máš u zvukovky tenhle ovladač...?
https://dvdzone.tym.sk/download/ovladac_zvukovky.jpg
Nejde zvuk
-
Oneiro
- občas něco napíše
- Příspěvky: 12
- Registrován: 07 úno 2009 00:58
-
666dia
- občas něco napíše
- Příspěvky: 65
- Registrován: 10 pro 2008 16:32
zkus ještě tohle...nejnovější ovladač pro tvůj notebook....jinak nevím...
https://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html
https://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
https://www.cpuid.com/pcwizard.php stáhni si tento program,po spuštění klikni na znak repro,tam by kromě jiných měla být položka "device audio",pak se ti ve spodním okně ukážou přesná data o čipu na desce,podle toho pak můžeš z realteku stáhnou ovladač.To cos měl na instalačce a co je na supportu Aceru je driver pro Vistu,není jisté že bude fungovat i na XP. Při Vistě by takové problémy nehrozily,schválně jsem "vyhodil" ovladač HDA ,stáhl jsem komplet soft realteku z Aceru,spustil normální instalaci/žádné přidat hardware/ a všechno proběhlo za pár vteřin bez problémů,ale kdo chce XP,pomozme mu tam
kdybys chtěl,tak tady je driver na tvůj notes pro XP Driver v5.10.0.5413 for XP https://www.bootwin.com/acer-drivers/ace ... river.html je stejný jak si měl,ale asi z jiné stránky,možná je ten tvůj nějak poškozený...nemáš nainstalovaného Nera?
pokud ti to nepůjde a chceš vyloučit chybu hardwaru,tak tě ten reinstal tak či tak nemine
kdybys chtěl,tak tady je driver na tvůj notes pro XP Driver v5.10.0.5413 for XP https://www.bootwin.com/acer-drivers/ace ... river.html je stejný jak si měl,ale asi z jiné stránky,možná je ten tvůj nějak poškozený...nemáš nainstalovaného Nera?
pokud ti to nepůjde a chceš vyloučit chybu hardwaru,tak tě ten reinstal tak či tak nemine
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno