Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Njn... Uz i amici si stezuji, ze to dlouho trva - a to je co rict..
Na druhou stranu uz to dostanu s vychytanejsim softem.. A mohl jsem alespon zmenit tu grafiku..
Nesmi se do ctvrtice posr... Amilo :lol: a desktop... Jinak jsem nahranej.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
entropy
píše často
Příspěvky: 376
Registrován: 08 bře 2008 13:00

Příspěvek od entropy »

Amíci si stěžujou, když to není *hned*. To bych nebrala tak tragicky... - i když Velikonoce, to by mě taky netěšilo. :twisted: Chápu a držím palce.

Ad síťovka... celý den jsem byla fuč a kvůli svátku se provider dal sehnat jenom horko těžko... ale nakonec dal - a na můj dotaz, jestli ty moje problémy s připojením nemůžou být náhodou změnou fyzické adresy, pravil ten člověk, že může, a asi docela určitě že to bude tím. :roll: Opravil... a už funguje. Sláva. - Takže díky za předchozí rady.

Ad fotky... mno... naštvání už přešlo, tak já tu ještě trochu uklidím, ať nejsem moc za bordeláře, a pak něco zkusím... :)
designme
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 19 črc 2008 11:36

Příspěvek od designme »

Ahoj, tu su nejake fotky. Mam novy fotak a este mi to s nim velmi nejde.
Pri fotke klavesnice som mierne pohol rukou.. :)

Foto1
Foto2
Foto3
Foto4
Foto5
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
Ruda.M
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2008 18:53

spatny zvuk

Příspěvek od Ruda.M »

Mam E6500 uz tyden a ma hodne spatny zvuk. Srovnat se to da jen s temi nejlevnejsimi notebooky. Zkuk je kovovej bez znamky jakychkoliv basovych nebo stredovych tonu. Pokud srovnavam s D-radou tak jde o hodne velky krok zpet. Uvitam, ma-li nekdo jine zkusenosti, pak bych ho okamzite reklamoval.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Michal27 píše:Njn... Uz i amici si stezuji, ze to dlouho trva - a to je co rict..
Na druhou stranu uz to dostanu s vychytanejsim softem.. A mohl jsem alespon zmenit tu grafiku..
Nesmi se do ctvrtice posr... Amilo :lol: a desktop... Jinak jsem nahranej.

já naopak myslel, že jsi chtěl právě intedrovanou, dle toho, co jsi měl dříve v podpisu...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

Jenom tak pro zajímavost..nedávno sem tu psal problémy se sekáním např. hudby při jakékoli práci atd... a věřte nebo ne, asi sem přišel na řešení. stačí nainstalovat Matrix storage manager (a driver) a sekání přestane. Nechápu proč.. údajně ale jde o nějaký sata driver pro disk. Zkuste a uvidíte. Tak za týden dám vědět jestli opravdu zmizelo ;)
Ruda.M
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2008 18:53

Příspěvek od Ruda.M »

Michal27 píše:https://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=314118

Diky. Nemate nekdo odkaz na funkcni ovladace zvuku pro Windows XP?
woncha
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 23 říj 2007 17:41

Příspěvek od woncha »

entropy píše:srovnávám ipconfig obou počítačů, až na fyzickou adresu je to na chlup stejný. firewal jsem samozřejmě zkoušela vypnout i odinstalovat a vůbec všechno podezřelý, kdyby ten bordel dělal network redirektor nebo něco... ne, nic nezabere.


Jestli mas krizenej kabel, popr. switch, propoj oba kompy naprimo a nastav pevny IP. Vyloucis (ne)funkcnost sitovky
Dell Latitude E6500
T8400, 3GB RAM, Geforce NVS160, 120GB 7200rpm SATA HDD
entropy
píše často
Příspěvky: 376
Registrován: 08 bře 2008 13:00

Příspěvek od entropy »

woncha: díky, jak už jsem psala, bylo to změnou MAC adresy. budu pamatovat pro příště. :)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

sirius1983 píše:já naopak myslel, že jsi chtěl právě intedrovanou, dle toho, co jsi měl dříve v podpisu...


No prave mi prisel novej program, kterej nepodporuje Intelacky grafiky, tak jsem to narychlo zmenil.. Jeste jsem se presvedcoval a volal jim, ale pry jen nVidia,ATI. Nekde jsem to tady uz psal... Je se modlim, aby to bylo tichoucky a vydrz ty 4 hodinky (to by dat melo - v testu na notebookcheck jim to dalo 4 a pul - a to meli rychlejsi procesor).
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
designme
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 19 črc 2008 11:36

Příspěvek od designme »

co je to za program, co potrebuje dedikovanu grafiku aby bezal?
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Od Kodaku na system Orex.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
petko

spodny kryt

Příspěvek od petko »

Ti co uz mate e6400, tiez vam odstava ten spodny kryt? Je to take zle ako to vyzera na tychto fotkach?
https://forum.notebookreview.com/attachm ... 1224657016
https://forum.notebookreview.com/attachm ... 1224657016
https://forum.notebookreview.com/attachm ... 1224657016
(dufam, ze idu bez loginu)
Naith
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 10 zář 2006 14:33

Re: spodny kryt

Příspěvek od Naith »

petko píše:(dufam, ze idu bez loginu)

Nejdou
Dell Precision 4300 - 15,4" WUXGA,T9300, 4GB RAM, FX360, XP Pro, 200GB/7200 HDD