Asus M51VA nebo Asus M50VC?
-
polo
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
Engine CZ
- občas něco napíše
- Příspěvky: 6
- Registrován: 13 srp 2008 18:31
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
Hratelné to rozhodně nebude. Ale třeba myslel full při rozlišení 1024x600, tomu už by se dalo věřit, ale bude to vypadat hrozně.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
obyčejný herní test,takový zjednodušený
a v případě Crysis benchmarku-vytažené sekvence ze hry,jednodušší,těžší a při tom se počítají snímky za vteřinu/FPS/ nakonec pak průměr,takže 9 snímků za vteřinu,to máš takovou "sekanou"
než na někoho zamíříš tak jsi mrtvej
a v případě Crysis benchmarku-vytažené sekvence ze hry,jednodušší,těžší a při tom se počítají snímky za vteřinu/FPS/ nakonec pak průměr,takže 9 snímků za vteřinu,to máš takovou "sekanou"
než na někoho zamíříš tak jsi mrtvej
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
-
ondrejzakopal
- občas něco napíše
- Příspěvky: 27
- Registrován: 01 úno 2009 11:12
- Bydliště: Ivanovice na Hané, South Moravia, Czech republic