Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
woncha
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 23 říj 2007 17:41

Příspěvek od woncha »

Klavesnice je naprosto super - nejlepsi na ktere jsem psal. To ze nefunguji 2 tlacitka najednou (vim o kombinaci sipka nahoru + doprava) me omezi pri NFS, pri praci asi ne a predpokladam ze to vyresi novejsi ovladace. Na NTB se mi hned prvni den podelal zdroj - nahlaseno v 15.00, druhy den v 9.30 mi mesik dovezl novy. Nevim jak jsem mohl zit bez podsviceni klavesnice. Snimac otisku nemam.

Prijde mi ze docela hreje, a pri narocnejsich aplikacich (hra) se po roztoceni vetraku neda mluvit o tichu. Baterka ma vuli cca. 1mm

+- nejlepsi NTB co jsem mel

Latitude E6500
Dell Latitude E6500
T8400, 3GB RAM, Geforce NVS160, 120GB 7200rpm SATA HDD
petko

Příspěvek od petko »

"Prijde mi ze docela hreje, a pri narocnejsich aplikacich (hra) se po roztoceni vetraku neda mluvit o tichu. Baterka ma vuli cca. 1mm"

Ake mas CPU a grafiku?
woncha
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 23 říj 2007 17:41

Příspěvek od woncha »

CPU P8400 (2,26GHZ) a GPU NV160
Dell Latitude E6500
T8400, 3GB RAM, Geforce NVS160, 120GB 7200rpm SATA HDD
woncha
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 23 říj 2007 17:41

Příspěvek od woncha »

je to mozna ale subjektivni zalezitost, spis se jedna o to, ze je spodek z kovu a kdyz mam notase na kline, tak je teplota docela citit. Je jasny ze kdyz to bude celoplastak, tak teplo nepovede. Jinak vnitrni teploty jsou dle senzoru OK
Dell Latitude E6500
T8400, 3GB RAM, Geforce NVS160, 120GB 7200rpm SATA HDD
petko

Příspěvek od petko »

Mozno je to tou grafikou. Preto nechcem diskretnu, no samozrejme aj koli vydrzi na baterku. Spolieham sa, ze intelacka vie dx10 aspon tak, ze sa tam bude dat testovat kod a to mi staci.
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

woncha:
taky si myslim. d630 je obdobny pripad, i kdyz je cpu, gpu relativne studene, zespodu je teplotrochu citit. ale da se s tim bezproblemu delat i na kolenach.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Vysel nam konecne testik na E6500 https://www.notebookcheck.com/Test-Dell- ... 746.0.html .. Hodnoti ji lepe, nez E6400... Kazdopadne display ma kontrast pres 600:1 , coz je hodnota vynikajici..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

ten displej vyzera dobre (aj ked radsej by som na 15,4" videl WSXGA s LED). skoda, ze rovnako dobry WXGA+ lcd panel nevie nikto dat do 14,1" business notebooku. :?
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Jj.. Ten kontrast je hodne dobry.A svitivost - prace venku nebude problem.. Doufam, ze budu moct kladne poreferovat. Zatim stale ticho po pesine.. Objednaval jsem 24.9. .. Uz na nej cekam jak na smilovani.. :oops:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
oFce
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 10 říj 2008 13:47

Příspěvek od oFce »

Ahoj, mate nekdo fotku nebo vite o kolik cm vycuhuje 9-ti clankova baterka u E6500? Hledal jsem, ale bohuzel neuspesne :( Diky
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Tak si to najdi v datasheetu - o kolik cm je vetsi nez origo 6ti clankova.. Bude to neco kolem 2,5 - 3 cm...
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Naith
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 10 zář 2006 14:33

Příspěvek od Naith »

Michal27
Nečekáš na něj už nějak dlouho? Toto me na Dellu štve. Pokud potřebuješ nutně NB, tak to trvá neskutečně dlouho. Jinak tvou nedočkavost naprosto chapu :) Taky jsem čekal na dodání, jako na smilování.
Dell Precision 4300 - 15,4" WUXGA,T9300, 4GB RAM, FX360, XP Pro, 200GB/7200 HDD
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Jj.. stale cekam.. Objednan byl 24.9... Snad pristi tyden prijde.. :roll:
Holt US trh ma prednost.
Tak trosku jsem doufal, ze kdyz nejde o multimedialni notas, ale o profi produkt, budou rychlejsi, no... Jak je videt, tak je to uplne to same.. Uz bych ho docela potreboval.. :roll: Desktop se mnou necestuje...
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

nefunguje mi tlacitko wifi managera (vedle wifi spinace)... nevite nekdo jak na to? urco mi chybi nejakej soft...ale ten connection manager wifinu neumi ne?
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Tak je dodavka zpozdena.. chybi displeje... :oops: , dojdou 23.10. Ale aspon se nehybe cena...To bych asi zrusil a znovu objednal..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012