Pravdepodobne dedukce. A nutno rici, ze bude pravdiva. Nove platforme chvili trva nez se rozsiri -cca pul roku a den oficialniho uvedeni Santa Rosa platformy jeste porad neni potvrzen - mluvi se o 7. kvetnu.
jak řika bobor, ale dedukce to neni, vím to od VBi, potvrdil mi to product manager, v zari budou nove sasi a nove chipsety, tedy s tou santa rosou apod. bude to parada, cena cca o 6-8 tis. vyssi, ale bude to padat, za rok standard si myslim. Ale rok cekat nebudu
Nepotřebuju nutně Santa Rose, ale rád bych si koupil nové šasi, pokud tedy budou na výběr. S lepším displeyem a lepší grafickou kartou. Notebook bych chtěl koupit tak do měsíce, tak jestli opravdu něco v květnu vyjde.
To jsem teda zvedav na ty nove sasi Jinak doufam, ze ty stavajici (Asus s x1600, HEL80) slevni aspon o 3000. To by bylo uzasny..bych si pak koupil 2 nahradni baterky s 7200mAh
z notebooky-vbi.cz jsem se dozvěděl, že staré šasi pravděpodobně zůstanou nějakou dobu, s nižší cenou, a ty nové, které představí 9. května budou něco mezi těmi co jsou tam teď a Santa Rosa - aspoň pokud se dobře pamatuju.
Ale zajímalo by mě, jestli někdo neslyšel o připravovaných konfiguracích... Chci si koupit NB, ale newim, jestli mam čekat nebo ne, jestli ty nižší ceny za to budou vůbec stát...
vim to z VBI přesne konfigurace taky jeste nejso zname ani priblizne ceny jen datum ... taky newim jestli mam čekat no ale asi radsi pockam nez abych si pak rekl sakra dyt ja sem mhol mit lepsi.....