HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
palad1n
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 26 říj 2008 16:55

Příspěvek od palad1n »

dost durazne doporucuju nainstalovat nove catalyst 9.2, vykon se ve hrach a vubec celkove dost zvysil, coz si nedokazu vysvetlit, ale je to tak.. CSS drive v nekterych mistech se dost drasticky zpomalovalo a to je ted pryc... Fakt spokojenost:)
HP 6735s AMD X2 1.9GHZ 2GB DDR667 HD 3200
obywan
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 18 zář 2008 21:22

Příspěvek od obywan »

Dá se nějak zprovoznit akcelerace h.264 pomocí grafické karty?
dy 6735s
Václav Sedlář
píše často
Příspěvky: 219
Registrován: 30 srp 2008 14:58

Příspěvek od Václav Sedlář »

Mám menší problém:

Už asi od začátku, co mám tento NB mám na obrazovce v pravé horní polovině černou tečku, ale nevypadá to na špatné pixely-koukal jsem na to lupou a nemá to tvar čtverce (jako je pixel)-spíš pixel a půl pixele. Asi to bude nějaká špína zevnitř. Když se na to podávám šikmo z pravé strany, tak se to změní do bíla. Teď v týdnu jsem přišel na druhou takovu skvrnu (o trochu menší).

Co to je? Čím to je? ...?

P.S.: Když tak dám večer fotku...
bazo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 07 říj 2008 10:06

Příspěvek od bazo »

obywan píše:Dá se nějak zprovoznit akcelerace h.264 pomocí grafické karty?


da. https://www.guru3d.com/article/accelerat ... gpu-guide/
firerescue
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 22 úno 2009 17:18

S flashkou nestartuje

Příspěvek od firerescue »

Ahoj, možná to tu někde je ale fakt bych strávil půl dne hledáním. Když nechám flashku v USB a dám restart NTB se mi nerozjede, musím jí vytáhnout a znova restartovat. Už jsem zkoušel vše i v BIOSu jsem zakázal boot z usb, nepomohlo. Flashku mám naformátovanou v NTSF. Nevíte někdo jak na to?
HP Compaq 6730s
CeCo

Příspěvek od CeCo »

Vyberaj Flashku. Tiez sa mi to na ktoromsi HP stavalo (ale uz si nespomeniem ktore).

C
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Me se to stava, kdyz necham pripojenej externi HDD s boot.ini... Zmen v BIOSu nastaveni bootovani z USB, nebo ho ,jak pise CeCo, odpoj..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
firerescue
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 22 úno 2009 17:18

Příspěvek od firerescue »

No v BIOSu jsem to vypnul a nepomohlo to možná to je tím že mám naformátováno v NTSF a vytahovat to neřeší problém, když instaluju věci z flashky a musí se pořád restartovat tak to furt vytahovat taky není zrovna fajn.
HP Compaq 6730s
Devilek
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 zář 2008 10:43

HD video

Příspěvek od Devilek »

Sice tu už někdo dával návod na přehrávání HD videa pomocí GPU ..ale mi to podle toho vůbec nejde :-( Nemáte s tím někdo víc zkušeností?? Mám Media Player Classic Homevideo-prostě ten, na kterém je na jiných forech vysvětlován postup na HD video přes GPU.. ale ve view->options->internal filters->H264/AVC(DXVA) vůbec nemám přístupnou položku DXVA settings..jakto?? Mám Catalysty 9.3 ... byl bych rád za jakékoliv info :-) Procesor QL-60 je strašná šunka-už i na těch 950Mhz má ta potvora 85 stupňů a tak bych to video rád pohonil přes tu grafiku :-)
easy
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 31 bře 2009 19:15

Ztráta gumových nožiček

Příspěvek od easy »

ahoj, chtěl bych se zeptat, zda již někdo neztratil gumové nožičky u tohoto modelu, už jsme dva a odpadly nám na stejném místě. Popř. jak jste tuto zavadu řešili... zašle prodejce sadu nových? je to na reklamaci?(nožičky začaly odpadat u větráčku kde bývá nejvyšší teplota a postupně u dalších míst, kde se notebook zahřívá)
díky za odpověď.
Devilek
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 zář 2008 10:43

Příspěvek od Devilek »

Odpadla mi jedna..uprostred vpravo..cili na druhe strane od vetracku a zatim jsem to nijak neresil...me spis stvou ty teploty procesoru prekracujici 90 stupnu!!..ted si rikam, ze ja blbec nesel radsi do Intelu. Jedine co me ted tesi je, ze jsem rozchodil ty HD filmy pres grafiku a CPU se u toho flaka pod 10% :-D
Vart
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 01 dub 2009 10:10

Příspěvek od Vart »

Devilek píše:...Jedine co me ted tesi je, ze jsem rozchodil ty HD filmy pres grafiku a CPU se u toho flaka pod 10% :-D

A jak se ti to povedlo? Je treba nejaky jiny prehravac?
Devilek
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 zář 2008 10:43

HD filmy

Příspěvek od Devilek »

No v tom Media Player Classic...nastavil jsem ho podle tech navodu a pak jsem jeste musel vypnout/dat vyjimku na vobsub codec...a ted uz mi chodi veskere 720p dokonce i 1080p filmy jako po masle..mam snizeny vykon na tech 950Mhz a u 720p je procik pod 10% u 1080p pod 15%, ta druha je ale zbytecna bez ext. monitoru ze.. jestli by to nekomu neslo, muzete mi pisnout na mlrs@seznam.cz popripade se muzem pak domluvit na icq :)
Icek

Příspěvek od Icek »

Ahojte, mam 6735s, celkem spokojenost, ale trapi me jeden bug. Kdyz notes uspim, tak se po probuzeni vetracek porad toci stejnyma otackama jako kdyz sem ho uspal, aspon do doby nez je teplota natolik vysoka ze je potreba je jeste zvysit... divam se po novem biosu ale nikde nic neni, nevi nekdo co s tim? nebo jestli na tom nekdo z HP pracuje?
Devilek
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 zář 2008 10:43

Příspěvek od Devilek »

To s tim vetrakem tak proste je..neresim :-)
Nevite nekdo, jestli by slo pomoci nejake utilitky zmenit frekvenci procesoru? Normalne jde 950 a 1900 Mhz...tak neco mezi popr. i pod tou spodni hranici...stve me, ze jsou tu jen tyto dve moznosti no :(