Ahojte,
všimnul jsem s, že mám na obrazovce jakoby "vypálené" ikony START windows a nějaké další, které tam jsou v podstatě pořád. Je to viditelné při staru nebo při vypínání, když je modrá obrazovka.
Nejde display nějak regenerovat?
děkuji.
DISPLAY - ACER 3104 wmli
-
Nika01
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 05 srp 2007 14:53
DISPLAY - ACER 3104 wmli
ACER ASPIRE 3104WLMi 1GB DDR2, ATI Xpress 1100, 80GB HDD
-
PiTRiS
- píše často
- Příspěvky: 192
- Registrován: 12 črc 2007 13:57
záleží do jaký míry... jako asi jedinou radu na kterou sem narazil je rychle blikající černo-bílá plocha... třeba jako zrnění na televizi. někde se daj tydle "videa" nebo i prográmky sehnat, pustí se to do fullscreenu, dá se tomu repeat a nechá se to chvili blikat 
Dell XPS 15 - i7 2630Qm, 6GB RAM, nVidia 540GT, 750GB 7200 ot.
Oldies: Dell Studio XPS 1645, Acer Aspire 6935G, MSI GX700PX
Oldies: Dell Studio XPS 1645, Acer Aspire 6935G, MSI GX700PX
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
Nika01
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 05 srp 2007 14:53