Nákup dellu ze zahraničí

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
heretic
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 19 led 2008 13:41

Příspěvekod heretic » 24 úno 2009 20:36

Koukám, že tu jsou odkazy na ebay prodejce eComputers LTD, můj Dell je taky od nich, tohoto prodejce můžu jen doporučit. :)
Gateway m285 -> Dell Latitude XT

Alpha

Příspěvekod Alpha » 04 bře 2009 01:25

Co hovorite na tieto ceny v Polsku ? http://www1.euro.dell.com/content/produ ... l=pl&s=dhs

Ten studio XPS 16" vychadza o dost lacnejsie. Treba si ktej cene pripocitat este VAT tu je http://www.infor.pl/kalkulatory/vat.html#wynikiform na vypocet VAT treba tam zadat cenu a potom vybrat polozku netto...
Ten prvy model mi vysiel za 940 EUR (kurz som pouzil 4,5 PLN za euro) co je asi o 160 EUR menej nz keby to bolo v rakusku alebo anglicku

Len by to chcelo niekoho kto vie polsky treba tam zavolat pre objednavku a zistit jak to je s dovozom a konfiguraciou

jiras_dell
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 31 led 2009 23:13

Příspěvekod jiras_dell » 04 bře 2009 17:42

heretic píše:Koukám, že tu jsou odkazy na ebay prodejce eComputers LTD, můj Dell je taky od nich, tohoto prodejce můžu jen doporučit. :)

Od nich mám taky, resp. jeden člověk to od nich kupuje a přeprodává v ČR, určitě si něco přidá, ale zase jsem to měl pohodlnější. Jedinej problém byl, že se jim podařilo 2x špatně převést záruku, napotřetí se trefili. Ale Dellu je to asi jedno, když jsem volal na servis (abych dostal fundovanou odpověď na nestabilitu "asi s tím něco je, zkute přeinstalovat Windows"...), tak je zajímal jen service tag (v té chvíli ještě převod nebyl hotov).
Dell E6500

spalekjirka
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 02 bře 2009 16:29

Příspěvekod spalekjirka » 14 kvě 2009 14:48

a když si to tam koupim tak jak je to ze zárukou? co muásím udělat aby to převedli na mě... a co windows? když tam bude nějaká english verrze dá se to nějak vyměnit za českou?


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů