notebook do 18000kč

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Nordgrim
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2009 18:21

Příspěvek od Nordgrim »

ProBook už vyšel. Např v tomto obchodě už ho prodávají https://www.mb-shop.cz/INSHOP/scripts/de ... at=NX479EA :roll:
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

TAk to je rychlejší než jsem čekal. osobně mu dávám celkem velké šance se na trhu s levnými notebooky prosadit. Má příjemně střídmý design, LED displej a díky 16:9 by ani nemusela být výrazná ergonomická újma kvůli plné klávesnici...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Nordgrim
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2009 18:21

Příspěvek od Nordgrim »

jj. Za 13 00Kč
AMD Turion X2 Dual-Core Mobile Processor RM-76 (2.3-GHz, 1 MB L2 cache), FreeDOS, AMD RS780MN chipset, ATI Radeon HD 3200 graphics with up to 256 MB, 15.6-inch diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768 resolution), WebCam, 3GB 800 MHz DDR2 SDRAM (2 sloty max, oba obsazeny), Marvell Ethernet (10/100/1000 NIC), WiFi, Bluetooth, 320GB GB 5400 rpm, DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe Drive, 6-cell (47 WHr) Li-Ion battery, záruka 1 rok v servise s možností rozšíření.

Jen mě sere ,že v něm není windows ,ale taky co bych chtěl za tak málo peněz. V blízké době si ho koupím.
ankerek
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 19 kvě 2009 18:27

Příspěvek od ankerek »

Děkuji za rady, koupil jsem Toshiba Tecra A10
Muertooo
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 21 dub 2008 13:28

Příspěvek od Muertooo »

ankerek píše:Děkuji za rady, koupil jsem Toshiba Tecra A10



Kterou konfiguraci ?
ankerek
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 19 kvě 2009 18:27

Příspěvek od ankerek »

11M
iSaver
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 13 srp 2006 15:27

Příspěvek od iSaver »

Tak tu procitam diskuzi a chtel jsem se zeptat: notebook se stejnymi parametry do 18000 ale s HDMI.
Diky iSaver

Koukam ze ten probook ma i HDMI a bluetooth, fakt zajimava cena za tenhle model. Asi do nej pujdu po testu na notebook.cz az se objevi. :D

:idea: Dodržuj základní pravidla fora a nepiš 2 příspěvky pod sebe, ale edituj původní příspěvek! Děkuji. Sirius 1983