zaruka na asus

notebooky Asus a vše kolem nich
Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 16 led 2009 23:36

Praskl napravo vedle klavesnice. Od kraje az po ten breh klavesnice. I stribrny, i cerny. Krasna rovna prasklina. Nikde okolo neni pozustatek po padu, narazu apod. Proste blbe slicovany. Kdyby bylo svetlo, tak to vyfotim, ale v tomhle se fotit s mobilem neda.
Jinak to praska vlivem spatneho slicovani snad vsude. Nekde tady na foru jsem videl myslim taky u F3 praskly horni kryt displaye. Nakonec to taky uznali jako reklamaci, ale po dlouhe tahanici.
Tyhle zavady jsou zavineny dvema vecmi. Zaprve to je spatne slicovany, zadruhy se na to pouziva pekne suntskej material. Ty cerny plasty jsou moc dobry, zespodu ten plast je super, neposkrabe se, pevnej, drzi. Ale ty stribrny jsou k nicemu. Hned se to poskrabe az na cernej podklad pod tim, je to paradne krehky. Ten notebook ma za sebou 3/4 provozu a ma hodne prosoupany plochy od zapesti, kdyz se pise na klavesnici a az na cernej plast prosoupany levy tlacitko touchpadu. K nicemu :-(... Jinak si zatim nestezuji, je to rychly, az moc vykonny :-D. S vnitrnostma znacky asus (mel jsem od nich v PC grafiku a kamos desku) mam nejlepsi zkusenosti. Takze tam snad problem nebude...

Amra

Příspěvekod Amra » 17 led 2009 10:16

:shock: Teda, abych byl ještě o kus opatrnější. Děkuju za podrobný popis.

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 17 led 2009 12:20

Jak opatrnejsi? Kdyz to praskne, tak ti to vymeni a hotovo. Jinak razim teorii, ze kdyz se clovek k vecem chova slusne, tak vydrzi. Ostatne nikdy jsem nic neposilal na reklamaci (mel jsem 2 MDA, 3 pocitace) a nikdy se nic nepodelalo...

Amra

Příspěvekod Amra » 17 led 2009 12:31

hm, ale pokud to nepraskne tak to bude ještě lepší, proto opatrnější :) Nechce se mi posílat notebook do servisu, četl jsem spoustu pomluv o vyměněných bateriích a takové.

samson010

Příspěvekod samson010 » 09 úno 2009 10:59

ahoj , tento tyzden mi pride dobropis z ASUSU na vratenie penazi , notebook som mal 4 krat na reklamacii , mam ho uz 2 roky a 3 mesiace a nemozem najst doklad o kupe , takze ak som spravne pochopil budem musiet zaniest dobropis k predajcovi odkial som ho kupil s fakturou o kupe , takze mam smolu ?

polo

Příspěvekod polo » 09 úno 2009 11:23

Ako dlho po prijaty do servisu trvalo kym ti ten dobropis poslali ? Kontaktoval ta predtym servis ?

Ja som to zo ziadostou o vratenie penazi reklamoval pred vyse 2 tyzdnami a zatial sa nestalo nic :cry:
Naposledy upravil(a) polo dne 09 úno 2009 14:09, celkem upraveno 1 x.

samson010

Příspěvekod samson010 » 09 úno 2009 13:02

teraz mi odpisali mail ze dobropis mi poslu tento alebo nasledujuci tyzden , a mam s nim kontaktovat predajcu , ale nemam doklad o kupe , kedze mam notebook uz cez 2 roky a doklad som niekde odlozil a nemozem ho najst , takze som asi v pr..


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů