HP Pavilion dv6319ea problem hned pri prvnim spusteni

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
chery
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2007 12:58

HP Pavilion dv6319ea problem hned pri prvnim spusteni

Příspěvekod chery » 29 bře 2007 20:46

Zakoupil jsem si tento notebook a byl jsem prekvapen pri prvnim spusteni zacala instalace windows vista a pri instalaci doslo k necekane chybe, zobrazila se chybova zprava a instalace dal nepokracovala a doslo k restartu atd., chybu jsem nasel ve spatne nastavenem biosu Phoenix na karte System configuration v nastaveni Sata Native Support jsem dal na disabled., problem byl vyresen, dale jsem nenalezl ovladace a software k tomuto produktu a kdyz jsem kontaktoval hp tak mi bylo sdeleno ze tyto ovladace k tomuto produktu jeste nejsou k dispozici zaroven tak disky pro obnoveni systemu kdyby nekdo mel tento notebook tak at napise jestli mel taky takovy problem jako ja. Jinak jsem spokojen jak designem tak s kvalitou a zaroven s vykonem!

jan.pol
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 04 dub 2007 06:10

HP Pavilion dv6319ea problem hned pri prvnim spusteni

Příspěvekod jan.pol » 04 dub 2007 09:47

Tak jsem též majitelem uvedeného přístroje od 30.3.2007 - pátek.
Nevydržel jsem a spustil instalaci ještě v místě převzetí od PPL, tudíž bez internetu. Instalace proběhla bez incidentu, dost času zabralo automatické vytváření kopie. :)
Zatím vše funguje, ale zvažuji trvalé připojení - vložení SD karty jako
boostra paměti.
Dotaz na Microsoft na doporučení přenosové rychlosti a velikosti paměti v souviloti s OP Vista mne dostal do hvězdných výšin, neb jsem se nedozvěděl absolutně nic a z počátku odborný pracovník absolutně nechápal o co jde.
Takže jsem postupně uzavřel odbornou i komunikační schopnost pracovníka uvedeného telefonického helpu :o :? :roll: :evil:
Třeba i špatně rozuměl češtině (vytrvale mluvil po slovensky) a pořád měl něco s kartou FD.
Obecně, Flash USB nechci trvale užívat jako booster, neb překáží, hrozí vylomení z konektoru atd.
Jinde jsem se dočetl doporučenou velikost přídavné paměti
jako jedno až čtyřnásobek instalované paměti, takže velmi pravděpodobně sáhnu po 2 GB SD. Chtěl bych ale mít možnost, ověřit si velikost přínosu uvedeného řešení.
S pozdravem :)

danooo
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 bře 2007 19:59

Příspěvekod danooo » 04 dub 2007 22:17

Aby som zbytocne nezakladal novy thread, tak sa spytam rovno tu:

Dnes som si kupil pvilion dv6134. Doma som ho spustil a chcel nastartovat instalaciu windows, no jedine co nabehne, je obrazovka s logom HP a potom napis: "Windows could not start because the following file is missing or corrupt: <Windows root>\system32\hal.dll."

Co to odo mna chce? Ako s tym mam nieco robit ked ma to k nicomu nepusti? V biose som sa nehrabal, takze tam by problem byt nemal.

Asi zajtra pojde nazad do predajne a budem si pytat iny kus a nainstalujem si to rovno tam.

chery
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2007 12:58

Příspěvekod chery » 04 dub 2007 22:58

Je to biosem stalo se mi to taky, staci kdyz pri startu stisknes klavesu F10 a na karte System configuration v nastaveni Sata Native Support nastav na disabled, a nastartuje v pohodě!

chery
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2007 12:58

disk pro obnoveni systemu

Příspěvekod chery » 04 dub 2007 23:04

Prosim majitele notebooku pavilion dv6319ea dejte mi vedet jestli mate vypalenej disk pro obnoveni systemu, vista mam funkci ale smaznul jsem si omylem zalohovaci oddil a nemuzu vytvorit ten disk kdyby nahodou.

danooo
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 bře 2007 19:59

Příspěvekod danooo » 05 dub 2007 08:22

chery:
Tvoja odpoved bola adresovane mne?
Vyskusal som to, ale nic sa nestalo, stale pyta ten subor. Uz mam na to hrozne nervy, najradecj by som im ten slavny notebook siel rovno oplieskat o hlavu.

chery
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2007 12:58

Příspěvekod chery » 06 dub 2007 12:00

danno: a kdyz si to v biose zmenil tak jak sem ti psal ulozil potom ty zmeny?, jinak nevim cim by to mohlo byt nejspis zajit tam kdes ho kupil a vyzadat si novy kus.

danooo
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 bře 2007 19:59

Příspěvekod danooo » 06 dub 2007 15:20

Chery: Konzultoval som to aj s technickou podporou HP aj v Sharku (tak som to kupil). Na ich radu som so zaniesol spat, kde predavac skusal presne to co si mi radil(asi je to znama vec), ale nic nepomohlo. Dostal som naspat peniaze, lebo nove kusy neboli na sklade. O tyzden si mam ist pre novy, ale neviem ci po tejto skusenosti este chcem.

chery
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2007 12:58

recovery disk

Příspěvekod chery » 11 dub 2007 13:16

Nemate tady nekdo recovery disk pro tento notebook?


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů