HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
tonbo
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2008 14:33

Příspěvekod tonbo » 26 pro 2008 14:43

dobry den. muj problem je ,ze mi pri vyberu oddilu pri instalaci OS hlasi pouhych 130GB a ne 250GB vubec nemuzu prijit na to , jak rozject celych 250GB. stahl jsem si ovladac na SATA abych mohl prepnout z IDE na SATA , jestli se problem nevyresi,ale bohuzel, NB hlasil opet chybu ,takze jsem musel zpet na IDE.. jestli vas nekoho neco napada , prosim dejte vedet.

Václav Sedlář
píše často
Příspěvky: 219
Registrován: 30 srp 2008 14:58

Příspěvekod Václav Sedlář » 26 pro 2008 16:23

No určitě se snažíš instalovat win xp bez sp1. musíš mít aspoň sp1.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 26 pro 2008 16:32

už to hošan dořešil na jiném místě kde to taky zadal :shock:
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

salaon
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 13 lis 2008 20:01

Grafika

Příspěvekod salaon » 26 pro 2008 22:04

Tak jsem zjistil zajímavou věc. Když si k ntb připojím monitor a pracuju na roztažené pracovní ploše, tj na displeji i na CRT, tak běhá grafika daleko rychleji než normálně, flash animace krásně plynulé, prostě paráda. Teď už jen zjistit, jak to přenést i na "normální" použití jen s displejem...

karelomacka
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 29 pro 2008 17:40

Fakt topí?

Příspěvekod karelomacka » 29 pro 2008 17:50

Zdravim, mam v plánu koupi notebooku 6735s s Turionem RM-70 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61047 , ale po přečtení tohohle fora začínam váhat. Vážně se ten noťas tak hřeje a je hlučnej? Přemejšlím že bych šel do tohohle Asusu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61268, byl bych rád kdyby mi někdo dal jasnou odpověď kterej z nich je lepší.

salaon
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 13 lis 2008 20:01

Příspěvekod salaon » 29 pro 2008 22:17

Asus má mnohem víc paměti pro grafickou kartu - 256 MB vlastní plus až 1536 MB sdílené paměti, proti 384 sdílené paměti u HP. Taky jsem váhal mezi těmito dvěmi a vzal jsem HP (s Athlonem), a teď si říkám, že jsem možná zaváhal. Výkon grafiky mě dost limituje, kupoval jsem si to na práci s mapama. Ale jinak si nestěžuju. Jasnou odpověď asi neseženeš, pač toho Asuse mít v tomhle fóru asi nikdo nebude, aby je porovnal, a každému vyhovuje něco jiného.

pipeno

Příspěvekod pipeno » 30 pro 2008 10:29

huskye píše:Tak pro ty co jim stále blbne zvuk, do servisu jsem nešel, ale přišel jsem na řešení sám :-)
Stačí místo ovladačů pro vistu nainstalovat ovladače pro XP na ten broadcom wireles LAN. Samozřejmě Vás Visty nepustí, ovladač vám řekne, že se nenainstaluje protože nesouhlasí operační systém. Ale to stačí vyřešit tím, že to pustíte v režimu kompatibility pro Windows XP. Pak instalace proběhne v pořádku a zvuk je už normální i když je wifi zapnuté :-)
Haleluja :D



Skusil niekto? pomohlo?

renegade789
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 03 zář 2008 09:07

Příspěvekod renegade789 » 31 pro 2008 15:10

Ahoj, chci se zeptat cim muze byt zpusobeno, ze se mi vubec nepodtaktovava cpu a jede porad na 1,9MHz? Zapomnel jsem na nejaky ovladac nebo se to musi ve woknech nekde nastavit?
HP 6735s (FU372ES), Athlon X2 QL-60, 2GB DDRII, 250GB, ATI HD3200 + Win XP PRO SP2

palad1n
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 26 říj 2008 16:55

Re: Fakt topí?

Příspěvekod palad1n » 01 led 2009 13:02

karelomacka píše:Zdravim, mam v plánu koupi notebooku 6735s s Turionem RM-70 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61047 , ale po přečtení tohohle fora začínam váhat. Vážně se ten noťas tak hřeje a je hlučnej? Přemejšlím že bych šel do tohohle Asusu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61268, byl bych rád kdyby mi někdo dal jasnou odpověď kterej z nich je lepší.
Asus nebrat, musite brat v uvahu, ze kazdy notebook hreje a ani tento ASUS neni vyjimkou.. Z predchozich prispevku by mohlo vyjit najevo, ze se jedna o podprumerny notebook, avsak musim zduraznit, ze jsme vytykali tomuto NB pouze jednotlive vlastnosti, ktere dosahuji prumeru oproti ostatnim vlastnostem, kterymi tento NB opliva:)

Musim podotknout, ze se mi objevil skrabanec na hornim krytu a vypada velice osklive.. povrch notebooku je velice nachylny na poskrabani:(
HP 6735s AMD X2 1.9GHZ 2GB DDR667 HD 3200

tazky1
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2008 12:02

jak zrychlit 6735s???

Příspěvekod tazky1 » 01 led 2009 18:46

mam tenhle pc od t-mobilu, je to darek takze to nemuzu nejak vymenit ale chtel sem si to trochu vylpesit, ntb strasne pomalu startuje, co navrhujete vymnenit nebo mam smaznout visty a jet na xp.parametry sou tyhle:
Operační systém Windows® Vista Home Basic
Platforma Procesor AMD Sempron SI-40 (2.0-GHz, mezipaměť 512 kB L2 cache)
Čipová sada AMD M780G
Paměť RAM Paměť DDR2 1024 MB (800 MHz)
Displej a grafika Displej WXGA o úhlopříčce 15,4 palce v provedení s lesklým povrchem - BrightView (rozlišení 1280 x 800)
Grafický adaptér ATI Radeon HD 3200
VGA port podporuje rozlišení až do 2048 x 1536 / 75MHz, u nižších rozlišení je možné nastavit frekvenci zobrazení až na 100 MHz
Ukládání dat Pevný disk Serial ATA 120 GB s rychlostí 5400 ot./min, systém HP 3D DriveGuard
Čtečka karet Media Card, podpora karet Secure Digital™ (SD), MultiMediaCard (MMC), Memory Stick® (MS), Memory Stick PRO™ (MS PRO), Memory Stick Duo™ (MS Duo) – pouze s adaptérem, který není obsahem balení, xD-Picture Card™ (xD)
Optická mechanika DVD+/-RW SuperMulti s dvouvrstvým zápisem s technologií LightScribe

proste instalce programu trva dlouho,nacitani systemu, je tam jen jedno jadro proces,ale co sem cet je dost tezky a neprakticky vymnenovat procesor jestli to je vubec tim, nemam tam zadny viry nebo tak proste od zacatku se mi to zda strasne pomaly oproti starymu pc co mam s xp, procesor 2G,512ram fakt nevim.diky za rady

polo

Příspěvekod polo » 01 led 2009 18:56

Povipinat vsetky zbytocne procesi a sluzby vo Viste A inac najviac pomoze rozsirit RAM ci vymenit disk(za nieco rychlejsie daky 320GB 7200RPM by bol efektnejsi)


(Inac XP je rchlejsie a to citelne s tym vela nenarobys hlavne ked mas este aj to XP poriadne osekana a zbytocne procesi/sluzby vypnute)

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 02 led 2009 08:14

Paladine přesně jsi to vystihl - "tenhle notebook opliva" myslels asi oplivá majitele :D ...všem je jasné že je to střep,ale budete ho hájit za každou cenu.Většinou tady z vás nic objektivního nevyleze jen - "tohle je špatný,toto taky,tohle nestojí za nic ,tohle dělá blbě" ale na závěr "je to super notebook a mohu ho doporučit každému" . Není vám to blbý doporučovat někomu takovou šunku jen proto,aby bylo těch nespokojených víc?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

BubaK.CZ
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 30 zář 2008 13:05

Příspěvekod BubaK.CZ » 02 led 2009 20:15

gogo
znáš snad nějakej lepší za tuhle cenu? ano, je to střep, ale to co očekávám od notebooku za 12 tisíc splní s rezervou

tazky1
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2008 12:02

Příspěvekod tazky1 » 03 led 2009 01:25

ad: tak RAM sem přidal,jde to rychleji ale nechapu jak mam naistalovat XP kdyz dám instalacbí cd, nenajede mi to a nechce ho to vubec jako nacist, a kdyz dam boot z cd tak to napise chybu, nevim si s tim rady, nemam ofiko win teda- je tu nekdo kdo to zprovoznil bez techto Win????

philler
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 23 zář 2008 08:04
Bydliště: Ostrava

to gogo

Příspěvekod philler » 04 led 2009 22:43

TO GOGO: Tento notebook jsem si koupil s tím, že ho budu mít jen jako mobilní verzi pc do školy a příliš jsem od něho nečekal.. proč taky za 12 litrů.. k tomu jsem si pořídil pořádný PC na kompresi, sledování filmů a hraní her na solidní úrovni.. zjistil jsem to, že tento notebook rozjede úplně stejný počet her a všechny nové zvládne taky a když si zapnu nějakou hru z 80% to zapnu na noťasu .. COD 5, PES, FIFA, crysis, cokoliv mě napadlo jsem rozjel.. (vyjímka byla jediná - GTA4) To vypovídá o jediném, přestože jsem nečekal od tohoto notebooku mnoho, nemůžu si stěžovat.. hlučnost není žádná, nedá se to srovnat s ostatními notebooky na hraní.. a přehřívání jsem také doteď nezaznamenal.. říkej si co chceš, ale za 12k je to úplně nejlepší volba "mýho života", samozřejmě s nadsázkou řečeno. To ovšem nic nemění na tom, že přestože na kompu hru rozjedu na max + 24" LCD full hd monitor a na tomto noťasu na med, častěji hraji na hpčku, byť i proto, že moc neposedím.. a proto nemám rád řeči typu "je to střep, nekupujte ho"...
HP 6735s + gamePC coming soon ;)


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů