MSI GX630X-008CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

No u FSC jsem teda tu pastu nemohl skoro sundat dolu a to slo o nejlevnejsi radu.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

no ja ji taky nemohl sundat dolu ale jak byla sucha :lol:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
nameless one
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 05 led 2009 01:48

Příspěvek od nameless one »

Diky za odpovedi. Pude do servisu potvora. :twisted:
pixi

Příspěvek od pixi »

Ahoj předem děkuji za každou vaši radu. Mám přesně tento model noťase. Mám ho 7 měsíc. Měl jsem na něm Vistu 64 bit a normálně fungoval- teda v rámci možností. Jediné co bych mu vytkl bylo Lcd a jinak se hošík ohříval po delším usilovném hraní. No a můj problém- notebook nenajede do systému. Zkoušel jsem bootovat i z dvd a taky nic. Jinak to píše toto: NVidia Boot agent 249.0542, PXE-E61: media test failure, check cable, PXE- MOF: Exiting nvidia boot agent , boot failure .(po spuštění noťase)

Musím říct, že nb měl i v poslední době i modrou smrt -několikrát.

Dále je taky zajímavé: vytáhnul jsem kabel z proudu,aby noťas jel jen na baterku a kontrolka baterie svítí červěně asi prostě málo šťávy. Tak jsem ho vypnul,ale i pak dioda baterky svítí rudě i když nb není zapojený do el.sítě a po vypnutí. Tak jsem vytáhl i baterku z notase a samozřejmě pak nesvítila ,tak pak jsem ji dal zpátky do něj a zase svítí červeně. Co myslíte ? :roll:
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Mel jsem podobny problem pote, co jsem nainstaloval necertifikovane ovladace na grafiku a uz nesly dat zpatky ani v nouzovem rezimu.
Pomohlo mi nakonec vse zformatovat a preinstalovat Windows
Asus ROG Strix G18
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

Pixi,zkus přeházet bootovací pořadí v Biosu,když chceš bootovat z mechaniky,hoď ji dopředu,deaktivuj bootování z LAN pokud to jde a zkontroluj jestli dobře sedí HDD pokud jsi ho náhodou vyndával
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
zdenci22
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 21:08

Příspěvek od zdenci22 »

Nazdar, chcem si dat na MSI GX630 XP ale potrebujem integrovat do instalacky WinXP sata ovladace na tento notebook (NVIDIA® MCP77 Chipset) a hladal som ich cez google ale nic som nenasiel nemate niekto? vopred dakujem
nvidia
píše často
Příspěvky: 135
Registrován: 24 led 2009 16:13
Bydliště: Roznava - slovakia-

Příspěvek od nvidia »

zdenci22
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 21:08

Příspěvek od zdenci22 »

diky moc ale by som este potreboval ktory mam vybrat Obrázek

a tam su same intel a MSI GX630 ma NVIDIA® MCP77 Chipset nie?
chlumec
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 26 lis 2008 20:00

problem :-(

Příspěvek od chlumec »

zdenci22 píše:diky moc ale by som este potreboval ktory mam vybrat Obrázek

a tam su same intel a MSI GX630 ma NVIDIA® MCP77 Chipset nie?


zdar chlapy.mam tento notas taky a mam problem kdyz udelam novou instalaci windows xp se vsim vsudy a zacnu instalovat nejakou hru tak muzu poslouchat normalne muziku bez problemu ale pak po 5dnech nevim proc se mi ta hra zacala sekat tak jsem si rekl ze to preinstaluju a kdyz jsem zacal instalovat a zasse jsem si pustil muziku tak se nehorazne sekala.Tak jsem zase wokna reinstaloval a zase to bezi v pohode tak uvidim co to udela.Nevite co by to mohlo delat?diky moc
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Doinstaloval jsi manualne do XP ovladac na AMD procesor?
Asus ROG Strix G18
chlumec
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 26 lis 2008 20:00

Příspěvek od chlumec »

orgasmic píše:Doinstaloval jsi manualne do XP ovladac na AMD procesor?

jj doinstaloval.


muj problem je
po case se mi zacne vse sekat a notas nezvlada napsiklad hrani her a zaroven poslouchani mp3.Kdyz to preinstaluju tak to jde v pohode ale zase po case to nezvláda.Prosim poradte.diky
nameless one
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 05 led 2009 01:48

Příspěvek od nameless one »

Takze dalsi dotazek...

Nevite nekdo o nakych NOVEJSICH fungujicich ovladacich na grafiku u tohohle notasu?

Tyhle ovladace uz opravdu neco pamatuji a orig. NVidia nejdou nainstalovat.
jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Re: msi GX630

Příspěvek od jessy »

[quote="MarQue"]CAUKO

No uz ho mam ale posielam ho na reklamaciu.
Totiz mi nanom neslo dotykove tlacitko ECO co podtaktuje procak a setri tak bateriu_vobec sa ani len nerozsvietilo.
Dalsia vec co mi nesla bolo ze ked som sklopil veko dyspl. a potom potom otvoril tak uz som nerozbehal Vistu_respekt. z rezimu spanku sa nedalo vratit do Visty _skuskal som snad vsetko_proste sa nerozsvietil dyspl. aj ked som ho mal otvoreny len iba stale pracoval hardisk a bol tmavy{ale to je skor len soft. chyba a mozno som naozaj vsetko nenastavil_aj ked som pocital ze nemusim nic nastavovat ako u ocovho notasu}.


Zdar, tiež mi nešlo ECO - musiš mať nainstal utilitu SCM, a potom prepiínaš do 3 či 4 rôznych módov. Zaujímavé je že najv. výkon má pri stlačení ECO 1x (Gaming zone), a to dokonca oveľa vyšší ako pri Turbe. Zrežimu spánku sa mi tiež nepreberie (Vista Ultimate 64), musíš ho natvrdo vypn´´uť a aspoň na okamih vytiahnuť adaptér napájania. To ma dosť štve, ale to bude vec driverov - za tú dobu ich už mohli trochu vychytať... Inak, instal. si na Infra prenos nejaký ovládač? Nejak sa mi to totiž nedearí rozchodiť.
Dík
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

To Chlumec:

Vypada to, ze budes mit jen zasekany system. Zkus odinstalovat vse nepotrebne, projed system nejakym adawarem a dej defregmentaci vsech oddilu a melo by to zase slapat.
Asus ROG Strix G18