Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
maxakapsa
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 10 říj 2008 10:15
Bydliště: Liberec

Příspěvek od maxakapsa »

Wamer píše:Tak čtečka funguje skvěle.
Btw. taky vám to zobrazuje připojená USB zařízení?
https://img9.imgup.eu/scr01.jpg


Jo mam ji tez v pripojenych usb zarizenich, plus mi tam jeste skace cteci zarizeni cipovych karet USB.

Jinak vsem preji nej do roku '09 :)
E6400
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Kdyby jen to....
Obrázek
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
sammi7
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2008 02:06

Příspěvek od sammi7 »

pánové, mám dotaz, nevíte jestli je na E6400 i hdmi port? děkuji
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

nema, ma vga a displayport
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
sammi7
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2008 02:06

Příspěvek od sammi7 »

aha...a dá se někde koupit reducke s displej portu na hdmi? nebo je něco takového přibaleno?
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Ma display port - snad. Mrkni na stranky Dellu. 6500 ho ma urcite. Je to v podstate to samy - akorat je tam nejake sifrovani a kabel stoji desetinasobek.

Jinak ted koukam po SSD disku. Za 6000Kc jsem objevil jeden 128GB kousek od A-Data serie XPG. Je to sice pomalejsi MLC, ale 15 000Kc za poradnej SLC s kapacitou 32GB davat nebudu. Proste me stve to susteni HDD. Jestli nekdo mate zkusenosti MLC SSD diskem, tak se rozepiste. Uz jsem na 99% rozhodnutej - videl jsem ted recenzi na OCZ Core MLC - a vykonove by mi to booohate stacilo. Jen prej nektere piskaji... vecny problem dnesni elektroniky.
A hlavne se bojim toho, ze kdyz bude uplne ticho, uslysim praci soucastek notasu. Nicmene vratit se da vzdycky, tak bych to alespon zkusil.

EDIT: Ghost me zase predhonil :wink:
Tu redukci jsem zatim nevidel. Pokud nekdo o necem vi, sem s tim..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

sammi7: da sa kupit https://accessories.euro.dell.com/sna/pr ... =470-10981

p.s. necituj predchadzajuci prispevok, vid pravidla
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Ghost: Parada...V CR ale asi zatim neni,co... Ale ta cena by sla - i kdyz se musi jeste pripocist HDMI kablik.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

da sa aj v CR https://accessories.euro.dell.com/sna/pr ... =470-10981
hento bola prva stranka z google :)
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

No vida...Kdyz jsem se pred mesicem koukal, tak tam nas Dell nic nemel.
Super.

Ted jen pockat, az dorazi nekam na sklad ten SSD a zase budu o kus spokojenejsi (snad)... BTW: Jestli nekdo vite, kde maji tento disk skladem, tak dejte vedet. U CZC je dostupnost nezmama a u Alwaru pry 9.1.- ale dorazi jen 3 kousky, ktere uz jsou rozebrane.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
sammi7
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2008 02:06

Příspěvek od sammi7 »

jejda, no to si tady ze mě dělaj ... srandu. takovej kus gumy za 650, to se fakt snad zbláznili...
sammi7
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2008 02:06

Příspěvek od sammi7 »

proč chceš ssd? tobě nestačí 7200?
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Presne tak - nestaci...:) Ne, kdepak.. Vykonostne az az... Jde mi ale o ticho a spotrebu. Ten vykon beru jako bonus. Jen se bojim te zivotnosti MLC disku. Poku denne zapisu 20GB, pujde to rapidne dolu. Ale tak ty dva roky by mel vydrzet a pak uz stejne budou ceny jinde.
Ten svuj Seagate prodam. Bohuzel divne vibruje,ale jen na stole z drevostrisky a skla. No proste jako duvod k vymene to nejni. Protoze na jinem stole nevydava ten dunivy zvuk. Takze ho prodam a misto nej koupim WD 500GB, jako externi uloziste a SSD jako systemovy disk - tech 128GB mi uz staci. Uz bych jinak to SSD koupil, ale kapacita 64GB se mi zdala tip top. Kor kdyz Vista zabira 8GB a dalsich 10GB programy.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
sammi7
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2008 02:06

Příspěvek od sammi7 »

jj...tak to jo...i když já pořád ňák těm ssd diskům nehovím. jinak jsem nadmíru spokojený s externím hdd seagate freeagent xtreme...jestli mohu doporučit. chci se ještě zeptat...nakonfiguroval jsem si 4gb ram...mám si dát win vista x64 nebo 32bit? poraďte mi
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

No tak to si dej 64bit. system, at vsechnu tu RAM vyuzijes. Ale kdyz si das 32bit. system a 0,5GB se nenamapuje, tak se taky prdlajs stane...
Jinak ja uz mam zkusenosti s rozebiranim WD Pasport - ted je tam misto WD250BEVS ten Seagate... Akorat ten Seagate je tam hrozne pomalej... 18Mb/s cteni i zapis... WD tam daval 30... Nevim proc..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012