Ktorý je Llepši? Vaio alebo Toshiba?
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
Peha
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 25 čer 2009 21:40
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
Peha
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 25 čer 2009 21:40
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
spodek notebooku je z plastu, viko je yvstuzene (a pevnost slusna). jedna strana (operka ruky) se skutecne prohyba a prohybala se i u starsi fw31.
za ty prachy je to telo na multimedial hodne slusne.
(treba lepsi telo mezi multimedialy mel dell xps 1530, ale vaio fw ma zase pevnejsi displej)
kdyz chces lepsi, vykasli se na "vykon" a kup thinkpada, protoze moc si za tyto penize vymyslet nemuzes.
btw. ja bych se toho vaia nebal...
za ty prachy je to telo na multimedial hodne slusne.
(treba lepsi telo mezi multimedialy mel dell xps 1530, ale vaio fw ma zase pevnejsi displej)
kdyz chces lepsi, vykasli se na "vykon" a kup thinkpada, protoze moc si za tyto penize vymyslet nemuzes.
btw. ja bych se toho vaia nebal...
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
-
Peha
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 25 čer 2009 21:40