Nejde zvuk
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
https://img5.imgup.eu/ra.JPG
https://img6.imgup.eu/ra2.JPG
znova říkám,ve správci se nic nevytvořilo,musel jsem to tam přidat sám a stejně to nefuneguje
https://img6.imgup.eu/ra2.JPG
znova říkám,ve správci se nic nevytvořilo,musel jsem to tam přidat sám a stejně to nefuneguje
ACER Aspire 6920G-582G32MN
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
https://blog.pavoocek.net/?p=7 zkus pak toto na ty neznámé zařízení
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
já už si to přesně nepamatuju, ale to neznámé zařízení, které ti tam svítí bylo asi toto:
https://dvdzone.tym.sk/download/radic.jpg
máš ve správci tohle...?
https://dvdzone.tym.sk/download/radic.jpg
máš ve správci tohle...?
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40