Asus M51VA-AS043C a nejnovější hry

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 17 bře 2009 00:27

Az se ti MSI vysere a pani technici te poslou do jiste casti lidskeho tela, pak si mozna reknes: No mohl jsem koupit notebook od solidniho a feroveho vyrobce.. :roll:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 17 bře 2009 00:33

Michal27:
proste jsme blbi, pac jsme vyhodili tezke prachy za notebook, ktery ma vykon pretaktovane kalkulacky, pri tom nam stacil notebook za polovic, ktery by mel mozna vyssi vykon :)

diviner:
jako jo, to MSI neni spatny notebook, ale na hodne caste noseni fakt neni, to telo neni buhvijak pevne (i kdyz se tvari kovove)
viz. swarmova recenze - tohle by notebook, ktery se pysni tim, ze pouziva slitiny, opravdu delat nemel
btw. u D630 jsem taky povazoval viko za pevne, dokud jsem nemel v rukach teckoveho thinkpada...
a to je to decko relativne pevny book, i kdyz ma plno svojich slabin (oblast mezi panty, prava strana s mechanikou se da pri vetsim tlaku trosku zkroutit, atd...)
zalezi, jake mas meritko, tobe mozna prijde gx620 pevnej, me neprijde dost pevna ani d630 (jako pro me potreby staci, ale napantech uz to zacina byt videt, ze ji otevru a zavru asi 10x denne - uz to ma par mm vuli... :( )
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Selfyk23
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 09 kvě 2009 03:41

tenhle note...

Příspěvekod Selfyk23 » 09 kvě 2009 03:50

Pocitac vlastnim pul roku a rad bych se podelil o vlastni dojmy...
++++++++
1)Bezesporu cena/vykon
2)Numericka klavesnice
-jestli si rikate ze sem se moc nerozepsal, neni o cem...ted druha strana veci...
-------------
1)Leskle viko jsem vyresil samolepkami xD
2)Absolutne nedostacujici repro (vim je to note, ale tohle je tezky podprumer)
3)Dilenske zpracovani...plasty nejsou prilis kvalitni, a nozicky u pantu vika jsou vice nez nestastne(znam 4 lidi co vlastni tuto radu a vsem upadli...)
4)Pri behu narocnejsich aplikaci si notebook cose tyce hluku nezada s kdejakym zaprasenym desktopem...
-tenhle notebook urcite nedoporucuju....

polo

Příspěvekod polo » 09 kvě 2009 09:18

Vysvetlite mi preco preberate vykon konkretneho notebooku ? Pokial mi je jasne ten ovplyvnuju komponennty v nom obsazene a vsetko tu uz okolo nich bolo povedane tazke hladat.A samotny notebook preberat v sekcii asusu ci Vyber notebooku.


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů