E6500 zvuk

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
entropy
píše často
Příspěvky: 376
Registrován: 08 bře 2008 13:00

Příspěvekod entropy » 13 lis 2008 02:05

teď si říkám, jestli přiznávat, že mně mezitím omylem stihli poslat ještě druhý... :lol: (zítra putuje nazpátek)

automatický přepínadlo na zvuk jsem zatím nenašla, tak než se podaří, budu přepínat ručně...

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 13 lis 2008 06:10

Naith píše:To neni mozne ... opravdu? Ja uz si myslel, ze budes uz naporad virtualni vlastnik Dellu :)
Jsi zaslouzily cekatel. :)
Tak drzim palce, at ti jej konecne poslou a bez vad...


No ju.. je to tak. :D Ale nakonec to je s malym uprgradem, takze alespon neco. Kdyz jsem po mesici cekani udelal reorder, tak me bylo jasny, ze driv jak za tri tydny tu nebude.. Holt tri tydny je klasicka cekaci doba.. Kdybych nechytl to obdobi , kdy nebyly LED displeje :roll:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Ruda.M
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2008 18:53

Příspěvekod Ruda.M » 13 lis 2008 13:29

Michal27 píše: Da se to prepnout - utilita od Dellu. Pise se o tom vsude. :wink:

Pockam si az budes mit Dellika a pak pokecame o utilite. :lol:

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 14 lis 2008 17:24

Neni ani tak od Dellu .. proste nastaveni v ovladani zvuku - nevim jestli Realtek, ci co je tam za paskvil.. Proste to, co pisou vsichni na NBRW. Take zalezi na tom, jestli je zvukovka stejna.. mam pocit, ze vsechny nebudou stejne..

To prepnuti viz. odkaz, ktery jsem dal. Ok - neni to originalni program od Dellu, ale pocitali s tim a je to tak udelane - sice neprakticke, ale je to tak.
Neni problem to mit nastavene pouze na ext. repro, sluchatka - alespon pro me... ty repracky proste nepouzivam.. :wink:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Tipoo
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 08 lis 2008 14:53

Příspěvekod Tipoo » 14 lis 2008 20:25

Takže tyden v čudu a žadny vyvoj... měl jsem Ečko poslední dva dny v jedny nejmenovany firme co se specializuje na ntbky a vysledek.....absolutně nic.. Proste nedokázali zjistit cim to je, že to chrci kdyz je wifi on. Uz se vyzkouselo snad 17ovladacu zvukovky, X ovladacu wifi, ruzné prehravace a zadny vysledek....
Naposledy upravil(a) Tipoo dne 19 lis 2008 11:36, celkem upraveno 1 x.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 15 lis 2008 02:41

Zajimave je, ze to nedela vsem. Na NBRW psali neco o instalaci Intel Matrix storage manager - coz by s tim zdanlive nemelo souviset, ale pry to zabralo.
Pravdou je, ze ty drivery jsou pekne zprasene, jak vsichni pisi.
Jeste otazecka - delalo ti to uz pri vybaleni z krabice, nebo jsi hned nahazoval jiny system?

BTW: Co toto?
Just as I was ranting about Dell's poor software I noticed that they had released a new BIOS (A05) for the E6400. After installing it I have to be somewhat optimistic, because the general performance "seems" to have been improved A LOT and also the audio skipping / crackling is gone. I'll keep my fingers crossed..

EDIT: Ted jsem to hledal na netu a pri zadani crackling audio mi google nasel uzivatele, kteri si stezuji na Lenovo R400, T61, T60... takze koukam, ze to nebude jen problem Dellu. Kazdopadne pokud to bude delat a ja se toho nedokazu zbavit, tak jim ho vratim.. v tom bych problem nevidel..
Holt kazdy notebook ma nejakou chybku, ktera je zpusobena spatnym softem...viz. piskani ThinkPadu apod.

Zkousel jsi ty genericke Vista Drivery?
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

wawrik
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 15 zář 2007 08:36

Příspěvekod wawrik » 14 úno 2009 17:49

Tipoo: Dovolím i tipnúť, že wifina je Broadcom 802.11 N, však? Na mojom Delli M1210 prestalo to škvrčanie po výmene wifi modulu za Intel. Bohužiaľ bol len požičaný a nový stojí 50 libier :-(


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů