Intel GMA X3100 Gfx

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

to je pech :D
tento účet již není aktivní.
rum.cz
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 pro 2007 23:09

Příspěvek od rum.cz »

Hh, no to jo co bych bez toho dělal..... :lol: :lol:
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

asi si budeš muset vybrat. Nebo najít ještě jinou verzi ovladače. :wink:
tento účet již není aktivní.
Outbreak

Příspěvek od Outbreak »

zdravim chcem sa spitat ci na tejto grafike bude ficat vpohode World of warcraft za odpoved dakujem..
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

urcite bude a v pohode wow neni vubec narocny
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
Jendaaa
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2008 16:31

Příspěvek od Jendaaa »

WoW mi jde fps okolo 20, obcas, zvlast pri PVP mi to klesne okolo 10, pod 10fps se to zacina sekat. Vse jde na max detaily, nativní rozlišení, když dam vše na low FPS se zvedne tak na 30