příspěvek od venerea »

zkoušel sem ty ovladače 177.66 na 9500GS.nemůžu je nainstalovat,hodí mi vždy chybu:program nastavení nvidia nenalezl žádné ovladače kompatibilní s vaším současným hardwarem.přitom uživatel JanyD na předchozí stránce píše že mu chodí.čim to může být?
HP PAVILION dv5-1060ec/ C2D P8400/ 15.4" WXGA BV/ 3GB/ N9600 GT 512MB/ 250GB
ohynek
píše často
Příspěvky: 111
Registrován: 14 črc 2008 22:34

Příspěvek od ohynek »

Stáhni si je z https://laptopvideo2go.com/forum/. To ti 100% pude. Ale nesmíš zapomenou stáhnout taky upravenej ini :wink: .
Toshiba X200-25G / Intel Core 2 Duo T7500 2,2Ghz, 4GB RAM, GeForce 8700M GT 512MB, 500GB,BT,Wi-Fi,Windows 7 x64
Libraeon
píše často
Příspěvky: 268
Registrován: 14 črc 2008 20:47
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od Libraeon »

no tak panove, zkousel sem bioshock na svy 9500 z notasu v podpisu a uzasny :)-vsechny detaily na max., rozliseni 1366x768 a to tam mam zatim nejaky pofiderni predinstalovany ovladace, zkusim ty z predchoziho postu :)
Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, 2GHz Intel Dual Core,4096MB RAM, NVIDIA GeForce 9500M GS.
OS: MS Windows Vista Home Premium,
Backtrack 3 mod final Linux
TV karta AverTV Hybrid Express A577, myš Razer Diamondback
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od Gogo »

Dolnma - takty pamětí máš na poloviční úrovni
Dolnma
píše často
Příspěvky: 185
Registrován: 06 kvě 2008 21:07
Bydliště: Pardubice

Re: re

Příspěvek od Dolnma »

Gogo píše:Dolnma - takty pamětí máš na poloviční úrovni

Sry,ale tomu jaksy nechápu :)
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od Gogo »

referenční takty pamětí Nvidie 9500M GS jsou 700 MHz,Ty máš 400
Dolnma
píše často
Příspěvky: 185
Registrován: 06 kvě 2008 21:07
Bydliště: Pardubice

Re: re

Příspěvek od Dolnma »

Gogo píše:referenční takty pamětí Nvidie 9500M GS jsou 700 MHz,Ty máš 400

To mi chceš jako naznačit,že to mám podtaktovaný? :?
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od Gogo »

Jádro - 475 MHz
Shadery - 950 MHz
Memory - 1400 MHz efektivně
Dolnma
píše často
Příspěvky: 185
Registrován: 06 kvě 2008 21:07
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dolnma »

No tak to sem teda nikde neviděl,že by to někdo taktoval na 1400,viděl jsem tak na 520,ale víc teda ne.
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od Gogo »

"efektivně"...reální takt je nebo má být 700 MHz
JanyD
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 18 črc 2008 01:26

Příspěvek od JanyD »

venerea píše:zkoušel sem ty ovladače 177.66 na 9500GS.nemůžu je nainstalovat,hodí mi vždy chybu:program nastavení nvidia nenalezl žádné ovladače kompatibilní s vaším současným hardwarem.přitom uživatel JanyD na předchozí stránce píše že mu chodí.čim to může být?


Hele taky jsem to řeěil. Musis si stahnout ty ovladace tedka mam 177.79 nvidia kdyz tam je oem jdou nainstalit normalne ale kdyz tam je nvidia musis stahnout ten rar rozbalit ho a vedle odkazu na stazeni tech driveru grafiky je odkaz Modded INF ten musis taky stahnout a potom ho nahrat do te rozbalene slozky. A potom das instalit a pise to akorat ze ty ovladace nejsou digitalne podepsane ci co tak das presto instalit a pujde ti to.
Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, 2GHz Intel Core 2 Duo T5750,4096MB RAM, NVIDIA GeForce 9500M GS.
OS: MS Windows Vista Home Premium,
Libraeon
píše často
Příspěvky: 268
Registrován: 14 črc 2008 20:47
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od Libraeon »

tak jsem prave nainstaloval ty 177.66

pri instalaci zadna chybova hlaska,mel sem pripravenej modifikovanej inf,ale nepouzil sem ho....


jinak porovnani vykonu v 3dmarku:


a) moje stary ovladace (175.61)
3DMARK05- 6328
3DMARK06-4020

b) 177.66
3DMARK05- 6237
3DMARK06-4040
Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, 2GHz Intel Dual Core,4096MB RAM, NVIDIA GeForce 9500M GS.
OS: MS Windows Vista Home Premium,
Backtrack 3 mod final Linux
TV karta AverTV Hybrid Express A577, myš Razer Diamondback