Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
alfah4ns:
No ak su rodicia taki ako vravi, tak mu v zivote nekupia business notas na hranie... Vsak gamer notas ma byt svetly, vyzerat ako futuroraketoplan a mat zasadne no-name znacku
Tak NB za 90 tisíc mi rozhodně nekoupí, to jsem tady nadhodil jako srandu. Ale NB již několik let chci a zatím se ve škole dobře učím, žádný problémy nemám. Proto mi řekly, že mi koupí NB do těch 45. Bohužel nejsem jako většina 15-ti letých dětí, kterým koupí NB za 10 tisíc a protože tomu nerozumí, tak jim to nevadí, že v sobě skoro nic nemá. Já jsem na tom bohužel hůř, ale na druhou stranu i bohudík. Ale jinak moc díky za všechny poznatky, protože jinak bych bezhlavě koupil ten Acer a potom bych se nestačil divit. Momentálně uvažuju, jestli vůbec si nějaký NB koupit. Já náruživý hráč nejsem. Na rodinném 6 let starém kompu se toho opravdu již mnoho zahrát nedá. Já hraju tak 30 minut denně Vietcong. Jinou hru už na tom nespustím. Proto pro mě bude jaký koliv NB lepší než tento PC s hroznou konfigurací. Takže ať koupím co koupím furt to bude lepší než náš rodinný komp.
Tak proc proboha chces co nejvykonnejsi notebook. Jestli nejsi naruzivy hrac, tak ti musi stacit jakakoliv byt low-endova GK. A ver mi, ze graficky vykon je v notebooku spis na obtiz. Vic to topi a min vydrzi na baterii a rychleji odhazeji i ostatni komponenty.
Tobe by bohate stacil EliteBook 8530 ale "P" - s ATI 3650 - rozjedes na tom i Crysis - na low-medium detaily.
Máte pravdu. Já na tom stejně Crysis a tak hrát nebudu. Jediný co na tom budu hrát je Vietcong přes net a Football Manager 2009. V tom případě je to dobrý. A ještě k tomu můžu koupit projektor za zbylý prachy.
Tak to vážně nechápu! Tohle z tebe vyleze na konci?????
Je ti 15 a hraješ Vietcong??? Ale chceš nabušenej notebook! A k čemu prosim tě? Nehraješ nejnovější hry, nepracuješ v náročnej programech, nestříháš video ...
Nechápu proč za ty prachy nekoupíš novej desktop a ten starej nevyhodíš?? A k tomu si kup nějakej noťas.
A nebo si kup notebook za 12 - 15 000, ten na tvý účely bude bóóóhatě stačit a za zbytek si kup třeba bazén plnej gumovejch medvídků.
peppers píše:Tak to vážně nechápu! Tohle z tebe vyleze na konci????? Je ti 15 a hraješ Vietcong??? Ale chceš nabušenej notebook! A k čemu prosim tě? Nehraješ nejnovější hry, nepracuješ v náročnej programech, nestříháš video ... Nechápu proč za ty prachy nekoupíš novej desktop a ten starej nevyhodíš?? A k tomu si kup nějakej noťas. A nebo si kup notebook za 12 - 15 000, ten na tvý účely bude bóóóhatě stačit a za zbytek si kup třeba bazén plnej gumovejch medvídků.
Opět píši to co jsem již několikrát psal, deskop bohužel nejde, jinak by to bylo bez starosti. Ovšem kdybych měl nějaký nabušený noťas, tak bych se konečně rozhoupal hrát i nějaký lepší hry. Protože na tom našem předpotopním PC nic jinýho ani nejde. Mám 2 GHZ Intel Pentium 4, 256 MB Ram. GeForce 4 MX, na kterou již žádný hry nejdou a 80 GB disk a to nejlepší nakonec CRT monitor 19.
dost si ale děláš z pusy prdel - "máte pravdu,nic jiného stejně hrát nebudu" a o pár vteřin už spekuluješ,myslím že ty ani nepotřebuješ poradit,chceš jen,aby tě někdo dotlačil ke koupi něčeho "velikého" abys pak případně mohl řvát,že ti to bylo doporučeno