SL500 nejde zapnout Bluetooth

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
drak.p.d

SL500 nejde zapnout Bluetooth

Příspěvekod drak.p.d » 06 úno 2009 10:03

Zdravím... neporadil by mi někdo mam SL500 a od druhého dne nemůžu zapnout Bluetooth... nejdřív fungoval uplně normálně a když jsem šetřil baterku a vypnul WiFi tak se logicky vypnul taky a ted už ho nemůžu zapnout... wifinu normálně zapnu ale bluetooth se tváří jako kdyby tam vůbec nebyl... jediný kdy chvilku svítí je hned po startu PC než začnou nabíhat windowsy... doufam že jen něco dělam špatně nerad bych ho posílal do opravy. díky za rady

al.ish
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 20 led 2009 09:43

Příspěvekod al.ish » 06 úno 2009 11:14

Zkus záčknout Fn+F5. Mělo by se objevit dialogové okno, kdy bys měl zapnout.

drak.p.d

Příspěvekod drak.p.d » 06 úno 2009 14:17

al.ish píše:Zkus záčknout Fn+F5. Mělo by se objevit dialogové okno, kdy bys měl zapnout.

Super díky moc už to funguje :D

mickeymiky
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 01 úno 2009 21:26

Příspěvekod mickeymiky » 06 úno 2009 19:01

drak.p.d : jaké jsou první dojmy s tímto bookem? taky ho plánuju do konce měsíce mít doma :wink:

Žmol@

Příspěvekod Žmol@ » 07 úno 2009 11:17

Já ho mám už asi půl roku a jsem maximálně spokojen jediný co mě trochu štve že je lesklý to víko a je na tom vidět každej otlapek a že nemá takovou tu pojistku, při otevírání...

drak.p.d

Příspěvekod drak.p.d » 09 úno 2009 11:44

Žmol@ píše:Já ho mám už asi půl roku a jsem maximálně spokojen jediný co mě trochu štve že je lesklý to víko a je na tom vidět každej otlapek a že nemá takovou tu pojistku, při otevírání...

Lesklý víko mě taky docela vadí.. fakt je tam vidět kkaždý otisk... jinak po týdenní zkušinosti co ho mam jsem vcelku spokojen ale nemůžeš od něj čekat zázraky.. nejdřív jsem 14 dní měl HP PAVILION 1120 a byl daleko svižnější než tento ale zase má oproti němu solidní výdrž... přes 2 hodiny uplně krásně vydrží to HP ty 2 nedalo... A hlavně co se mi na něm líbí že se vůbec nehřeje. Pokud chceš notebok na práci tak myslím že je to dobrá volba.

radovan.b
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 06 čer 2009 19:04

Příspěvekod radovan.b » 06 čer 2009 19:09

Koupil sem si taky SL500, může mi někdo poradit jak se připojit Bluetooth? Nejde mi přidat zařízení, hlásí to chyba připojení. A ještě jsem se chtěl zeptat funguje na tom integrovaná kamera? Nikde jsem nenašel jak se spouští. Díky


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů