Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

No tak to každopádně, ale kde na něj vzít, že ano... :lol:
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvek od Gulii »

omlouvám se za OT, ale trošku nechápu krok Lenova... poněvadž X300 je osazena nizkonapěťovým procesorem oproti X200 /12"/ jež má klasické CPU /P8400 i P8600/... Tímto je pro mne teda více luxusnější X200 :) Jinak zpět k Dellíkům :)
Dell Latitude XT
Wiruss
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2008 10:09

Příspěvek od Wiruss »

Ghost píše:ak myslis 13,3" na urovni latitude tak lenovo ma X300vku, sony vaio SZ seriu a fujitsu siemes lifebooky z S a T serie


Jo ale první dva dle mého jsou trochu mimo, cena moc nesedí... Ale FSC mě vůbec nenapadlo...
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

rozhodl jsem se pro E6400 .. nevíte někdo dostupnost prvních kousků, nejlíp datum nějakýho ohlášenýho testu nebo tak něco... nikde sem nic nenašel :) thx
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

oba datumy jsou ve hvězdách a nemá smyl nad nimi diskutovat. Prostě musíš počkat...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Koudy

Příspěvek od Koudy »

apocalipta píše:rozhodl jsem se pro E6400 .. nevíte někdo dostupnost prvních kousků, nejlíp datum nějakýho ohlášenýho testu nebo tak něco... nikde sem nic nenašel :) thx


14dni jeste pockej..pak mi naky prvni kousky dojdou..:)
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

díky moc :))

edit: tak po přečtení jsem docela pozitivně naladěn :) 4h 27m při video drain testu jsou skvělý. na office work to překročí vpohodě 6h, třebas i 7... supr výdrž :)

edit 2: tady je další:
https://blog.laptopmag.com/hands-on-with ... tude-e6400

edit 3:
https://www.laptopmag.com/review/laptops ... e6400.aspx
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

Using our LAPTOP Battery Test, which tests endurance by surfing the Web until the battery dies, the Dell Latitude E6400’s nine-cell battery lasted 5 hours and 17 minutes

z recenzie na laptopmag, nie je to trosku malo na notebook s intel grafikou?

ved tolko mal v recenzii spominany Thinkpad SL400 s nvidiou 9300M GS a tiez 9cell bateriou https://www.laptopmag.com/review/laptops ... spx?page=5
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

taky sem si toho všiml... těžko říct čím je to způsobený, on ten test je docela náročnej (neustále prochází 60 webů na střídačku dokud se ntb nevybije) ... každopádně si myslím že reálný hodnoty při kancelářský práci budou jinde.. (výš pochopitelně)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Ghost: Tezko rict, zda testu verit. Latitude ma vsechny predpoklady, aby vydrzel mnohem vice, nez zminovane Lenovo. Min zravy procesor, GK, LED - display... Staci aby byl na pozadi poblazneny antivir, nebo nejaky skryty proces a hned je vymalovano.
Jinak Laptopmagu ja neverim - kouknete se, jak hodnoti notebooky. Pekarny typu XPS1530 a HP Pavilion jsou top.. :roll:
Nejlepsi testy dela Notebookcheck.com - meri intenzitu podsviceni displeje, meri hlucnost v dB apod. Proste maji uplne jiny pristup. Takze si pockejte, az vyjde test na notebookcheck a tomu bych veril na 100%..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
designme
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 19 črc 2008 11:36

Příspěvek od designme »

Ja mam E6400 zaplateny a objednany. Mal by som ho mat doma do tyzdna.

Latitude E6400 - Intel® Core™ 2 Duo P8400(2.26GHz,1066MHz, 3MB)
Mobile Intel® Graphics Media Accelerator X4500HD With Express Card
14.1 WXGA+ (1440 X 900 resolution) Antiglare LED Wide Aspect Ratio display
120GB 7200rpm Hard drive (Free Fall Sensor)
2GB 800MHz DDR2 memory (1 x 2GB)
8x DVD+/- RW Drive with Vista Home, Vista Business compatible software
3Yr Basic Warranty - Next Business Day
Touchpad with UPEK® Fingerprint Reader
European Power Cord AC Adaptor 2 pin
Intel WiFi Link 5100 (802.11 a/g/n 1X2) 1/2 MiniCard with Centrino label
Integrated 0.3MP camera with microphone for LED LCD
6 Cell 54WHr LI-ION Primary Battery
Genuine Windows Vista ™ Business 32Bit SP1 to XP Pro

Potom spisem nejake postrehy ;)
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

ok ... přesně stejnou sestavu (a to vážně bez vyjímky) chci taky, dnes nebo zítra chci objednávat. můžu vyzvědět za kolik si to "koupil"?
designme
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 19 črc 2008 11:36

Příspěvek od designme »

31 000,- Sk bez DPH
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

kupoval si přímo od dellu z configu?
edit: to je skvělá cena když tak nad tím uvažuju... na koruny cca 30k s dph