Vykonný herni notebook do 50K

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 04 bře 2009 13:01

Jackoslav píše:To Bangla: Michalovi a dalším to nevysvětlíš. Oni jsou prostě zarytými odpůrci výkonných notebooků. Když nebudou mít hořčíkový rámy, stoleté záruky atd. tak by se asi po*****. Když by se jim spustil větrák tak by z toho taky byli nesví. Když by měli lesklý displej tak by radši vzali kladivo a rozsekali ho na miliardu kousků. Kdyby na 14" displeji neměli full HD rozlišené tak by notebook odpálili do vesmíru. Když jim ten notebook spadne na zem tak se jim taky rozseká, možná dostanou novej, protože si zaplatili ty extra supr dupr záruky, ale věci jsou od toho aby se používaly a né se furt strachovat. "Bože, prosím, ať se to nerozbije, prosím, prosím"
:shock:
Kdybych byl na tom notesu závislý každý den a kdybych ho neměl tak bych nemohl pracovat apod., tak bych si taky koupil Lenovo, dell apod., ale teď to nepotřebuji. Když si někdo chce koupit výkonný notebook, tak ať si ho koupí a nedoporučujte mu Lenovo, jenže vy už jste s tím nemocní. Dokážete akorát kritizovat, že je to šmejd, že se to bude hřát, tak s tím se počítá, ale ne vy furt budete remcat....


Chlape presne mi ctes myslenky :-) Nice, prese si vystihl aktualni situaci na zdejsim foru!!!! Respekt :-)

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 04 bře 2009 13:12

Michale, vykonny notebook je pro lidi kteri jej potrebuji, ne pro lidi kteri maj dekstop a notebook ktera zvlada flashove hry :-) Presne jak rikas, ti co vykon potrebuji, koupi si vykon, ti kteri ne, koupi lenovo. Tak to ma byt, a ne ze tady v hernim threadu bude kazdy lenovar a dellar cpat svoje kalkulacky. Myslim ze uz sme se konecne shodli ze kazdy ma neco jineho a neni spravne doporucovat prave jeho reseni, kdyz mas jine potreby nez druhy. A pokud chces neco pomlouvat, musis mit nejake duvody a ne jen svuj nazor :-)

K tomu vykonnemu lenovu: Asi mys namysli W700, tento notebook neni bohuzel vykonove srovnatelny s timto eurocomem:
http://www.goldmax.cz/goldmax_notebook_ ... informace/

Nesrovnavej 15 palcovy notebook s 17palcovym. To je opet jina liga a jina cenova kategorie... Bavime se tady o 15 palcich ne :-)

Clevo vcera na CeBitu predstavilo navic dalsi highendy, jeden s Core i7 a jeden s dualni GTX 280 :-) To je jen dalsi dukaz ze v tomto odvetvi jsou nejdal..

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 04 bře 2009 13:21

to není o tom že jsou v tom nejdál,ale že se na to specializují,nebudou vystavovat větráky a šroubováky,Lenovo zas představí něco co zastupuje největší resp.nejsilnější skupinu jejich zákazníků
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 04 bře 2009 13:45

No to rikam, jsou nejlepsi v tom co delaji :-) Tyto notebooky si mnoho zakazniku v CR nekoupi, tedy alespon konzumentu, pokud to bude nekdo kupovat tak do firmy asi(kdo ma 70K plus.... Ja nezhazuju nijak lenovo, jen rikam ze Eurocom nebo Clevo uz davno prekrocili hranici mezi notebookem a desktopem, respektive nici reci ze notebook neni na hrani....
Tyto monstra jsou desktop replaccement, tedy nahrada za stolni pc v mobilni forme....Ale to uz sme zase zabrousili offtopic. Asi tady uz neni co resit.

Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvekod Michal.Maniak » 04 bře 2009 21:35

Díky všem zúčastěným, tento thread je velice zábavný.
Abych vyrovanal skóre, pro místní "pařmeny" : ono narozdíl od desktopu je u notebooku kvalita konstrukce jeden z nejdůležitějších parametrů, neboť pokud ho chci přenášet, tak chci ať mi slouží a ne kontrolovat jestli správně otvírám víko, opatrně ho strkám do tašky - a nebát se abych s ním někde klepnul a notebook byl mrtvý.
Výkonný stroj má určitě mnoho využití (nejen hry), jenže pokud se o něj člověk musí strachovat, aby neměl bebí, je to k h****
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 04 bře 2009 21:45

Michal27 píše:Tak presne to mas prehozene. Na hry nevadi mensi rozliseni, ale na internet je dobre vyssi..


No nevím,asi jsem zmlsanej,ale vyšší rozlišení=hezcčí a jemnější detaily,je dost rozdíl třeba v Crisys 1280x800 a 1680x1050 zkus to a napiš jaké vidíš rozdíly...
MSI GT735

Jackoslav
občas něco napíše
Příspěvky: 59
Registrován: 13 pro 2008 18:19
Bydliště: Střed vesmíru (Praha)

Příspěvekod Jackoslav » 04 bře 2009 21:56

To michal.mainak: Kvalita konstrukce není důležitá pro všechny. Někdo notebook nevláčí každý den přes půl Prahy v tramvaji. Někomu leží doma na stole a pak když někam vyrazí tak ho hodí na zadní sedačku auta pak ho vyndá, položí na stůl a paří vesele dál nebo pracuje v nějaké náročné aplikaci, to je jedno... :lol:. Herní notebooky se nepřenáší každý den :!: A když si někdo dovolí koupit notebook za 50K tak má asi hodně prachů a když se to posere tak to asi nebude tak řešit. Horší by bylo, kdyby těch 50K těžce vydřel a pak se to posralo. To už potom zamrzí... Jo a nekritizuj herní notebooky :!: :!: :!:
HP pavilion dv7-1060ez - Intel C2D P8400, 4 GB RAM DDRII, Nvidia Geforce 9600m GT, 320 GB HDD

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 bře 2009 22:08

:lol: To je tady ale srandy kopec.... Koukam, ze s pubertakama se hadat je nejen zabavne, ale i poucne. Vice lesku a vyssi otacky vetracku - to je dnesni trend :)
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

kvakunek
guru
Příspěvky: 566
Registrován: 25 pro 2008 17:40

Příspěvekod kvakunek » 04 bře 2009 22:23

chtěl jsem se tady ještě jednou vyjádřit,ale nemá to smysl... proti větru nenachčíš
ACER Aspire 6920G-582G32MN

Jackoslav
občas něco napíše
Příspěvky: 59
Registrován: 13 pro 2008 18:19
Bydliště: Střed vesmíru (Praha)

Příspěvekod Jackoslav » 04 bře 2009 22:29

Už jsem si myslel že se tady neobjevíš, michálku. :lol: :lol: :lol: Největší odpůrce hraní na notebooku leze na diskuzi Notebooky a hry, kde rozdává jeho rady typu "lenovo je nejlepší, kupte si lenovo, můžete se koukat na hnusnej design (to platí pro mě), integrovaná grafika=BEST, joooo :lol: :lol: :lol: :lol: Hlavně si kup nějakou záruku :lol: Doufám, že mají nějaký 200 letý. No šup jdi si ji koupit, šup, šup šup. :lol: :lol: :lol: Nebo ocelovou brašnu bys mohl koupit, aby se ti s tim sráčem výkonově dostatučujícím na flash hry něco nestalo. Z tvejch příspěvků se vždy rozchechtám, ale to ty z mých určitě taky, a určitě si pomyslíš jaký jsem hňup apod. Mě je to docela fuk, já jsem spokojenej. Nebo nějakou baterku která ti vydrží celej rok bys mohl koupit, můžeš ji tahat za sebou na upravený tříkolce :lol: :lol: :lol:. Nebo si kup... No to je jedno. Já z tebe už šílím. Hlavně mě nepoučuj :!: To jsem zase šťouchl do vosího hnízda... :twisted:
HP pavilion dv7-1060ez - Intel C2D P8400, 4 GB RAM DDRII, Nvidia Geforce 9600m GT, 320 GB HDD

mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvekod mivlak » 04 bře 2009 22:34

:lol:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 bře 2009 23:10

Jackoslav: Tady je to pod 15 let a 4 bedary na cele :wink: A ja nevedel, ze Quadro FX3700 je integrovana :lol:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvekod Michal.Maniak » 05 bře 2009 00:07

:shock:
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 05 bře 2009 01:32

Musim souhlasit i nesouhlasit, proste NB.cz je zaujte proti hernim notebooku a drtiva vetsina uzivatelu ma mobilni kalkulacky ktere se zapoti s flash hrami a jedine co je u notebooku hlavni je jeho zaruka. To my se o nase stroje nemusime bat a neresime zaruky, jelikoz se nase highendy proste nakazi jako lowendove lenova :-) Tesim se na Vase posty, lowendovi useri :-)

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 05 bře 2009 06:43

bude to asi složitější,toto fórum není o herních noteboocích,ale o všech kategoriích,takže tím to asi bude a naprostá většina tazatelů požaduje od svého nového notebooku mobilitu a výdrž a možná 20% pak i možnost hraní.Ale čisto herní stroj chce možná každý 15 uživatel...Kadera taky požadoval v první řadě mobilitu a naprostou nezávislost na stole,proto se tady rozpoutala tahle "válka",já mám taky herní notes,ale mám ho jen na stole a nikomu to nevadí...
Jackoslave,máš toho zřejmě už dost za sebou,ale s takovými argumenty bys uspěl leda tak na vesnici v penziónu pro seniory,už tě vidím jako managera na konferenci jako v přednáškové místnosti pouštíš svůj "vrtulník a potřebuješ k presentaci taky mikrofon a velké bedny,aby bylo něco slyšet,anebo v lepším případě si přísedící cpou špunty do uší aby mohli usnout
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů