Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Wiruss
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2008 10:09

Příspěvek od Wiruss »

Fakt nejsem koncak... :wink: Normál jsem to naklikal v premium acc.
Koudy

Příspěvek od Koudy »

takze beres na nakou firmu, ktera ma u dellu nakej konstantni obrat?:)
Wiruss
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2008 10:09

Příspěvek od Wiruss »

no vybírám si novej pracovní notebook a konstatni obrat mame :-)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Panove, ja jsem o 10 000Kc vyse. Takze Dell nebude :( Moje optimalni konfigurace (a to je vlastne skoro zaklad - P8600, X4500), by vysla na 45 000 s DPH a to uz je hodne nad muj rozpocet. Do 35 000Kc s DPH mi ho proste nenabidnou - leda bez wi-fi,vypalovacky a WXGA displejem - a to uz radeji nejaky jiny vybavenejsi notebook :(
Nabidka mi dosla mailem a jsem docela prekvapenej, ze moc sleva oproti konfiguratoru neni. Nejake dalsi slevy asi nelze uplatnit - ISIC apod...??

Docela me to mrzi. Dell nejen dobre vypada, ale ma i horcikove viko apod. Proste idealni notebook.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Koudy: tak co jsi zjistil? 8)
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Sakra chlapi, jaktoze ten Dell mi dava takove nehorazne ceny. Kdyby mi za tech 35000 nabidl alespon neco P8600, X4500, 2GB RAM a cteckou otisku prstu, DVD/RW...
Ja odeslal tri konfigurace a vzdycky mi dali tak 2000-3000 slevu oproti konfiguratoru. :cry:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

michal27: alespoň ti odpověděli :D na mail s dotazem na cenu (na jeho odpověď) čekám už tejden a pořád nic...
ghost: dík za skvělej link... ta výdrž je fakt úžasná, 6-7 hodin při 6cell baterce, prostě paráda. konfig co má on je defakto shodný s mým výběrem, až na tu ram. Tenhle ntb se začíná jevit čím dál tím víc jako nejlepší cesta :D thx ;)
Koudy

Příspěvek od Koudy »

Michal27 píše:Sakra chlapi, jaktoze ten Dell mi dava takove nehorazne ceny. Kdyby mi za tech 35000 nabidl alespon neco P8600, X4500, 2GB RAM a cteckou otisku prstu, DVD/RW...
Ja odeslal tri konfigurace a vzdycky mi dali tak 2000-3000 slevu oproti konfiguratoru. :cry:


no protoze ses normalni koncak...tak nemuzes dostat slevu jako firma, ktera bere treba za pul mega mesicne..Ja to rano resil s kamosem z dellu kterej tam dela obchodnika a ten mi rekl ze nikdo by si nedovolil dat koncakovi 20% dolu na ecka nebo na novy preciky..protoze kdyby na to prisel financni manager, tak by obchodnik okamzite letel..vetsi slevy maj maximalne firmy, ktery berou od dellu hodne...Koncaci maj tak ty 2 - 4 tisice dolu podle konfigurace.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Sakra...Tak to budu zas muset resit pres znamyho. Doufam, ze nemaji ve firme Lenova. Mame od nich jen 2PC a to na slevu nestaci.
Ja koukal na E5500, jestli by se nedala nakonfigurovat levneji - ale pak prisel sok - nema magnesiovy RAM a zadni stranu LCD. Pritom na obrazku vypadaji stejne. Ale hlinik a polykarbonat me holt nepresvedci.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

Tak jsem dnes ukončil několikaměsíční výběr ;) Definitivně jsem se rozhodl a objednal:
Originální Windows Vista® Business 512MB 32Bit vcetne medií - Czech
Latitude E6400 - Intel® Core™ 2 Duo P8400(2.26GHz,1066MHz, 3MB)
Mobile Intel® Graphics Media Accelerator X4500HD With Express Card
14.1 WXGA+ (1440 X 900 resolution) Antiglare LED Wide Aspect Ratio display
120GB 7200rpm Hard drive (Free Fall Sensor)
2GB 800MHz DDR2 memory (2 x 1GB)
8x DVD+/- RW Drive with Vista Home, Vista Business compatible software
3Yr Basic Warranty - Next Business Day
Touchpad with UPEK® Fingerprint Reader
Intel WiFi Link 5100 (802.11 a/g/n 1X2) 1/2 MiniCard with Centrino label
Internal Dell 370 Bluetooth™ Card
No camera with microphone for LED LCD
LCD Back Cover black finish LED
6 Cell 54WHr LI-ION Primary Battery
brašna : Neoprene Black Sleeve Case for 14in Laptops
Czech - Internal Qwertz Backlight Keyboard

26050 bez dph celkově. myslím že dobrá cena ;) pak napíšu a zodpovím případné dotazy, ať taky přispěju trochou do mlýna :) cj
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

No tak...budte trosku solidarni a nepiste sem ty maly sumy. :oops:
Me Dell dava asi vysokohorskou prirazku.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

mám to přes distributora, nejsem zaměstnanec žádný obrovský společnosti s milionovým obratem :D Jsem student ;)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Tak az prijde, napis jak slape. Me stve, ze pouzivam externi kamerku a chtel bych uz neco integrovaneho - takze priplatek. Dal nedokazu posoudit, jak zakladni P8400 zvlada HD video. A taky bych uz chtel tu podsvicenou klavesnici.
Jen nechapu, ze k E6500 nedali moznost WSXGA+ displeje LED.
WUXGA uz ja nepotrebuji a spis by me to omezovalo a WXGA+ mi prijde na 15,4" displej jako nutne minimum (i kdyz doted jsem mel WXGA) U E6400 je naopak WXGA+ naprosto idealni reseni. Jenze ja jsem na 15,4" displej proste zvyklej.
Me nabidli cenu nejakych 39 900Kc za E6500 se vsim v zakladu - jen disk 160GB (5400ot.), s kamerkou, tim WXGA+ displejem a temi serepetickami jako wi-fi, bluetooth apod. - prakticky to samé, co mas ty.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
komar
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2008 01:29

Příspěvek od komar »

Nemám žádné zkušenosti s koupí DELLu, tak by mě zajímalo, kam poslat konfiguraci k "ocenění". Zda na nějaký mail z oficiálních stránek DELLu, nebo na mail distributora. Našel jsem, že distributorem DELLu je 100MEGA. Netuším ovšem, zda je jediným distributorem, či zda jich je více. Předem díky za jakýkoliv tip či radu jak a kde pořídit za dobrou cenu (min. nižší než v konfigurátoru) od všech, kdo už mají nějakou zkušenost...