Sdruzeni majitelu F3KA, ci jineho Asusu, s prasklym plastem

notebooky Asus a vše kolem nich
Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 25 úno 2009 19:49

Bezva.. Do tydne. Ja cekam na svuj notebook treti tyden. Tyden a pul mel status "Repairing" ted ma status "Waiting". Nechapu.. :-(

kryspin.motyczka
píše často
Příspěvky: 368
Registrován: 11 srp 2007 13:32
Bydliště: matička Morava (Zlín) + Litoměřice

Příspěvekod kryspin.motyczka » 27 úno 2009 15:26

me na mem F3M praskl taky plast v pravem dolnim rohu klavesnice.. od sipky... taxem ho pak prodal :D
Apple Macbook Pro 13"

Linux is like Teepee - no Windows, no Gates - Apache inside

malcius
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 úno 2009 12:10

Příspěvekod malcius » 28 úno 2009 12:45

Taky čekam, kdy se mi můj ešus vrátí... už by to docela bodlo (sem bez něj jak bez ruky), ale v obchodě, kam sem ho před dvěma tejdnama odnes, říkali, že to může trvat čtrnáct dnů i víc - podle toho kolik maj v servisu práce. Na jejich stránkách (obchodu) je reklamace furt jako nevyřízená :-( Tak snad z toho nebude měsíc... i tak mam strach, aby mi ta reklamace neoddělala baterku :?

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 28 úno 2009 19:29

Mno, u me to uz je 3 tydny a den, tj 22 dnu. Mam takovy pocit, ze zakonna doba je 30 dnu, po teto dobe je tam budu bombardovat mailama. Pls nevi nekdo, ceho vseho se mohu dozadovat, kdyby mi nevratili notebook vcas? Dekuji

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 28 úno 2009 19:35

muzes zadat vraceni penez

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 03 bře 2009 20:46

Energeticke pole zapusobilo a zdalky vyslyseli me stiznosti. Dnes okolo poledne se moje Zuzanka vratila z nemocnice. Verdikt? Komplet cely plast vymeneny (akorat mi tam nedali zpet ty super nalepky ati, amd apod). Spraveny zavirani. Notebook je tissi. Takze spokojenost. Ted si tu lamu hlavu nad pouzivanim dvou grafik...

malcius
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 úno 2009 12:10

Příspěvekod malcius » 03 bře 2009 22:45

Dr.Gaga píše:Energeticke pole zapusobilo...

Tak to gratuluju, zrovna dneska mě jeden kamarád vyděsil skoro na mrtvičku, když mi řek, že jemu asus u stejnýho šasi reklamaci kvůli malý škvírce neuznal a prej je zvědavej, jak dopadnu já. Že prej s nim vyjebali stylem, jako že "je to tim jak s nim zacházel". Mě ještě asi čeká dlouhá doba "bez ruky" - protože jak tak počítám, tak ne někým zmíněných 14 ale 25 dní, co :-( a já ho tam mám teprve 15 dní...
Ještě že sem si tu jedinou samolepku co ještě držela odlepil... nejvíc vydržela NVidia, ty ostatní šli potem z rukou na odpis :-) Ale z toho si nic nedělej - aspoň tam nebudeš mít po odlepení na tom novým plastu fleky, jak já, když se mi začli na tom původním odlupovat...

Tak přeju dlouhé a spokojené užívání Zuzanky ;-)

EDIT - ještě sem se chtěl zeptat, co baterka - drží v pohodě? Po takový době bez nabíjení mam o tu svojí (už před tim nic moc) docela strach...

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 03 bře 2009 23:02

Hele, pockej chvilku, zitra se mnou pojede Zuzka poprve do naseho ustavu, tak tam vyzkousim, jak dlouho to tamagochi vydrzi bez stavy. Jinak me to trvalo 3 tydny a 4 dny, nez se mi vratila. Ale je to dobry. Na me byli moc mili. Mela totiz prasklinu, kterou jsem se snazil zadelat vterinovym lepidlem a povedlo se mi to okolo upatlat a rozleptat ten cernej plast. Samozrejme to puklo znova. A stribrnou barvu jsem mel na leve strane uplne pryc pod zapestim, na druhe strane jsem mel flek jiny barvy a na touchpadu jsem mel vydrenej flek od ukazovacku. Vsecko je pryc, ted je to jako novy! Takze si myslim, ze ti to uznaj. Pokud ti jeste neprisla faktura, tak je to v pohode. Zjisti si status na jejich strankach. GL!

RaimoK
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 18 lis 2008 16:44

Příspěvekod RaimoK » 12 bře 2009 10:41

takze asus je asi proste tak linej ze mi nejsou schopny asi po 5 mailech napsat ohledne sasi, jestli se da koupit novy nebo co ja vim .. takze na ne s prominutim seru...

chci se vas zeptat .. existujou nejaky specialni spreje na plasty?! rozhodl jsem se ze bych zkusil to stribrny osoupany sasi prestrikat na komplet cerny aby to bylo jako novy (+ jsem si koupil samolepku na viko) takze bych si to chtel dat komplet do kupy .... mate teda nejaky tipy na spreje nebo cim jinym bych to mohl prestrikat/prebarvit?! diky
HP 6540b, repro: Logitech Z-5500 (505W)

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 12 bře 2009 11:45

zajdi si do barev/laku a tam se poptej
rozdelat ten notebook a nastrikat ten plast by pak nemel byt problem (akorat bacha at vezmes nejakou zdravotne nezavadnou barvu, no oni ti s tim nejak poradi)
mozna by nezaskodilo i prelakovani toho povrchu
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 12 bře 2009 14:18

Vodotesny lak... lehce pruzny. A at hodne vydrzi, lidsky pot je dost agresivni.

malcius
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 úno 2009 12:10

vej*rc největší

Příspěvekod malcius » 13 bře 2009 23:32

Dr.Gaga píše:... Zjisti si status na jejich strankach. GL!

No můj problém je v tom, že jsem to reklamoval přes obchod, kde sem ho koupil a na stránkách toho shopu je pod reklamací furt napsáno "Nevyřízená" - se z toho pos... - ten týpek říkal, že to dělaj tak do 14 dnů, ale podle toho kolik maj práce a že mi pak pošlou smsku. V pondělí to bude už 28 dnů, co sem o něj přišel, a pořád nic - asi se ani nenamahaj... prostě průser. Tohle je fakt na opych - těch 30 dnů na reklamaci danejch zákonem je myšlený celkově nebo jen pracovní?? To by totiž vysvětlovalo, proč s tim vůbec ale vůbec nespěchaj... :-(
Hold sem měl jít radši do nějakýho slabšího Lenova - ty aspoň nepraskaj...

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 14 bře 2009 01:27

celkove, pokud se to nehne, 31.den dojdi do prodejny a zadej vraceni penez
kazdy velky byk byl jednou tele

Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

bara2
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 15 bře 2009 14:08

Prasklina pravého dolního rohu.

Příspěvekod bara2 » 15 bře 2009 14:15

Dobrý den.
Jsem si přečetla diskusi a koukla na svůj zánovní stroj. Jo, pravej spodní roh by asi po čase taky prasknul, bo ta gumová nožička pod tímto rohem je asi milimetr ve vzduchu, prostě to na stole sedí jen na těch třech zbývajících. Zřejmě je to šasi trochu do vrtule a při opírání pravé ruky o ten volnej roh se to láme. Sem to vyřešila tím, že jsem na tu "krátkou" nožičku přilepila izolepou gumovou podložku cca 1 mm tlustou a už to sedí pěkně na všech čtyřech. Tak dík za upozornění a doufám, že se mi to po mém "vylepšení" nezlomí.
bara

RaimoK
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 18 lis 2008 16:44

Příspěvekod RaimoK » 27 bře 2009 13:59

tak jsem to vzal od lesa a napsal jsem na podporu asusu skrze oficiální stránky.... odepsali mi druhej den že se mám optat u SIL ... tak jsem napsal a byl mi nabídnut plast na F3JA za 890,- bez dph ... ale řekl bych že F3JP a F3JA je asi jablko a hruška... o ten zájem nemám.. otázka je co by asi dělali kdyby jim F3JP přišel na reklamaci, horko těžko by na něj šoupli nějakej jinej... takže si o tom myslim svoje :roll: ...

takže to vidím asi na to přestříkání.... na internetu jsem nic nenašel (sprej, barva) tak budu muset asi do nějakýho kamenáče...
HP 6540b, repro: Logitech Z-5500 (505W)


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů