blbe mi wifi na notebooku alebo router?

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
divo
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 27 zář 2007 11:09

blbe mi wifi na notebooku alebo router?

Příspěvekod divo » 27 čer 2009 11:56

mame doma dsl od t-comu a k nemu wifi router d-link pretoze mame tri notebooky(teraz momentalne dva,treti nb som ogrcal ale o tom napisem dalsi dotaz, ako ho opravit :)

dve HPcka nemaju problem, internet tam vzdy ide aj ked stale restartujem router kvoli zmene IP pre rapidsh***,,,, ale treti notebook Toshiba ma problemy, ked restartujem router kvoli ipcke tak potom nejde internet, lokalne spojenie ano siet ide, ale internet pise obmedzeno a nejde,,, a potom mam velky problem nahodit znova internet na tej toshibe,, nepomahaju restarty visty, restarty routra, zapinanie a vypinanie wifi na notasi, hladanie wifi sieti a opetovne nacitanie ip a tak dalej,,, ale niekedy sam za jeden den, dva dni zas naskoci,,, dnes mi nesiel net uz tri dni a to som stale skusal a az teraz sa podarilo tak preto sem pisem,, neviete cim to je?? ale nedeje sa to len ked restartujem router kvoli zmenene ip, niekedy aj tak sam od seba nejde net, idem von tak vypnem toshibu a vecer ked pridem dom, pustim ho a zas nejde a to nebol restart routra! router je nastaveny dobre pretoze tie dve HPcka funguju super, len tento kram nie

mam nieco zle nastavene vo viste alebo tak?

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 27 čer 2009 16:07

updatuj si driver wifiny ci to je intel alebo atheros tak stiahni novsi ovladac, ale vo vseobecnosti ten D-Link od T-COM je shit jak delo tam tu WIFI radsej mali pre predajom zakazat lebo ja osobne snim tiez mam vecne problemy kedy polka zariadeni funguje v pohode a dalsie sa hocikedy odpajaju bez zjavnej priciny .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů