HP PAVILION dv6319ea

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
teers
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 24 kvě 2007 21:30

HP PAVILION dv6319ea

Příspěvekod teers » 24 kvě 2007 21:36

Ahoj, chtěl bych si koupit svuj prvni notebook. Chtěl bych ho na školní práce, taky třeba občas zapaření nějaký gamesy a tak. Vybral jsem si HP PAVILION dv6319ea a zajímalo by mě, zda někomu na tomto notebooku něco vadí a šte ho to. Taky mě trochu znepokojuje diskuze na téma ohledně pískání notebooku. Díky za všechny rady, názory a postřehy

CeCo

Příspěvekod CeCo » 24 kvě 2007 21:41

Kamarat ma dv6319 a piskanie si nevsimol. Zo zaciatku prvy tyzden len troliiiinku a potom uz vobec nie.

C

Nergal
píše často
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 12:13
Bydliště: Poprad

Příspěvekod Nergal » 25 kvě 2007 07:40

Ja ma HP DV6134ea a to piskanie sa da zniest,teda aspon mne to nevadi.Notebook je super,je pevny,spolahlivy...Radsej HP ako neaky ASUS abo nebodaj ACER...HP maju aj dobry servis...

CeCo

Příspěvekod CeCo » 25 kvě 2007 11:25

No zrovna Pavilion ma servisy len ako zberne strediska; Paviliony sa odtial vozia do Polska na opravu...

C

milka
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2007 21:52

Příspěvekod milka » 25 kvě 2007 11:28

Já mám také HP dv6134, už asi dva měsíce, jsem s ním spokojená, až na to pískání, které by se vážně snést nedalo, kdyby nepomohlo to, že při zapojeném flashdisku notebook nepíská, takže ho mám zapojený pořád. Je to sice divné, ale funguje to. Jinak se to pískání také dá odstranit programem RM Clock, jenže ten mi zase zvyšoval teplotu procesoru.
A pokud je na dv6319 také integrovaná wi-fi od Intelu, tak nečekej zvlášť dobrý příjem signálu. Například ThinkPad od Lenova měl na místě, kde já jsem se s HP sotva chytala, mnohem lepší příjem. Výdrž baterie také nic moc, slabé 2 hodiny.
Ale přesto HP doporučuji :-). A navíc má hodně povedený design. Takže hodně štěstí.

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 25 kvě 2007 11:38

Tak to je síla :shock: Přesně stejnou zkušenost mám se základní deskou ASUS pro Socket A (AMD Athlon etc.) s chipsetem nForce (nevím teď z hlavy přesné označení). Píská... :evil: Dokonce jsem ji jednou reklamoval (kvůli jinému problému...pískání bohužel není reklamovatelná vada), ale druhá deska (dali mi novou...díky známosti v obchodě) pískala stejně.

Zajímavé na tom je právě fakt, že když zapojím do USB Bluetooth adaptér, tak pískat přestane. Přitom myš ani klávesnice do USB na to vliv nemají. Jaký vliv má USB flashka jsem nezkoušel. Ještě zajímavější je také to, že když jsem vyměnil procesor Athlon Thunderbird za Athlon XP, tak pískání bylo slabší... :lol:

Nergal
píše často
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 12:13
Bydliště: Poprad

Příspěvekod Nergal » 25 kvě 2007 12:21

CeCo píše:No zrovna Pavilion ma servisy len ako zberne strediska; Paviliony sa odtial vozia do Polska na opravu...

C


Hmm Polsko,tak to nie je bohvieco :oops: :oops: :roll: ...Mas s nimi neake skusenosti???

CeCo

Příspěvekod CeCo » 25 kvě 2007 13:03

Nergal:
Podstatne je, ze to opravia. Zatial som nepocul ziadne staznosti ako polamane kryty a pod.
S cim mam mat skusenosti?

C

Nergal
píše často
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 12:13
Bydliště: Poprad

Příspěvekod Nergal » 25 kvě 2007 13:12

No mal som na mysli ten zarucny servis,ze aka je kvalita a rychlost...

jakub69
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 28 kvě 2007 15:07

Příspěvekod jakub69 » 28 kvě 2007 21:12

Ja ho mam a docela v pohode, jenom ty visty stojej za .........!!! Zlaty XP. Pod vistama skoro nic nejde a porad to hlasi nejake chyby a strasne to brzdi komp. Ale jinak v pohode, je peknej a tak. vydrz baterky je asi 2hodky. A displej je fakt super...pokud to do zad nesviti slunicko.....


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů