Vyplavenej Acer Aspire 1360

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
grimmi
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 22 kvě 2007 20:12

Vyplavenej Acer Aspire 1360

Příspěvekod grimmi » 22 kvě 2007 20:17

Sem převrhl kafe na aspire 1360. Momentálně nejde ani zapnout. Vysušení i čištění proběhlo. Nic.
Potřebuju sehnat díly, DC obvod, základní desku případně další za cenu, která nebude atakovat hranici nového notebooku (servis Acer).
Případně kde to levně opravý třeba už z jiných použitých dílů.

Může někdo helfnout PLS???

:roll:

ivo261as
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2007 12:11
Bydliště: Brezno,Slovakia

Příspěvekod ivo261as » 25 kvě 2007 00:05

Veľa šťastia pri hľadaní tých náhradných dielov,..aspoň budeš vedieť pre budúcnosť že pri NB treba byť opatrný,..a zvlášť s tekutinami,..
Acer Aspire 1642 ZWLMi, Intel Centrino 1,7 GHz 2 MB L2 cache, 512 MB DDR2

Tom_bo
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 10 kvě 2007 22:58

Příspěvekod Tom_bo » 29 kvě 2007 00:08

tak bud se obrat na oficialni servis nebo treba asupport.cz ale nebude to levna zalezitost protoze opravuji z novych dilu... na tvym miste bych spis sehnal treba nejakej s nefunkcnim displejem a nebo tak a dal to dohromady z nej nebo ten svuj rovnou prodej na dily (pokud jde alespon vetsi cast komponent tak bys par tisic dostat mohl) a koup si jinej (novej :wink: )

mapin
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 31 kvě 2007 15:47

vyplavený acer

Příspěvekod mapin » 31 kvě 2007 15:54

byl jsem na tom podobně jako ty,stím rozdílem že já jsem ho prolil čajem.
Pokud se obrátíš na autorizovaný servis Acer v Brně,jiný není,tak oprava stojí cca 13000,-Kč a to ještě za použití starých repasovaných dílů,za tu cenu seženeš na netu stejný notebook možná okolo 15000,-kč ale sevším všudy.Rozhodně nedoporučuju opravu u Aceru ,pokud nemáš pevný nervy na jejich arogantní jednání.Ale je to na tobě ,přeju ti hodně štěstí při rozhodování.
PS já si opravu nechal provést ,takže vím jak to probíhá.Až po opravě se dozvíš ,pokud budeš chtít původní díly,protože acer nevrací díly,že použily repas.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů