Asus Vs. Acer

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit

Pro ktery se rozhodnout?

Asus
20
61%
Acer
13
39%
 
Celkem hlasů: 33

Lukotek
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 zář 2008 11:37

Asus Vs. Acer

Příspěvekod Lukotek » 21 zář 2008 11:46

Zdravim Vas vsechny!Vybiram si notebook, kterys by zvladl tak nejak vsechno za slusny peniz, jak veci do skoly, upravy fotek-videi, tak hry. Prochazel jsem recenze a plno toho na internetu a dostal jsem se k temto dvema. Ale tedka jsem trosku ztracen protoze nevim jak se mam rozhodnout. Tak bych Vas prosil zkusene o radu: jeden z nich je Asus M51VA-AS043C http://www.digiboss.cz/ASUS-M51VA-AS043 ... tAodwHmQYQ a nebo nebo acer :Acer Aspire 5930G-844G32MN http://www.agen.cz/produkt/67088/Acer-A ... 0X-005.htm Dekuji moc za radu, uz mi s toho hlava nebere :shock: a nebo kdybyste vedeli v teto cenove kategorii jeste o nejakem, rad poslecnu Vas nazor :)

Riwen
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2008 22:34

...

Příspěvekod Riwen » 22 zář 2008 10:10

Zdravim! No jak jsem si všiml tak v anketě zatím suveréně vede Asus, ale mě se asi taky zdá nejlepší pro takové ty náročnější práce jako jsou třeba grafické editory či hry.

Jinak nad tím notebookem co jsi si našel tak jsem také přemýšlel a myslím, že je slušný, ale já sem na internetu našel ještě jinou verzi od Asusu. Sice o trochu chudší, ale také levnější (scháněl jsem noťas do 20000 a tento se do této hranice vešel). Vím, že bych to neměl cpát do každýho tématu, ale já si nemůžu pomoct :-D . No je jen na Tobě kolik do toho chceš vrazit :-) .

http://www.notebooky.biz/ASUS-M51TA-AS0 ... ok/i34321/

Lukotek
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 zář 2008 11:37

Příspěvekod Lukotek » 22 zář 2008 15:44

No tim ze nemam s NTB zadne zkusenosti tak kazda rada dobra, me prijde ze na papire je trosek vykonejsi ten Acer, sice ma decente slabsi procesor ale zase grafiku ma o neco silnejsi, co jsem se dival na testy tak to dela asi nejakych 11 procent. Ale rikam to je jenom podle tech papirovych predpokladu.Proto ejsem svuj dotaz dal tady abych trosek to pochopil jak to ve skutecnosti je. Jeste se mi libi ze ma acer DVB-T, sice to uz je jen takova hracicka ale nekdy se hodit muze:) ale hlavne mi jde o ten celkovy vykon , a taky kdyz to budu prenaset, tak ktery je vhodnejsi. :)

Riwen
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2008 22:34

...

Příspěvekod Riwen » 22 zář 2008 21:35

Takhle. Znám hodně lidí co měli Acer a odešel jim během 1 roku. Dokonce i já sám jsem měl jeden ale ten mi teda vydržel přes 2 roky :-) . Ale i tak prostě už Acer nikdy neberu. Pokud jde o ten výkon a cenu. Ono i Acer má kvalitní a levné notebooky, ale jak říkám zdá se mi, že jsou více závadový narozdíl od Asusů :-) - ono Acer a Asus (má to čtyři písmenka a začíná to na A :-D ) . Asi nejdelší výdrž mají HP (ovšem u nich platí velká cena a většinou sdílené grafické karty - jsou dělané spíš pro businesmany :-D ). S tím jakej si vybrat Ti asi neporadím. Je pravda, že ten Acer je opravdu slušnej a na ten výkon levnej, ale newim - no je to na Tobě :-D. U nich je reklamace někdy těžká věc, ale nejsou tak poruchový a když se k nim chováš slušně tak vydrží dlouho. Ať teď radí někdo jinej :-D !


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů