Asus N50Vc

notebooky Asus a vše kolem nich
bloudil12
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 28 pro 2008 16:36

Asus N50Vc

Příspěvekod bloudil12 » 08 bře 2009 16:17

Ahoj,

uz mate nekdo zkusenosti s Asusem N50Vc ? Muzete napsat svoje zkusenosti, info a atd ?
Uvazuji o jeho koupy, ale krom jedne recenze sem o nem nenasel zadne info od uzivatelu apod...

Diky

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 11 bře 2009 11:23

zrovna jsem chtěl napsat to samý. ..
mam ho už objednanej, ale v czc ho nemaj nikde skladem, to vůbec nechápu! v alze ho mají, ale je tam dražší. až ho někdo budete mít, hoďte sem, prosím, info, zajímal by mě hlavně ten větrák :D

jediný co mě na něm štve (a to ho zatim nemam :) ) je ta velikost a rozlišení... ale zase ten design!

bloudil12
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 28 pro 2008 16:36

Příspěvekod bloudil12 » 11 bře 2009 17:37

jj ten design je dobrej :) me taky zaujal.. co sem cetl recenze s kvalitou to vypada docela slusne.. ale porad je malo infa o cele rade.. hlavne o VC..

na Czc koukam taky .. ted to tam slo dolu o nejakych 5%.. zvazuju ze uz ho konecne obednam :)

Aquilegia
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2009 00:40

Příspěvekod Aquilegia » 13 bře 2009 01:44

Notebook ASUS N50VC-FP001C mam tyzden. Je tichy, zatial ziadny zavazny problem. Ocenujem pohodlnu klavesnicu spolu s numerickou klavesnicou u 15.4. Ostatne abecedne klavesy nie su vobec ukratene. Vydrz baterie pise notebook zatial vyse 3 hodin. Nestopovala som este, ci to sedi. Kupeny z Alzy. Nejak zdrazel, co sa deje? Bola k nemu taska a mys. Akurat pri prezerani fotiek a len pri niektorych fotkach, sa prejavuje nejake zozltnutie na pleti. Neviem co to ma znamenat. Pri prezerani na inom notebooku je to ok. Hadam to odstranim. Repraky mohli byt o nieco lepsie, ale da sa to prezit. Notebook som vyberala od decembra a vybrala som si az teraz tento. Uz som na to vyberanie nemala nervy. Snad nesklame. Zdravim Vas.

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 16 bře 2009 13:35

a vážně je tichej? už ho mam objednanej, toho hluku se celkem bojim :(

Aquilegia
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2009 00:40

Příspěvekod Aquilegia » 16 bře 2009 20:31

Naozaj je tichy. Aspon pri beznej prevadzke - internet, kancelarske pisanie, pozeranie dvd. Nerusi ma. Pocitacove hry nehram, takze neviem ako je to s hlucnostou pri hrani. Ovela viac mi teraz vadi hluk stoloveho pc. Predtym som to ani nevnimala. Je to velka zmena. Ked notebook odskusas, daj sem vediet, ako si s nim spokojny.

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 17 bře 2009 14:25

dík moc za odpověď, měl bych ho mít ve středu v noci,
určitě napíšu a doufam, že si nebudu muset moc ztěžovat.. :wink:

EDIT: mně je jasný, že za normálního provozu je tichý, ale co po probuzení? s tím jsem totiž měl problém... ale teď už ho mam stejně objednaný takže se nechám překvapit :?

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 19 bře 2009 10:56

Tak už z něho píšu a jsem naprosto nadšenej! To čeho jsem se nejvíc bál (zapnutí větráku na max. po probuzení) se nenaplnilo takže už proto jsem spokojenej!

Bál jsem se velikosti ntb, podle specifikace je větší než Dell i HP, které jsem chtěl, ale je to v pohodě, klasická 15.4, člověku se zdá normálně velkej, žádná široká obluda jako Acery třeba. Klávesnice má obrovský plus - písmena jsou strašně velký a píše se fakt krásně, 2x klávesy Home, End etc., enter v rohu vpravo dole, to jsou jasný plusy, co mi trochu vadí (ale s čim jsem počítal, protože jsem viděl fotky) jsou klávesy šipek - zapadají mezi ostatní klávesy a tak se nedají hned nahmatat, chce to zvyk. Další plus je pro mě *, už nemusim přepínam na angl. klávesnici a lovit jí na 8 :) ALE: co mě naprosto dostalo je touch pad - před tímhle ntb jsem vrátil Asus M51 - to je fakt nebe a dudy, nebo když to porovnam s Pavilionem, to je prostě něco úplně jinýho! N50 má neskutečně matnej touchpad takže prsty kloužou úplně perfektně! To se s M51 fakt nedá srovnat! A i ty klávesy nahrazující myš jsou lepší na stisknutí a jsou tišší.
Zvuk mi přijde taky v pohodě, ale neni to na extra bassy, ale to asi nikdo nečeká. Normální muzika a natož třeba vysílání z ct24.cz jsou úplně v pohodě a zvuk bohatě stačí.

Ale co mě celkem nemile překvapilo a co jsem nečekal je fakt, že displej nejde vyklopit na 180° , na to jsem byl zvyklej, N50 zvládne podle mýho odhadu tak 120°, dál to nejde...

Dále jsem se trošku bál a trochu mě štvalo rozlišení jen 1200x800, ale je to v pohodě, ten lesklej dispej je super, všechno ostrý a na všechno krásně vidim, i když sedim s balkónovym oknem v zádech.

Jo a jeden můj postřeh: díry na chlazení se mi zdají docela malý, tenhle notýsek, asi nebude mít radost z práce na něčím klíně. :?

Takže: ASUS mě za reklamu rozhodně neplatí :D , ale tenhle notes fakt doporučuju! Teď jsem rád za problémy s M51, že jsem ho vrátil :)
Ještě jsem neměl čas vyzkoušet baterku a tak, ale kdyžtak to sem potom hodim.... Chce-li se někdo na něco zeptat tak neni prolém!

čusík :wink:

Aquilegia
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2009 00:40

Příspěvekod Aquilegia » 19 bře 2009 11:49

No na paradu :) Tesi ma, ze na nom vidis viac plusov ako minusov. Ja takisto. Kupila som ho este za 714 €, teraz stoji viac. Ale aj tak sa oplati, s tym co vsetko tento notebook ponuka. Zdravim.

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 26 bře 2009 18:37

dostal jsem PM dotaz jak je to s baterkou...

v eshopech píšou, že 2 hodiny... tomu fakt nevěřte! já když sem měl nabito na 99% tak mi to ukázalo výdrž 5 hodin a jednu minutu k tomu! :wink: Výdrž je fakt super... šel jsem do školy a po 3 hodinách jsem měl z 90% baterky asi 20%... jasně, baterka je nová, ale i tak je to podle mě super. Taky mi přijdou super ty módy - battery saving, quiet office, entertainment a high performance... akorát mi poraďte: u batery saving se nastaví bílé pozadí plochy ASUS, kámoš řikal, že je to kvůli spotřebě, že bílá bere nejmíň - jde to pozadí nastavit natrvalo? při dalšim přepnutí je tam zas ASUS... nevíte někdo ? ale jako to mi ani nevadí..

jo a ohledně baterky musim ještě vyzdvihnout další super funkci - 100% nabitá baterka se sama přestane nabíjet a začne až když baterka klesne pod 95% - tim se omezí permanentí nabíjení a baterka se šetří...

sem prostě naprosto spokojenej, jestli někdo váhá tak jasně doporučuju. a třeba to spuštění Skype nebo prohlížeče za 10 sekund? řikal jsem si, že to ani nevyužiju, ale fakt se to občas hodí!

Další dotazy? :wink:

Amra

Příspěvekod Amra » 26 bře 2009 20:20

Tu bílou plochu si můžeš nastavit/zrušit když otevřeš power4gear extreme (klikneš na ikonu baterky > další možnosti napájení > vlevo to je v nabídce). Jde to jen pro režimy quiet office a battery saving, je to tam vpravo dole - battery saving desktop. Osobně mě to teda spíš štvalo.

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 27 bře 2009 23:03

Amra píše:Tu bílou plochu si můžeš nastavit/zrušit když otevřeš power4gear extreme (klikneš na ikonu baterky > další možnosti napájení > vlevo to je v nabídce). Jde to jen pro režimy quiet office a battery saving, je to tam vpravo dole - battery saving desktop. Osobně mě to teda spíš štvalo.


:cry: já to nemůžu najít... dám u Battery Saving Změnit nastavení plánu, potom Změnit pokročilé nastavení napájení? Battery saving desktop tu vůbec nikde nevidim (a mam to v CZ. ale i tak...) :?

Amra

Příspěvekod Amra » 28 bře 2009 00:01

Tam jak dáváš "změnit nastavení plánu" se mrkni na levý pruh okna, kde je dole power4gear extreme...nebo vlastně stačí kliknout pravým na ikonu baterie u hodin a vybrat to.

Jacques
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2009 21:29

Příspěvekod Jacques » 28 bře 2009 01:49

Amra píše:Tam jak dáváš "změnit nastavení plánu" se mrkni na levý pruh okna, kde je dole power4gear extreme...nebo vlastně stačí kliknout pravým na ikonu baterie u hodin a vybrat to.


ahá, máš pravdu, díky moc! :wink:

sage.sage

Příspěvekod sage.sage » 29 bře 2009 08:55

ahoj chcel by som sa spytat ci nema niekto nahodou ovladace na xp a vistu pre tento notebook n50 VC. hladam ale nikde nemozem stiahnut ak niekto bude mat nech mi to posle sage.sage@zoznam.sk. popripade linkz na stiahnutie okrem hlavnej asus stranky dikes


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů