MSI GX630X-008CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvek od jessy »

orgasmic píše:Doinstaloval jsi manualne do XP ovladac na AMD procesor?



Mám pocit že to chodilo i bez toho, nie?

Aký ovládač na AMD tam vlastne treba?Dik za info
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

no windows update by ti ho mel tam sam hodit
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
pixi

Příspěvek od pixi »

Ahoj,

prosím o radu. Potřebuji vyndat HDD z tohoto notebooku a nevím jak. Odstraním ty dva šroubky umístěné v plastovém krytu, ale nevím jak bezpečně odstranit ten kryt nad Hdd. Když ho chci zvednou tak pruží a nechce se pustit .

Díky za rady


MSI zdar !
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

no asi silou :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
pixi

Příspěvek od pixi »

Díky za radu,

chtělo to opravdu sílu, HDD jsem úspěšně vyndal a posléze naformátoval (na pc), ale můj problém přetrvává (popsal jsem ho výše).

Poté jsem Hdd vrátil do nb a zkusil načíst Wistu z Dvd a nic, a to jsem zkoušel všechna nastavení v Boot sekci v Biosu - Pořadí - 1. Dvd ROM. 2. HDD. a ostatní jsem dal na disable.

Dvd rom je v klidu a nic se neděje. Nemá vůbec snahu sosat.

Jinak to píše pořád stejnou chybu jako předtím.
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

dle popisu co tam mas se snazit bootovat z LAN kabelu coz predpokladam nechces a tak predpokladam ze jen neumis nastavit boot. Jako prvni dej DVD rom a nejaky Nvidia neco neco zkus uplne zrusit :wink: pak musis taky zajit do sekce HDD vyber z bootovacich HDD a tam to taky nastavit nejak rozumne :wink: vice uz z pameti neporadim
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
cihi
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 črc 2009 13:00

Příspěvek od cihi »

Zdravim, kdy se znovu začnou v Čr prodávat tyto notebooky? Projížděl jsem tady témata o GX ntbcích, ale nějak jsem nic nenašel. Dík.
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

oni se uz prodavaji ale v jinych a novejsich verzich
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
cihi
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 črc 2009 13:00

Příspěvek od cihi »

ale drazsi.. schanim nejakej takovej do 22 000
kubik-kubik

Příspěvek od kubik-kubik »

Mohu mít dotaz na nějakého kolegu majitele GX630? Můžete mi potvrdit že má ten trn ve zdířce pro konektor nabíječky vůli 1mm do stran? Mam problém s nabíjením a nevím jestli je problém v nabíječce nebo v tom konektoru. Předem díky za info.
MSI-cko

Příspěvek od MSI-cko »

Zadnou vuli jsem na svem GX630X nemel.
MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvek od MaTToS »

kubik-kubik píše:vůli 1mm do stran? Mam problém s nabíjením

To by vysvetlovalo tvoj problem, na ostatnych GX630 som ziadnu vôlu neregistroval .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .
Pribil1
občas něco napíše
Příspěvky: 69
Registrován: 25 srp 2008 13:42

gta

Příspěvek od Pribil1 »

Co gta IV ??????????jde
Intel core 2 Duo E8400 3,0Ghz,Geforce 9600GT 512mb ddr3,4gb ram 1333Mhz
Gragagrogog
píše často
Příspěvky: 144
Registrován: 17 čer 2009 14:40
Bydliště: Praha-Brno

Příspěvek od Gragagrogog »

Na hranici hratelnosti.
Silly

HW alebo SW

Příspěvek od Silly »

zdravim chalani,
mam tento notas, problem mam v tom ze po dlhsom chode mi mrzne explorer ak otvorim neaky priecinok, druhy krat som preinstaloval system problem ostal... teda otazky na vas, ci mal niekto podobny problem, alebo cim to podla vas moze byt sposobene... SW? HW?

dik :wink: