Obnova Win XP cez MS Backup (HP)

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
11xkk11
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 28 led 2009 19:06

Obnova Win XP cez MS Backup (HP)

Příspěvekod 11xkk11 » 09 úno 2009 09:55

Ahojte, na NB mi odisiel disk (asi sa uz nevrati), a prisiel som o system. Robil som si pravidelne zalohy celeho systemovedo disku (C:\) cez MS Backup (ntbackup.exe). Mam teda kompletny obraz systemu.
- Ked sa pokusim nainstalovat Win znovu a pokusim sa spravit obnovu systemu tam mi sice obnovi "vsetky" subory, ale po restarte mam vsetky nastavenia z novo nainstalovaneheho win (registre, ucty a systemove nastavenia sa neobnovia, chcel by som aby som mal system v stave ako v case zalohy).
- Skusil som aj iny sposob a to tak ze som na novy disk (naformatovany), rozbalil zalohu na tento disk, disk som dal do NB, sice system nabootoval ale pred zobrazenim prihlasovacieho okna vypise chyba:
"The logon User interface DLL C:\Program Files\Hewlett-Packard\IAM\bin\ocgina.dll failed to Load" ide o chybu nacitania uzivatelskeho interface-u OD HP. Tak som sa snazil nalogovat v "Safe mode" tam uz som sa dostal k prihlasovaciemu dialogu, zadal som spravne meno aj heslo napisalo ze prihlasuje ale okamzite ma aj odhlasilo a bol som spat na prihlasovaciom dialogu (pokial som zadal zle meno alebo heslo tak to oznamilo nespravne heslo, takze uz to poznalo povodne ucty aj hesla, len sa okamzite aj odhlasovalo)

Odstranenie chyby s ocgina.dll je odstranenie jednej polozky v registroch, ale to sa mi neda nakolko sa nedostenem ani do safe modu, takze moja dalsia otazka je ci je mozne editovat subor s registrami (software) v %Win%\system32\config a akym nastrojom (ak je to mozne)

za odpovede dakujem
HP 8710w

Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů