Fujitsu-Siemens Amilo Xi1526 - zkušenosti

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
xfranta
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 11 dub 2007 07:11

Fujitsu-Siemens Amilo Xi1526 - zkušenosti

Příspěvekod xfranta » 11 dub 2007 07:20

Ahoj.

Uvažuju o koupi tohoto notebooku Fujitsu-Siemens Amilo Xi1526 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44361, máte s ním prosím někdo zkušenost?

simir.zn
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 02 dub 2007 19:02

Příspěvekod simir.zn » 11 dub 2007 12:27

Zdravim,
taky jsem zahrnul tento ntb. do nejuzsiho vyberu, ale nakonec jsem dnes objednal Toshibu Satellita A100-599 za 32.949,-Kc. V neprospech pro mne bylo slabsi procesor, mensi disk, 2x512MB Ram misto 1x1024Mb - pri rozsireni na 2048MB musis vymenit oba pametove moduly, misto zakoupeni jednoho dalsiho, pak taky vaha pres 4kg a rozmery. Ale pokud ti nejde o castejsi prenaseni, je to urcite dobra volba. Ma subwoofer, vybornou grafiku DDR3 a 17" 144x900 - to bude na filmy jak delany! Standartni baterie u vykonnych ntb dnes nevydrzi, tam si nikde moc nepolepsis.
Pokud hledas vylozene 17" ntb, myslim ze nema konkurenci za tu denu, nejlevneji ho sezenes tady www.dno.cz!! Kvalitou je FSC taky lepsi, nez Acer a Asus.
Tot jen muj nazor, neukamenujte me hned :lol:

xfranta
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 11 dub 2007 07:11

Příspěvekod xfranta » 25 dub 2007 08:07

Ahoj, už máš tu A100 doma? Jestli jo, tak prosím prozraď jak jsi spokojen, co provedení šasi, hlučnost, jaký je display, jak funguje Vista atd...

simir.zn
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 02 dub 2007 19:02

Příspěvekod simir.zn » 09 kvě 2007 14:21

omlouvam se, delsi dobu jsem se neukazal.
Satellite uz mam temer mesic a max. spokojenost. Muzu potrvdit obecne zneme, ze vetracek u techto vykonnych ntb. se spina docela casto, ale to by mohl casem vyresit nejaky soft..ted cekam na NHC az ho upravi pro Vistu, ale zatim nic :( Taky je pravda, ze vrchni kryt displeje se pri zmacknuti docela prohyba, ale neni to takova tragedie, jak jsem obcas cetl. Pokud se k nemu chovas slusne a mas batoh/brasnu na prenseni, tak nehrozi problem.
Jinak zpracovani dle standardu Toshiby..tedy kvalitni, nikde nic nevrze, nepraska a plasty jsou perfektne slicovany. Mam par fotek na svych strankach, pokud se chces mrknout i na jiny nez orig. od Toshiby..
http://home.tiscali.cz/radecek
Muzu tedy jen doporucit!! Jen kdyby uz pod Vistou fungovalo vice softu, zatim mi dost chybi NHC a Pinacle Studio.

moebius
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 31 kvě 2007 18:37

Příspěvekod moebius » 28 srp 2007 02:49

Mi se taky libi to Alimilo.
Ted ho resim s jednim obchodem kde ho jeste prodavaji a protoze mi nestaci jen 15" display tak jsem pro nej i uz dost rozhodnuty.
Apon jsem nikde jeste nenasel za tu cenu lepsi. Ale je fakt ze ty pameti jsou problem. Ja bych si tam rad nechal hned ze startu nasadit 2giga a tak to resim s tim obchodnikem jak by to cenove vyslo.
Ale jinak si myslim ze to bude pomerne slusny notebook. A dost lidi si taky pochvaluje ze Fujitsu jsou dobre notebooky.

Jeste, nemate nekdo predstavu jestli je problem sehnat ovladace na jeho vnitrnosti pro win XP? Jet pod vistou mi zatim jeste nepripada moc jiste.

Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvekod Ares » 28 srp 2007 19:49

Co takhle psát dotazy kam patří..!!!

emil
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 18 črc 2007 18:09

Příspěvekod emil » 04 zář 2007 20:48

moebius píše:Mi se taky libi to Alimilo.
Ted ho resim s jednim obchodem kde ho jeste prodavaji a protoze mi nestaci jen 15" display tak jsem pro nej i uz dost rozhodnuty.
Apon jsem nikde jeste nenasel za tu cenu lepsi. Ale je fakt ze ty pameti jsou problem. Ja bych si tam rad nechal hned ze startu nasadit 2giga a tak to resim s tim obchodnikem jak by to cenove vyslo.
Ale jinak si myslim ze to bude pomerne slusny notebook. A dost lidi si taky pochvaluje ze Fujitsu jsou dobre notebooky.

Jeste, nemate nekdo predstavu jestli je problem sehnat ovladace na jeho vnitrnosti pro win XP? Jet pod vistou mi zatim jeste nepripada moc jiste.

ovladače na XP seženeš na stránkách fujsímense, minimálně na XP Media Center Edition s kterým se dodával před uvedením Visty. 8)
FSC Amilo Xa 1526, Turion 64 X2 TL60/ 17" WXGA+ CV/ N7600/ 2GB/ 2x SATA 160GB/ DVD±RW +DL/ WiFi/ BT/ VIS HP
ACER Aspire 5720-102G16 Duo-T7100 1,8/2x1024/160/15.4in CB/DVD±RWdl/5v1/WF/VistaHP


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 130 hostů