Adaptér

notebooky Asus a vše kolem nich
Papája
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 čer 2009 17:05
Kontaktovat uživatele:

Adaptér

Příspěvekod Papája » 07 čer 2009 17:09

Mám velký problém. Vždy když je můj notebook napájen ze sítě (nabíjení baterie) a odpojím adaptér, tak mi zmizí obrázek z plochy, zmizí ikony i postranní panel a hl.panel je "zasouvací".

Nevíte prosím co s tím? Je to ve špatném nastavení nebo chybou notebooku?
Díky

Amra

Příspěvekod Amra » 07 čer 2009 17:37

Je to otázka nastavení. Klikni pravým na ikonu napájení u hodin > power4gear extreme, a když vybereš profil battery saving nebo quiet office, jsou vpravo dole volby hide desctop icons a presentation mode. Ty stačí vypnout a mělo by to být ok.

Papája
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 čer 2009 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Papája » 07 čer 2009 18:51

Amra píše:Je to otázka nastavení. Klikni pravým na ikonu napájení u hodin > power4gear extreme, a když vybereš profil battery saving nebo quiet office, jsou vpravo dole volby hide desctop icons a presentation mode. Ty stačí vypnout a mělo by to být ok.


jé dík, jenom ještě ikony nejsou a hl.panel je trochu světlejší, jestli by se s tím dalo něco udělat, prosím

Amra

Příspěvekod Amra » 07 čer 2009 21:02

um, ikony jsou ta volba "hide desctop icons" že ano. Je tam odlišné nastavení pro stav kdy je notebook připojený k síti a kdy je na baterii, tak si to nastav pro oba. Světlejší panel - s tím jsem se asi nesetkal tak nevím co to je zač.

Papája
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 čer 2009 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Papája » 08 čer 2009 14:26

Amra píše:um, ikony jsou ta volba "hide desctop icons" že ano. Je tam odlišné nastavení pro stav kdy je notebook připojený k síti a kdy je na baterii, tak si to nastav pro oba. Světlejší panel - s tím jsem se asi nesetkal tak nevím co to je zač.


to nevadí, díky moc, jsi zlato


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů