Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

Michal27: Ok, díky

Ještě někdo by byl ochotný? Nejlépe conejdřív :)
Díky
seraf
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2008 14:18

E4300 zvuk

Příspěvek od seraf »

Tak se mi podařilo odstranit praskání audia. Šoupl jsem tam Diagnostické CD, stáhnutelné ze stránek dellu, a projel některé testy a dostalo se i test audia. Ten zvukovku resetne, pak z5 do Win a bylo po problémech ... Jinak k problémům s vylisováním saši jsem kontaktovat DELL a dorazí mi nový kus - snad už bezvadný :)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Seraf: Tak hodne stesti, at je novy kousek uz v pohode :wink: Jsem zvedav jak se poperu s tim nedoladenym softem, ale snad to pujde.
Jeste by me zajimalo, kdyz ti ten kousek vymeni za novy, jestli ti bezi nova zaruka, nebo jestli ji nechaji stejnou...
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

Je tady nějaký dealer, který by udělal výhodnou nabídku na E6500? :)
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Jestli si myslis, ze te nejaky dealer spasi, tak se mylis. Vicemene ti vsichni daji max. 3000- 5000Kc slevu oproti Dellu. Taky musi vydelavat. S Latitudem se pod tricet nedostanes ani s hodne spatnou konfiguraci. S lepsi se dostanes i nad 40 000Kc.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

No ted sem na 48k s dell konfigurátorem ... uvidim co mi nabidne skola ale tatik muze sehnat za 41k i s dph.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Heh...To je docela prdel... Ted mi v sheetu misto Raheenu- Limerick naskocila Lodz. Dell v tom ma peknej bordel. Tak pratele - mam tez Polsky vyrobek :? No snad to bude ok. A uz mam info... diky mivlakovi (tvuj odkaz na spedici InTime), ze je v Praze. Takze dnes, ci zitra bude doma. Pokud ne, tak snad dojedu rovnou do skladu.

Kde jsou ty napisy Made in ...... Abych se pak mrknul, kde to opravdu udelali?

Jinak jsem ted cetl clanek, ze sef tovarny v Irsku je na stalo v Polsku a ze v Irsku snizuji vyrobu... :? Sakrys, nakonec budou asi delat jen Polaci. I kdyz porad lepsi nez Cina, Malajsie..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Jirina1
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 08 pro 2008 16:58

Příspěvek od Jirina1 »

Tak já mám objednanej:

DELL Latitude E6400
Intel Core 2 Duo P8400 (2.26GHz/3MB)
Intel 45 Express (FSB 1066MHz)
int. VGA Intel GMA X4500HD s volným PCMCIA slotem
2GB 800MHz DDR2 (2 x 1GB)
160GB Serial ATA HDD (7200 rpm)
8x DVD+RW mechanika
10/100/1000 Gigabit Ethernet network
Intel WiFi Link 5100 (802.11 a/g/n 1X2)
Interní DELL Bluetooth modul
14.1 WXGA+ (1440x900) širokoúhlý formát, LED display, matný
Webkamera: 0.3 Mpixel s mikrofonem
Zvuk: High Definition Audio kodek, reproduktory 2W (4 ohmy),
Primární 9-článková (85 WHr) Smart Li-Ion baterie
Čtecka karet: integrovaná 5 v 1
Windows XP Professional OEM CZ
záruka 3 roky + NBD

cena necelých 28t s DPH
snad to stihnou do Vánoc :-)
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

To mas dealerskou cenu nebo cenu konfigu?
Jirina1
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 08 pro 2008 16:58

Příspěvek od Jirina1 »

no z konfigurátoru ne :-)
je to za cenu, jakou Dell dává větším firmám přes vybrané prodejce
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

A máš to přes? :) (pokud to není tajné :))
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

Wamere,na Aukru je celkem solidní E6500 za 32900 v skci "kup teď" , fungl nový,není to špatná cena
dokonce teď za 30900 a ještě jeden Precision za necelých 30t
Naposledy upravil(a) Gogo dne 08 pro 2008 19:02, celkem upraveno 1 x.
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

z aukce fakt ne, tomuhle já moc nevěřim a to jsem fakt celkem moderní člověk a programátor .... to radši od nějakého dealera než něco vystaveného na aukci ... nakonec by tam mohl byt daleko horsi procák apod ..
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

to ale je od dealera,stačí se na to podívat
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

Ok, napsal jsem mu teda email. Uvidíme ...