Pomoc s výběrem notebooku pro studenta do 26 - 27000,-
-
cryme
- občas něco napíše
- Příspěvky: 45
- Registrován: 01 srp 2008 13:54
-
xxsml
- píše často
- Příspěvky: 163
- Registrován: 07 srp 2008 22:09
-
cryme
- občas něco napíše
- Příspěvky: 45
- Registrován: 01 srp 2008 13:54
xxsml píše:Dík moc. Zatím to teda vypadá, že budu kupovat ten HP, ale ještě uvidim. Myslíte, že to teda bude dobrá volba? Rozhodně lepší než ten Asus?
Podle toho, co píšeš, je mi jasné, že ses včera rozhodl, že chceš notebook, za hodinu sis nějaký vybral a teď svůj výběr měníš ze dne na den. Pokud nechceš notebook na týden, tak tomu dej trochu čas, čti, vybírej, ptej se. Možná příjdeš na to, že by Ti víc vyhovoval úplně jiný notebook, než jsi původně myslel.
btw: HP Pavilion dv5-1060ec doporučuji.
-
xxsml
- píše často
- Příspěvky: 163
- Registrován: 07 srp 2008 22:09
Úplně tak to nebylo...... někdy na konci května jsem se rozhod, že si koupim notebook a pak jsem asi týden prohlížel internetové obchody a hledal, který by se mi líbil. Rozhod jsem se pro ten Asus M51SN a chtěl jsem se ještě poradit tady na fóru. Myslel jsem si, že to počká a zeptám se tady až někdy ke konci srpna, ale zjistil jsem, že M51SN maj už jenom pár kusů a že se doprodává. Takže jsem se musel zeptat teď, jestli to je dobrá volba a hodně lidí mě od toho odradilo, už se mi tak nezamlouvá jako předtim.
Zatim je teda kandidátem HP Pavilion dv5-1060ec, ale do září je ještě čas, takže si počkám na nějaký test.
Zatim je teda kandidátem HP Pavilion dv5-1060ec, ale do září je ještě čas, takže si počkám na nějaký test.
-
cryme
- občas něco napíše
- Příspěvky: 45
- Registrován: 01 srp 2008 13:54
Většinou, když se něco doprodává a končí na trhu, tak je to příslib toho, že příjde něco nového, lepšího - a to přichází pořád, takže vybrat si notebook 3 měsíce před jeho plánovanou koupí je blbost.
https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56739
https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56739
-
SonGokussj4
- píše často
- Příspěvky: 235
- Registrován: 24 kvě 2008 19:57
- Bydliště: Obraťte hlavu nahoru ^_^
xxsml: se bojim že mi na výšce s tím kolejním netem nebude stačit ani ten 1T
Asus - špatná volba
lenovo - nelíbí - neva
HP - další z dobrých kvalit. Vřele doporučuji. moc se v nich ale nevyznám.
Dell a Toshiba - taky ještě ujdou. (jestli se pletu, opravte mě)
Další značky - ... (někdy se dá ale trefit do slušného NB i z jiných značek. Záleží no...
)
Mmj zatím říkáš, že tu externí klávesnici mít nebudeš
Oki.
Kdyžtak pak pisni, jestli u toho zůstaneš, nebo ji nakonec koupíš. By mě zajímalo
Ale třeba zůstaneš věrný originální klávesnici ^_^
Anketa: Kdo z vás používá u svého notebooku externí klávesnici? (nemyslím tím ve vlaku. Ale doma, v práci a tak) (kdyžtak pls pisněte. hodně mě to zajímá. třeba žiju v iluzi, protože si myslím, že to používá skoro každý)
- Já používám
1 / 1 používá
Asus - špatná volba
lenovo - nelíbí - neva
HP - další z dobrých kvalit. Vřele doporučuji. moc se v nich ale nevyznám.
Dell a Toshiba - taky ještě ujdou. (jestli se pletu, opravte mě)
Další značky - ... (někdy se dá ale trefit do slušného NB i z jiných značek. Záleží no...
Mmj zatím říkáš, že tu externí klávesnici mít nebudeš
Kdyžtak pak pisni, jestli u toho zůstaneš, nebo ji nakonec koupíš. By mě zajímalo
Anketa: Kdo z vás používá u svého notebooku externí klávesnici? (nemyslím tím ve vlaku. Ale doma, v práci a tak) (kdyžtak pls pisněte. hodně mě to zajímá. třeba žiju v iluzi, protože si myslím, že to používá skoro každý)
- Já používám
1 / 1 používá
Život nabral smysl. Tehdy. V ten jeden okamžik bylo rozhodnuto.
Anime...
Anime...
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
to používají většinou lidé, co mají docking station, jinak je to dle mého zbytečné, notebookové klávesnice mě osobně přijde mnohem více ergonomická, lépe se na ni píše. Za mě tedy ne. BTW: klávesnice na Compaqu považuji za nejlepší s kterou jsem se kdy setkal.
Jinak je to ale hodně OT. takže tady anketu nerozjížděj a dej ji třeba do ostatních námětů nebo do smětáku..tady to totiž bude brzy lock.
Jinak je to ale hodně OT. takže tady anketu nerozjížděj a dej ji třeba do ostatních námětů nebo do smětáku..tady to totiž bude brzy lock.
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
now: DELL E6400
-
SonGokussj4
- píše často
- Příspěvky: 235
- Registrován: 24 kvě 2008 19:57
- Bydliště: Obraťte hlavu nahoru ^_^
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
-
CeCo
-
cryme
- občas něco napíše
- Příspěvky: 45
- Registrován: 01 srp 2008 13:54
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
Záleží jakou máš klávesnici. Já mám tu lomenou od MS a nedám na ní dopustit, protože je podstatně zdravější pro zápěstí.mobilcarl píše:to používají většinou lidé, co mají docking station, jinak je to dle mého zbytečné, notebookové klávesnice mě osobně přijde mnohem více ergonomická, lépe se na ni píše. Za mě tedy ne. BTW: klávesnice na Compaqu považuji za nejlepší s kterou jsem se kdy setkal.
SonGokussj4: Já třeba externí klávesnici používám ( https://myego.cz/item/tak-uz-je-doma - viz poslední foto), ale tu používají v drtivé většině jen lidé, co mají i externí monitor (jinak je to dost nepohodlné). Většina lidí ale k notebooku připojuje jen myš.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
tak jelikož psaní všemi deseti jsem měl 4 roky jako povinný předmět, tak jsem vystřídal řadu klávesnic, po klasiceké,lomené, nízké a nakonec pro mne byla a je nej volba notebooková, samozřejmě je to velice subjektivní názor. Kdybych měl dockinu a ext. monitor, tak budu klávesnici používat taktéž externí. Ale určitě nějakou nízkou, podobnou klávesnici na notebooku.
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
now: DELL E6400
-
CeCo
-
cryme
- občas něco napíše
- Příspěvky: 45
- Registrován: 01 srp 2008 13:54