Pojde mi to plynule?
-
tomas7291
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 15 lis 2008 16:49
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
tomas7291
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 15 lis 2008 16:49
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
Allien se tady neprodává,ale koupit si můžeš tento https://hewlettpackard.mironet.cz/hp-873 ... s+dp87883/ možná jen Dell M6500 je na to lépe ale bude dražší...tady se ti žádná hra sekat nebude...anebo něco z těchto Umaxů,ale to ti za týden shoří https://www.alza.cz/notebooky/dle-parame ... 850104.htm nebo seriozněji - https://toshiba.mironet.cz/toshiba-qosmi ... p+dp88501/
ta Toshiba to už je dělo
ta Toshiba to už je dělo
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
-
tomas7291
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 15 lis 2008 16:49
-
John10
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 15 lis 2008 21:43
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
Ale jo, chladí se celkem v pohodě. On má oddělený okruh chlazení pro VGA, a tedy i dva ventilátory.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
-
tomas7291
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 15 lis 2008 16:49
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
tomas7291
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 15 lis 2008 16:49
tak čo aspon nento notebook sa vam pozdava? https://www.alza.cz/acer-aspire-6935g-94 ... d97692.htm
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
Bananik
- píše často
- Příspěvky: 168
- Registrován: 15 dub 2007 12:00
-
John10
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 15 lis 2008 21:43
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno