Nabušený notebook

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Ono člověk míní pánbůh mění. :lol: Přeci jenom, když máš 6 let tuhle věc a nic jinýho na ní hrát nemůžeš, tak těžko můžu říkat něco jiného. A když potom máš tu možnost peněžní a najednou si uvědomíš, že můžeš hrát nejnovější hry máš najednou úplně jiný názor. To se mi teď stalo během těch pár minut. A opravdu rodičům neříkám, že tato věc mi byla doporučena, všechna elektronika se kupuje vždy přes mě, takže mi důvěřují. Vás jsem se ptal co na ten Acer a řekli jste, že je na hovno. Tak jsem od tý doby v rozpacích.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Kazdopadne investovat do notebooku za ucelem hrani je blbost.
Pokud nejsi fanaticky hrac, kup si neco s low-end GK - zahrajes si na tom ledasco - a budes mit pouzitelny notebook. Investovat do kvalitniho notasu, aby pak slouzil jen na hrani her, je fakt kravina. To uz radeji kup smejdskeho Acera s 9600GT za dvacku a kdyz holt nevydrzi, tak kup za dva roky noveho. S tim, ze se muze vsemozne vysirat po cele dva roky. Ale zase tobe, pokud na tom budes delat kravinky, bude jedno, ze jsi 14dni bez notasu... Nam, kteri se bez nej tezko obejdeme, se vyplati priplacet za kvalitu a rychly servis.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Dejme tomu, že bych si ten Acer vzal. Jakou myš byste mě doporučili? Předem vylučuji malé mini myše. Chci klasickou myš do USB.
Kterou lampičku by jste mě doporučili.
A nějaké další zajímavé přislušenství, které by mě ani nenapadlo, ale vás protože v tom máte přehled ano. Vše berte, aby to šlo na toho Acera. Jinak moc díky, za vaše názory.
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

Michale,kdyby ses rozkrájel Poterovi to bude stejně jedno,ten kluk má hroší kůži a nervy politika...asi je to tu potřeba locknout,nápady se vyčerpaly :D
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvek od Chlebovnik »

HenryPotter píše:A nějaké další zajímavé přislušenství, které by mě ani nenapadlo, ale vás protože v tom máte přehled ano. Vše berte, aby to šlo na toho Acera. Jinak moc díky, za vaše názory.


NBD záruku + rozšíření na 3 roky.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Gogo píše:Michale,kdyby ses rozkrájel Poterovi to bude stejně jedno,ten kluk má hroší kůži a nervy politika...asi je to tu potřeba locknout,nápady se vyčerpaly :D


To máš pravdu. Politickou stranu máme a politik je taky jedno ze zaměstatní které bych chtěl dělat. Kápnul jsi na to. Ale samozřejmě já jsem velice rád za vaše odpovědi, protože kdo jinej může posoudit kvalitu NB než vy že? :wink: Já jsem se jen ptal, kdybych měl teda ten Acer (ovšem neříkám, že ho budu kupovat), jaký příslušenství by jste mi k němu doporučili. Kromě rozšíření záruky. Co je vlastně ta NBD záruka?
BlackDragon
píše často
Příspěvky: 355
Registrován: 24 srp 2008 19:13
Bydliště: Město Piva (Plzeň)

Příspěvek od BlackDragon »

NBD = Next Business Day = oprava u tebe doma do druhého dne. Jinak příslušenství si kup jaký chceš, co chčeš vod nás poradit? Myš je úplně jedno jakou. lampičku taky...
Toshiba Satellite A210-19J + 1GB RAM + Windows 7 Professional
IBM ThinkPad T42
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Dostal jsem otázku od rodičů a ihned ji zde také pokládám. Od toho Aceru mám přiručku a tam je napsáno, že se dá pomocí vstupu AV-in připojit VCR či videokameru. Zajímalo by mě, jestli to tento Acer tedy podporuje, zdali se dá z těchto věcí přehrát věci z videa či kamery na DVD nebo CD a kolik stojí kabel na propojení. Předem díky za odpověď.
peppers
píše často
Příspěvky: 120
Registrován: 09 říj 2008 00:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od peppers »

To je jak mluvit do dubu! Ty sice pořád děkuješ za rady, ale pořád si meleš tu svojí.
Víš co, kup si ten Acer , aspoň si uděláš známý v servisu a třeba se ti to pak bude hodit na dráze politika.
K tomu si kup záruku, NBD záruku, myš, lampičku, stůl, chladicí podložku, 6 flashdisků, tiskárnu, RAMku, videokameru, foťák, hodinky, ext. monitor, sluchátka, náhradní myš, náhradní lampičku, druhej ext. monitor, vodotrysk, bazének pro mravence a ještě další příslušenství co tě jen napadne a hlavně už se nás neptej na rady.
John10
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 15 lis 2008 21:43

Příspěvek od John10 »

Jo přesně mele to svý.....ať si koupí ACER...když bude potřebovat reklamaci tak to do dvou dnů bude mít doma! Proč? Protože jim bude takhle dokola něco vykládat a radši mu daj třeba i novej noťas než aby to poslouchali :lol:
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

ten noťas mu neodejde tím způsobem,spokojený ale moc nebude/viz sekci těchto Acerů/ něco tam podělali ve výrobě nebo s biosem a grafika prostě netáhne,objevuje se to u 16 palcových i u 18".Když si kluk nedá říct,bude mít herní stroj...pokud ale k tomu sežene NBD,tak alespoň procvičí ty shnilé servisáky
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Já zatím nekupuju nic, takže ať si ty servisáci klidně schnijou. :lol: Já jen doufám, že do ledna vyjde nějakej stroj podobný tomu Aceru ovšem s tím rozdílem, že bude 100 % ok.
Naposledy upravil(a) HenryPotter dne 19 lis 2008 17:51, celkem upraveno 1 x.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Ne, nevydje.. Kvalitni notebooky nemivaji multimedialni serepeticky.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

a jak to zjistíš že je 100% ok? To ti zas řeknou jen uživatelé po pár měsících užívání.To co ti řekne obchodník je skoro k ničemu
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Michal27 píše:Ne, nevydje.. Kvalitni notebooky nemivaji multimedialni serepeticky.


Takže závěr je takový. Buď kvalitní zpracování a horší grafárna a tak nebo deskop. To je opravdu na ho*no.

Gogo píše:a jak to zjistíš že je 100% ok? To ti zas řeknou jen uživatelé po pár měsících užívání.To co ti řekne obchodník je skoro k ničemu


To jenom co mi řeklo pár lidí odtud z fóra. Dva řekli, že je v pohodě. Ovšem ten třetí ho nemá v pohodě.