gx610 poškodený pant(bol )

notebooky MSI a vše kolem nich
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 10 led 2009 16:14

alfah4ns ano jsme OT ale nerikej mi ze na jedno prasknuti se ti stane toto? Pokud pant praskne tak mas notas prote zenes na reklamaci a ne jej vesele pouzivat dal az zustane jen kostra :wink: do takovehoto stavu se to samo nedostane
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvekod Chlebovnik » 10 led 2009 16:32

Přesně tak, a z toho samého důvodu by mu tu reklamaci nemuseli uznat.

EDIT: Ale nemalujme čerta na zeď.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p

marsell2607
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2008 11:04

Příspěvekod marsell2607 » 14 úno 2009 12:00

takže notebook mám už zreklamovaný a teraz vyzerá takto:


Obrázek
Obrázek


notebook sa mi asi po dvoch týždnoch vrátil opravený, vymenili mi chybnú mechaniku + kryt, za ten kryt som si musel doplatiť, popritom vyčistili aj notebook, čo ma vyšlo 70€/2100sk, takže ja som spokojný, neviem čo na to hovoríte, vy ked sa mi notebook tak skoro vrátil...takže u mňa je spokojenosť 99%

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 14 úno 2009 12:14

No moc brzo se ti nevratil. Brzka oprava je u me pri standartni zaruce tri dny. Za tyto tri dny mi vymenili ve FSC mechaniku a GK. 14dnu je spis dlouha doba. Ale hlavne ze ti to opravili.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

marsell2607
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2008 11:04

Příspěvekod marsell2607 » 14 úno 2009 12:23

no ja osobne si myslím, že sa mi skoro vrátil, pretože, notebook bol v Bratislave ešte a odtial sa to vraj vezie do českej republiky, tak záleží kedy ho vlastne zaviezli. aspon tak to mi to povedal kamoš, ale ako som povedal neskor, MSI už nebudem kupovať...

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 14 úno 2009 12:57

Jj, kazda zkusenost je dobra. Ja uz bych si multimedialni levnej notas taky nekoupil. Proti bussines modelum je videt, ze se setri vsude, jen aby tam mohla topit silna grafika. Proste jsem rad, ze jsem se poprve spalil.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 14 úno 2009 13:55

OMG lock prosim protoze jak je videt nikam to nevede a me uz to tahne na falme protoze tohle se poslouchat neda..... :evil: Tema bylo vyreseno.

Jen dodam ze nevim co cekas od znacky stredni tridy a tak 14 dni a vyreseni takoveto neduhy je myslim ok ja ted reklamoval u asusu adapter ktery z niceho nic odesel a to lezel cca 6 mesicu jen na stole zadne tahani po svete a byl problem ze ho nechteli vzit nez jim technik rekl ze i k temto notebooku se daval liteon zdroj a oprava trvala 27 dni a to maji servis v Ove takze si nechte toho haneni prumerne znacky na nekde jinde protoze to neni zadny dell ani HP s on site. A co tak koukam tak MSI zacina na to byt o dost lepe nez acer treba viz chlazeni nove modely :!:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

polo

Příspěvekod polo » 14 úno 2009 14:28

Ja som reklamoval adapter k byvalemu asus s tym , ze lechce piskal a reklamace netrvala ani den v ten isty den ako to prislo do servisu(podla webu DPD) to aj odislo na druhy den som to uz mal doma...A tiez to ide do CR doprava je jeden den (na druhy den ako to vyzdvihnu to prijde do servisu )...

Ale to sasi MSI notebookov je ubohe to sa s mojim sucasnim Thinkpadom R400 neda porovnavat...V zivote by som podobny notebook nekupil (strasne to sasi obmedzuje v pouzivani notebooku navyse ta hlucnost a neprijemna teplota :? )

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 14 úno 2009 15:05

jasne ale vse bylo receno uz mnohokrat a taky reklamace je o nahode pokud to neni firma jako dell s on site zarukou taky mi asus vymenil u eee baterku za cca 2 dny ale je to fakt o nahode takze neni potreba zminovat jiz zname veci
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 14 úno 2009 15:44

Damianus: Ja srovnaval s FSC Amilem Pi, coz byla spodni (ta nejvic smejdska rada) od FSC. A tam jsem reklamoval celkem trikrat - 2x primo v servisu - oprava jednou 3dny, podruhe 4dny. Treti reklamace byla prostrednictvim firmy, kde jsem ho koupil - aby vratili penize a to trvalo bez dvou dnu mesic - podotykam, ze to je firma Cybex, ktera by mela byt solidni. Bohuzel mi to nevyslo, no.
Ale to je jedno. U Dellu kdyz mi potreti menili LCD kvuli vadnemu subpixelu (coz vlastne je jenom kosmeticka vada - ale nac nevyuzit zaruky, kor kdyz technik prijede az domu), tak se me rovnou sami ptali, jestli nechci novy notebook - kvuli takove prkotine :lol: . Nastesti ten posledni panel byl bez vadneho bodiku... Sam technik rikal, ze takovou smulu na vadne body uz dlouho nezazil. A to je presne ta chvile, kdy si clovek uvedomi, ze nema cenu usetrit deset tisic, koupi nejaky levny smejd a pak jen koukat, jak se rozpada.
Takze tenhle thread je dobry priklad toho, jak to ve svete notebooku chodi.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 14 úno 2009 16:06

me zase msi reklamovalo umrelou baterii do 4 dnu cca 3 protoze prvni den jsem podal a za 3 dny jsem mel novou :P je to vzdy o zahlcenosti servisu
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 14 úno 2009 16:23

Promin,ale reklamace baterie je u solidniho servisu otazka mziku a ne dnu. Prineses, odzkousi a daji novou - pokud neni na sklade, tak ji objednaji a poslou domu. Nesrovnavej nesrovnatelne. Me u FSC menili, GK+DVD a pote LCD - a tam se prece jen musi par sroubku vyndat.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 15 úno 2009 04:32

Tohle je zbytečná debata. Maj na to 30 dní, pokud si nezaplatíš nějaký rozšířený servis. 2 týdny jsou podle mě u notebooků tohoto typu docela v pohodě časy. Můžu vás ujistit, že třeba u Toshiby mě panty opravovali taky 2 týdny.

Ano, FSC je na tom jinak. Tam jsem to měl za 3 dny, ale ono dost záleží na logistice a spoustě dalších věcí, které jsou u servisních partnerů vychytanější a určitě na tom má svůj nezanedbatelný podíl, že se silně orentují na business segmen, takže se na tom Amila trochu svezla.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 15 úno 2009 07:05

Michal27 píše:Promin,ale reklamace baterie je u solidniho servisu otazka mziku a ne dnu. Prineses, odzkousi a daji novou - pokud neni na sklade, tak ji objednaji a poslou domu. Nesrovnavej nesrovnatelne. Me u FSC menili, GK+DVD a pote LCD - a tam se prece jen musi par sroubku vyndat.
tak ano pokud reklamujes v servisu a ne na pobocce ze :wink: takze staci uvazovat! v praze je blaze :lol:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 22 úno 2009 00:11

Damianus : vidim ze si zatial spokojnym uzivatelom MSI notebooku a len ti to prajem aby si nemal ani do buducnosti ziadne problemy ale jednu vec ti chcem upresnit a to ze MSI nieje ziadna stredna trieda ... do strednej triedy by som zaradil Fujitsu Siemens proste lepsi servis, podpora , urcite vyssia trieda kvality - ziadne "papierove" plasty a pod. praskajuce vychytavky ako na MSIckach ... proste MSI urcite nieje stredna trieda nato zabudni taktiez aj prehybajuce a nekvalitne šasi z akych su MSIcka tak to najdes skoro na kazdom MSIcku, kludne sa stebou stretnem a ukazem ti co vydrzia plasty na mojom fujitsu a potom si to mozes vyskusat co pri tom spravia tvoje plasty na MSIcku pritom su tie notebooky cenovo nie moc odlisne a vyrobcom taktiez stale je to taiwan , len nemci od taiwanu vyzaduju aspon aku taku kvalitu vyroby zatial co MSIcku je to podla vsetkeho ukradnute kedze je to ich domaca vyroba ze ... Taiwan jak Taiwan -
Za minuly rok som mimochodom 4 MSI notebooky kupil a skuste hadat co maju vsetky spolocne .... najmenej 2 navstevy v Pente z coho 2 mali po kupe vyrobnu chybu a dalsie 2 cca. do mesiaca z coho na jednom chybna VGAcka a druhom LCDcko co sa prejavilo do mesiaca od kupy - takze keby bolo moje MSIcko jedine vadne tak drzim hubu a som rad ze som sa ho zbavil ale s kazdym co bolo kupene to ide dolu vodou takze je to zaujimavy pomer 100% poruchovost zatial -
Proste sorry ale toto nieje Flame ale realita vsetkych userov ktory sem pisu ... ked som bol u predajcu s mojim notebookom tak mi dal peniaze a rovno povedal ze niesom prvy a nech si radsej kupim HP ale to uz som neriesil a utekal prec odtial -
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů