Asus F3t

notebooky Asus a vše kolem nich
jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 16 úno 2007 16:25

tak jsem si mywslel, že tenhle noťas bude fungovat bez chyb a v pohodě a o těch kteří tu a jinde řešili spousty problémů jsem si myslel, že jsou to jantaři, ale asi jsem se bohužel zmýlil...

OD TÉ DOBY, CO JSEM K NB PŘIPOJIL externí reprodukltory mi přestaly fungovat ty integrovaný, nevíte čím by to mohlo být??, v nastavení je všechno v pořádku,m aspoň doufám teda.. nic ztišenop není, je nastaveno interní stereo, prostě tak jako předtím... vždyckjy fungovaly bez problémů, ale jak říkám, od té doby co jsem začal připojovat externí nejhdou... prosím pora%dte mi někdo, pokud budete vědět, nesetkal jste se s tím třeba užř někdo, jak to vyřešit??,

díky moc každému kdo se pokusí mi nějak pomoci..., mějte se fajn..

Sh0rty
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 16 úno 2007 18:07

Příspěvekod Sh0rty » 16 úno 2007 18:16

Shanim NB a hodne for a textu uz mam zysebou.Tak vam tu neco povim o tom zazraku-osobne bych spis nedoporucil.Ty repracky jsou na reklamacku.Chyba je v desce kde dojde ke zniceni rezistoru a tim to nejede.Tento problem ma asi 1/2 NB tohoto typu-resi jenom reklamace ale nedavno jsem nekde cetl ze jeste nejsou nove desky takze na reklamaci to nema jeste smysl davat,ale jak rikam nedavno dneska mozna uz jo-napiste do asusu.Ohledne prehrivani a nasledovnemu podtaktovni GPU vi i asus ale zdelili mi ze nemaj poneti cim to je a ze na tom delaj-cca uz 3 mesice(docela dlouho ne?).Vsiml jsem si ze tento problem maj vsechny NB s grafikou 7600.BT resi new bios-ale to uz tu asi nekdo psal.Turbo catch AP008 pravdepodobne nema-ten ma jenom AP007.Kazdy druhy uzivatel je sklamany-ti co do toho delaji vic si docela sami v necem pomuzou ale malo.Zajimave je ze nekdy pomuzou new ovladace na grafec ale na jinem NB uz maji jiny ucinek.Me osobne tento NB vyrazil dech a byl jasna volba ale kdyz jse cetl fora-nedoporucuju.Ano jsou lide kteri jsou bez zavad,ale jeto asi mensi polovina.Asus mi poradil jestli chci mit jistotu abych cekal dokut to nevyresi a neposlou new serii-ale nikde vam prodejce nerekne jestli je to uz z nove serie takze i tak muzete koupit shit.Ja jdu do A6JE AP015-asi druhy nej po vykonu NB-a lidi si ho hlavne chvali takze neni co resit.Zatim zdarec.Snad jsem vam neco objasnil,jine zachranil.Cest

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 16 úno 2007 19:56

Užitečný info, ale zkus příště zapracovat na alespoň nějaký úpravě, tohle aby člověk luštil jak hlavolam. :wink:
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 16 úno 2007 20:01

takže ty repráky jsou fakt na reklamaci, jo?? sakra, to snad není možný... :? :? :? :? :? to ho nebudu mít minimálně měsíc doma... sakra

jak dlouho trvá reklamace? že by 30 dní jako u ostatních věcí?? asi jo..

jinak, jak ta reklamace probíhá, mám to iodnést do obchodu, kde jsem to koupil a oni už to zařídí?? posílají to do asusu do prahy, nebo jak to funguje??

-a ještě poslední dotaz, když jsem si upgradoval paměť v notebooku přidáním druhé gigové DDR2 pamětui, musim ji před reklamací vyndat??? aby byla konfigurace jako při koupi, nebo ji tam můžu nechat?? vždyť o nic nejde.. ale aby mi pak neřekli, že se mi ty repro odpálili kvůli té ramce :lol: .., snad nejsou jantaři..

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 24 úno 2007 10:15

?????????

Olorea
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 15 úno 2007 10:07

Příspěvekod Olorea » 24 úno 2007 19:27

V patek jsem si pro Asuse byla a ohledne reklamaci nam bylo receno, ze kdyz bude nejaky problem, tak mame vyplnit formular na asus.cz, dalsi den si pro notebook prijedou, kdyz budou dily na sklade tak bude do peti dni zpatky, kdyz ne tak to muze trvat az tech 30

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 24 úno 2007 20:24

mocdíky za informaci..., to si pro to faklt přijedou jo?? tomu se mi nechce moc věřit.., ale je fakt, že z asusu mi něco v tom smyslu taky psali...

Olorea
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 15 úno 2007 10:07

Příspěvekod Olorea » 25 úno 2007 11:59

no takhle nam to tvrdil ten prodavac, osobni zkusenost s tim nemam.. a snad ani mit nebudu :lol:

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 25 úno 2007 15:58

ok, díky za příspěvek.. no já to reklamovat budu muset, kvůli těm reproduktorum, tohle fakt nezkousnu.., taky jim tam do formuláře hodim informaci o baterii, vydrží ztěží 2 hodiny a hlavně s nabíjením se mi to nějak nezdá.., je kolikrát potřeba vypojit a zapojit napájecí kabel aby se nabíjení spustilo a pak taky ukončilo.., je to nějaký divný.. :roll:

roszik
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 úno 2007 17:04

Příspěvekod roszik » 26 úno 2007 22:41

Tak jsem si chtel tento ntb koupit (F3TC-AP008) ale po tom co jsem se tady docetl tak je mi do place :( ach jo..nic lepsiho za ty penize nesezenu..asi to risknu..kdyztak pujde na reklamacku kde ho opravi a prijde mi funkcni :? nebo jak to je? ti co ho vyreklamovali ohledne tech repro tak vam ho vratili po reklamaci funkcni a uz s tim nemate problemy? a ta reklamace je v ramci zaruky takze ja nebudu platit nic? diky za odpoved..

Mirďa 2
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 05 led 2007 18:58

Příspěvekod Mirďa 2 » 06 bře 2007 10:40

Sh0rty píše:Shanim NB a hodne for a textu uz mam zysebou.Tak vam tu neco povim o tom zazraku-osobne bych spis nedoporucil.Ty repracky jsou na reklamacku.Chyba je v desce kde dojde ke zniceni rezistoru a tim to nejede.Tento problem ma asi 1/2 NB tohoto typu-resi jenom reklamace ale nedavno jsem nekde cetl ze jeste nejsou nove desky takze na reklamaci to nema jeste smysl davat,ale jak rikam nedavno dneska mozna uz jo-napiste do asusu.Ohledne prehrivani a nasledovnemu podtaktovni GPU vi i asus ale zdelili mi ze nemaj poneti cim to je a ze na tom delaj-cca uz 3 mesice(docela dlouho ne?).Vsiml jsem si ze tento problem maj vsechny NB s grafikou 7600.BT resi new bios-ale to uz tu asi nekdo psal.Turbo catch AP008 pravdepodobne nema-ten ma jenom AP007.Kazdy druhy uzivatel je sklamany-ti co do toho delaji vic si docela sami v necem pomuzou ale malo.Zajimave je ze nekdy pomuzou new ovladace na grafec ale na jinem NB uz maji jiny ucinek.Me osobne tento NB vyrazil dech a byl jasna volba ale kdyz jse cetl fora-nedoporucuju.Ano jsou lide kteri jsou bez zavad,ale jeto asi mensi polovina.Asus mi poradil jestli chci mit jistotu abych cekal dokut to nevyresi a neposlou new serii-ale nikde vam prodejce nerekne jestli je to uz z nove serie takze i tak muzete koupit shit.Ja jdu do A6JE AP015-asi druhy nej po vykonu NB-a lidi si ho hlavne chvali takze neni co resit.Zatim zdarec.Snad jsem vam neco objasnil,jine zachranil.Cest


To teda nevím,ale my máme v A6T taky go 7600 ale problém s přehříváním zatím žadný,ani s repráky.A asi nejsem sám komu šlape bez problémů a nestěžuje si na chlazení.

jvees69
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2006 15:33

Příspěvekod jvees69 » 12 bře 2007 08:21

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je na reklamaci to, když se mi baterie v notebooku nenabíjí automaticky při zapojení AC...? V systému to sice ukáže nabíjení, ale dioda na přední části noteboou nesvítí a nenabíjí se... Je potřeba vypojit a zapojit AC... To asi není správně, že???

Děkuji za odpověď...

roxtedy
píše často
Příspěvky: 191
Registrován: 12 bře 2007 10:39

Co asus na to

Příspěvekod roxtedy » 12 bře 2007 12:35

Volal jsem na asus servis a problem priznali, zalezi na stesti jestli si koupite notebook s revizi zakladni desky,nebo ne...Rikal,ze v tyhle dobe by meli mit revizi vsechny notebooky,ale prodejce muze mit na sklade zasobu techto notebooku a stejne kupite spatnej kus.Tvrdil mne ze pro notebook prijede dopravce do dvou dnu notas vyzvedne a po oprave zes priveze.Na to zahrivani jsem se ptal a tvrdil,ze se hreje v norme k vykonu a jestli se opravdu hodne prehriva je to duvod k oprave...
Mohli by jste napsat, datum jste notebook kopili a co za poruchy se vam stali....

extreme4u
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2007 09:53

Příspěvekod extreme4u » 14 bře 2007 09:54

Chlapy poraďte:
Už jsem na 99% rozhodnutý, že budu brát ASUS F3T-AP031, ale pořád ve mě hlodá ten procesor AMD Turion TL-52.
1GB RAM (v jednom slotu a druhý volný) je paráda, 160GB HDD (klidně by stačilo i míň=paráda), GeForce 7600 (přehřívá se což je škoda, ale výkon paráda), LCD+šasí+atd (porty, výbava, baterie) všechno super.
1) Ale co ten AMD Turion TL-52?? Jaký je rozdíl ve výkonu mezi AMD 1.6GHz a Core Duo T2xxx 1.6GHz?? Core 2 Duo T5xxx 1.6GHz je asi výkonnější než AMD, ale tenhle procesor Core 2 Duo není možné sehnat v takovéto výbavě a jestli ano tak ne za 29 000,-, ale aspoň za 45 000,-
Je opravdu ten Turion nejslabší ze všech těchto dvoujader a o kolik?? Samozřejmě že notebook taktovat nebudu (už teď pěkně topí) nebo Turion X2=Core Duo, ale na Core 2 Duo nemá (což mi vůbec nevadí)??
2) Dokázal by někdo dát dohromady notebook s touto výbavou a procesorem Core 2 Duo??
3) Ještě prosím porovnání GPU. ATI 1300 nejslabší, o dost výkonnější GeForce 7300, a další srovnání ATI 1600 a o trochu výkonnější GeForce 7600-je to tak správně?? A slyšel jsem, že ATI topí dokonce ještě víc než nVidie-to je taky pravda??

Prosím o názory, hlavně na bod 1)
Dííííík

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 14 bře 2007 10:48

extreme4u píše: Turion X2=Core Duo, ale na Core 2 Duo nemá (což mi vůbec nevadí)??

Odpověděl sis sám :). C2D je holt vyšší výkon za vyšší cenu, rozhodnout se musíš sám. Jo a bacha na to, že CD neumí 64bit.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti