SL 500 VS R 500

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

Kosto89 píše:harddisk super sa da vytahovat
všechny disky se dají vytahovat... :roll:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Tloušťka je dána kvalitní konstrukcí a já to hodnotím jako pozitivní...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

uz pisem z neho, zatial som spokojny...no len ma jaksi este to ulozenie usb, musim su kupit mysku s dlhsi kablom lebo mam esusacku a ta ma maly kabel a nedociahne napravu stranu
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania
RiKy
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 11 led 2009 16:30

Příspěvek od RiKy »

A kterou konfiguraci máš přesně? A máš k tomu recovery?
LENOVO THINKPAD E530c, MacBook Air 13"
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

https://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-r500-d107958.htm , dostal som recovery na cd... pravdupovediac cakal som trosku ine:) po designovej stranke ,ake je to masina to sa nevezme
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania
MatoH
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 28 zář 2007 18:50

Příspěvek od MatoH »

Kosto89 píše:no to ze sa hybe, aku bateriu by som mohol kupit aby sa nehybal, podla vas to bola dobra kupa ? R500 P8600 procak, celkovo to lenovo je take ze sa hybe dost veci, take ze t neni napevno. neviem mam cudne pocity. snad si zviknem :) este ma zarazilo ze vypada taky tlsty :D


mohol by si napisat co vsetko konkretne sa na tom hybe a nieje napevno? Tiez ho zvazujem, ale hlavne kôli tomu ze by mal byt pevny a odolny, no pokial v skutocnosti nieje, tak za rovnake peniaze môzem mat nieco silnejsie

A este realna vydrz..vydrzi tie 3 hod bri nejakej beznej praci a wifi?
RiKy
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 11 led 2009 16:30

Příspěvek od RiKy »

Tak teda nevím jestli je to různý kus od kusu, ale mě se nic nehejbe a vše lícuje tak jak má. Určitě bych R500 nezatracoval kvůli nějakýmu horšímu kousku, kterej se přece dá ve 14 dnech vrátit. A ta výdrž je mezi 3 a 4 hodinama na netu přes wifi s icq a sem tam nějaká aplikakace k tomu. Já su teda víc než spokojenej.
LENOVO THINKPAD E530c, MacBook Air 13"
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

asi ho aj vratim a poprosim novy kus, lebo fakt sa hybe bateria. ale nie je to nic vadne je to ok myslim
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

pocakt mas tam 6 cell zakladnu ?

vobec sa ti nehybe napriklad ho mas v ruke a zacnes nim triast a ja pocujem ako sa trase a bucha bateria. to iste kryt vrchny nedoliehe neviem preco ta nedali tie gumene hovadiny NECHAPEM TOMU mam hore nad dispelok napravo nalavo take umele ako keby na nich maly byt gumene hovadiny ale nic tam neni
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania
RiKy
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 11 led 2009 16:30

Příspěvek od RiKy »

Mam tam základní 6ku a nehne se ani trochu. Možá je to i tím že mám tu novou konfiguraci. A oni třeba tu konstrukci nějak vylepšily.
LENOVO THINKPAD E530c, MacBook Air 13"
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

ja so ho piatok kupil, tak neviem ci mas novsiu...
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania
RiKy
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 11 led 2009 16:30

Příspěvek od RiKy »

Teď nemyslím konkrétně datum nákupu. Myslel sem to tak že mám R500 s tou novější konfigurací a třeba i ty šasi dělaj líp, nevím. A nebo mám prostě štěstí na konkrétní kus. Jinak konkrétně mám tenhle: https://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-r500-d107693.htm
LENOVO THINKPAD E530c, MacBook Air 13"
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

co je ine ako moj? ja vidim len slabsi procesor a stovji viac https://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-r500-d107958.htm kazdopadne ak to nerobi na tvojej tak to racej doplatim a kupim ten alebo rovno SL500 ten je tiez spica, ja doc nevyuzijem cize nvm :) uvidim este budem testovat tento tyzden
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania
MatoH
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 28 zář 2007 18:50

Příspěvek od MatoH »

Kosto skusal si na tom nejake hry? Da sa na tom vobec nieco pustit, alebo akurat tak office
Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvek od Kosto89 »

vyobrny setko ide aj hry, ako po vykonnostnej strankde odporucam fakt.. a si ho aj necham som si zvikol je super
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania